International University of Japan

Úvod

Read the Official Description

Když byla založena Mezinárodní japonská univerzita v roce 1982, jeho posláním bylo rozvíjet budoucí lídry s vysokou úrovní specializovaných teoretických a praktických znalostí, stejně jako porozumění a empatii k celosvětové kultuře, zvyšující jejich schopnost přispívat k globálnímu společnost.

Během posledních 25 let pocházejí naši Graduate Schools of International Relations and International Management více než 2900 globálních vůdců z přibližně 100 zemí. Na našem kampusu jsme vybudovali jedinečnou a globální intelektuální komunitu bezkonkurenční ve světě. Asi 300 studentů z 50 zemí žije v ubytovnách, studie a výzkum spolu s naší fakultou.

Navíc jsme vyvinuli bohatou vzdělávací infrastrukturu pro informační společnost a budeme mít silný vztah s Centrem pro globální komunikace (GLOCOM), který jako vůdce ve výzkumu informační společnosti zdůrazňuje "Chigyo". studium znalostí.

IUJ, která se nachází v klidném srdci vidieckého Japonska, je ideálním místem pro mladé muže a ženy ze všech částí světa, aby se shromažďovaly a učily se od sebe navzájem a od talentované a rozmanité mezinárodní fakulty. Graduální škola mezinárodních vztahů (GSIR) a Graduate School of International Management (GSIM) představují jedinečnou příležitost pro studenty IUJ, aby prohloubili své znalosti o politických vědách a oblastních studiích pomocí nejmodernějších informačních a komunikačních technologií. Náš dobře vybavený areál s vynikající knihovnou a informačním centrem Matsushita (MLIC) umožňuje studentům držet krok v tomto rychle se měnícím globálním a technologickém věku. Zatímco angličtina je vyučovacím jazykem, na IUJ se nabízejí různé úrovně japonských jazykových kurzů, takže ti, kteří chtějí rozvíjet své znalosti v japonštině pro stáže nebo profesionální kariéru, kde je důležitá znalost japonského jazyka, to mohou udělat. Zároveň japonské jazykové kurzy pomohou zahraničním studentům lépe porozumět japonské kultuře a pomohou jim při každodenních interkulturních komunikacích a výměnách.

Ti, kteří chtějí pokračovat v profesní kariéře v globálních obchodních a veřejných organizacích, opustí IUJ nejen s MBA nebo magisterskými tituly, ale také s celoživotní osobní a profesní sítí po celém světě, která bude obrovským aktivem užitečným po celý život.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA » Vidět MA » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

MBA 1 Rok Track (intenzivní MBA Program)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Japonsko Niigata

MBA 1 rok Track je koncipován jako na plný úvazek, rezidenční program 12 měsíců (tři termíny a letní období) jsou nutné pro dokončení stupně. Předchozí studie na jiných institucích nesnižuje 12 měsíční rezidenční požadavek na titul MBA. [+]

Hluboký, probíhající posun v globální konkurenci

S rychlým růstem rozvíjejících se mega-trhů a stále více integrovanou globální ekonomiky, dnes globální konkurence prochází hlubokou posun.

Změna ve vedení pro globální konkurenční výhoda

Je zřejmé, že pouze pozorování a reaguje na posunu není Dostačující. Místo toho, korporace musí aktivně iniciovat změnu vytvořit konkurenční výhodu nad svými soupeři. Takové iniciativy jsou cross-funkční integrační povahy jako odpojen funkční pohyby lze jen stěží vést ke konkurenční výhodě. Proto dnešní globální konkurence vyžaduje kritický bazén globálních manažerů, kteří mohou pracovat přes hranice podnikových funkcí a mobilizovaly své podnikání jako integrovaný celek.... [-]


MBA

Mba

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Japonsko Niigata

Naše MBA klade nejvyšší důraz na vaše obchodní kariéru. Pas do vybraných pracovních příležitostí, top firem najímat IUJ MBA. Podpora ze strany celosvětové sítě absolventů, world-class ... [+]

IUJ MBA

Gobal výhledu pro globální manažery

Z našeho pozorovacího místa v srdci Asie, nabízíme unikátní pohled na svět v živé světovém měřítku. Na International University of Japan, bude naše kulturně rozmanité kampus, spolu s naší poloze a náš vhled do Asie, obohatí váš vzdělávací zkušenosti. Po dvou letech na IUJ, absolventi mají nejen MBA, ale jedinečný globálního hlediska reálného světa mezinárodní zkušenosti s řízením a silný obchodní síť v Japonsku a ve 80 dalších zemích po celém světě, kde IUJ absolventi jsou vládní a podnikatelské sféry. To je výhoda IUJ.

Studie na rozvíjejících se trzích. IUJ MBA program klade větší důraz na rozvíjejících se trzích se zvláštním zaměřením na Čínu, Indii a na dalších trzích v jihovýchodní Asii v jeho osnov. GSIM vyzdvihuje stále důležitější úlohu Japonska v růstu nových a udržitelných obchodních úsilí v této oblasti, a jejich význam v celkovém globální konkurenceschopnosti.... [-]


Contact
Adresa destinace
International University of Japan
777 Kokusai-cho, Minami Uonuma-shi

Niigata, 949-7277 JP