Keystone logo

2 MBA Programy v Obchodní podnikání Vztahy se zákazníky 2024

Filtry

Filtry

 • Obchodní podnikání
 • Vztahy se zákazníky
Studijní obory
 • Obchodní podnikání (2)
  • Zpět do hlavní kategorie
  Místa
  Najděte další místa
  Druh titulu
  Doba trvání
  Studijní tempo
  Jazyk
  Jazyk
  Studijní formát

  Popular degree type

  MBA Programy v Obchodní podnikání Vztahy se zákazníky

  Vztahy se zákazníky se týkají strategií, které podniky používají ke komunikaci a udržování pozitivního vztahu se svými zákazníky. Cílem zákaznických vztahů je budování dlouhodobých vztahů mezi firmou a jejími zákazníky.

  Titul Customer Relations vám poskytne dovednosti a znalosti potřebné k úspěchu v zákaznických službách a manažerských rolích. Naučíte se, jak rozvíjet efektivní vztahy se zákazníky a řídit kontakt se zákazníky. Kromě toho získáte porozumění chování spotřebitelů, marketingové strategie, vztahy s veřejností, pokladní operace a další.

  S titulem v oboru vztahů se zákazníky se můžete věnovat různým profesním dráhám, jako je marketingový manažer nebo zástupce zákaznických služeb. Můžete také zjistit, že pracujete pro vládní agentury nebo neziskové organizace, kde můžete své dovednosti uplatnit v praxi a pomáhat druhým. Bez ohledu na to, kde po promoci skončíte s prací, získání titulu v oboru vztahů se zákazníky vám poskytne nástroje potřebné k úspěchu v jakékoli roli orientované na zákazníka.