Přečtěte si oficiální popis

Nagoya University of Commerce

Historie The NUCB Business School

Yuichi Kurimoto byl prvním japonským člověkem, který absolvoval fakultu umění Univerzity Alberta v roce 1930. Po svém návratu do Japonska uznal, že vzdělání je většinou přístupné elitě, a tak bojoval za to, aby byl dostupný pro vyloučené francouzské japonské mládež dne. V roce 1935 zahájil odborný institut nazvaný "Železniční škola v Nagoji", po níž následovala střední škola a juniorská vysoká škola.

Vždy vizionář, Yuichi Kurimoto si uvědomil, že poválečný hospodářský a populační boom v Japonsku by vytvořil silný požadavek na instituci věnovanou podnikatelskému vzdělávání. Tak, v roce 1953, Nagoya University of Commerce

Akreditace: NUCB získala dvě z hlavních akreditací, AACSB

NUCB Business School hrdě oznamuje, že je to první program MBA v Japonsku, který má dvojí akreditaci jak od AACSB International, tak od Asociace MBA. Tyto charakteristické znaky ocenění excelence získané strategickou iniciativou AACSB a AMBA cement NUCB jsou nejlepší z nejlepších mezi obchodními školami v Japonsku a Asii. V tomto globalizačním věku mezinárodní uznávání takových prestižních akreditačních orgánů, jako jsou AACSB a AMBA, znamená náš trvalý závazek zachovat zajištění kvality a zachování nejvyšších celosvětových standardů.

Nagojská obchodní a podnikatelská univerzita a The NUCB Business School jsou plně autorizovány japonským ministerstvem školství, kultury, sportu, vědy a technologie.

NUCB a AACSB International

AACSB International - asociace na Advance Collegiate Schools of Business je profesionální asociace pro vysokoškolské a univerzitní manažerské vzdělávání a přední akreditační agenturou pro bakalářské, magisterské a doktorské studijní programy v oblasti podnikové správy a účetnictví.

V roce 2002, Nagoya University of Commerce and Business

NUCB Business School a AMBA

The NUCB Business School je první a jediná obchodní škola v Japonsku akreditovaná Asociací MBA. Akreditace AMBA se vztahuje pouze na programy MBA a EMBA The NUCB Business School v japonštině; zatímco AACSB International schvaluje vysokoškolské i postgraduální programy.

NUCB Business School a Eduniversal

Eduniversal obsahuje hodnocení, které schválili děkani z univerzit a škol na seznamu 1000. NUCB byla vybrána jako jedna z nejlepších mezinárodně známých obchodních škol Vědeckým výborem společnosti Eduniversal.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

The NUCB Business School

Cílem The NUCB Business School je vštípit našim studentům motivaci k nastartování nebo posílení úspěšné a odměněné kariéry v globálním podnikatelském prostředí. Naše faku ... [+]

Anglický MBA a MIM (MSc v managementu) jsou dva vlajkové lodě v anglickém jazyce The NUCB Business School které zahrnují jak profesionální, tak mezinárodní výměnné studenty, kteří zastupují více než 40 různých národností, praktických instruktorů s mezinárodními obchodními zkušenostmi a specializovaný administrativní tým, který vám pomůže kariérního rozvoje během zápisu a postgraduálního studia.

Nachází se v obchodní a finanční čtvrti Nagoya v novém areálu Marunouchi Tower Campus. Vítáme Vás na návštěvě našeho kampusu a dozvíte se, jak můžete zdokonalovat dovednosti, které potřebujete k dosažení další úrovně ve své kariéře prostřednictvím The NUCB Business School !... [-]

Japonsko Nagoya
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Innovation and Creative Thinking

International Student Welcome Party

Group Discussion / Case Method

Nagoya University of Commerce and Business
Adresa, 1. řádek
The NUCB Business School Global Leader Program Admissions Office 1-3-1 Naka-ku Nishiki Nagoya, Japan
460-0003 Nagoya, Prefektura Aiči, Japonsko
Website