Přečtěte si oficiální popis

O nás

Hitotsubashi ICS je absolvent obchodní škola se nachází v centru Tokia, Japonsko. V roce 2018 byla společnost Hitotsubashi ICS hodnocena jako jedna z obchodních škol v Japonsku (QS Rankings). V roce 2000 založila skupina inovátorů v oblasti podnikového vzdělávání společnost Hitotsubashi ICS jako první celosvětový program MBA v Japonsku. Dnes je to celosvětová tvář veřejné Hitotsubashi University Business School (HUB) a nabízí jak studijní programy, tak i jiné programy. Hitotsubashi ICS je dobře známá díky akademicky přísným obecným kurikulům managementu, které jsou jedinečně posíleny hlubokými interními odbornými znalostmi o japonském podnikání a ekonomice a bezkonkurenčním přístupem k podnikatelským inovátorům v Japonsku a po celém světě.

V podnikatelském duchu svého původu, Hitotsubashi ICS třída posune hranice podnikatelského vzdělávání. Prostřednictvím vlastních kurzů, průběžné obnovy základních osnov a personalizovaných služeb pro rozvoj kariéry se škola zavazuje k tomu, že se každý student bude učit. Jeho program MBA se může pochlubit poměrem 3: 1 k studentům a jeho programem EMBA je poměr 1: 1. Hitotsubashi ICS schopnost mluvit a psát na širokou škálu témat pro akademické, obchodní a politické publikum. Akademické prostředí je zaměřeno na vzdělávání globálních vůdců myšlenek, kteří chápou a mnohonásobnou úlohu podnikání ve společnosti.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Programy

Hitotsubashi ICS studenti rozvíjejí špičkové obchodní dovednosti prostřednictvím praktického učení, zkoumání alternativních obchodních modelů a rámců a formulací osobních filozofií obchodního vedení. Studenti tráví značný čas prací napříč kursy.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

Hitotsubashi ICS nabízí jeden i dvouleté programy MBA na plný úvazek. Kariéra MBA služby školy jsou silné: v roce 2017, umístění do 3 měsíců po dokončení studia bylo 96% (z toho 72% v Japonsku).

EMBA

Vysoce přizpůsobený 12měsíční Part-time Executive MBA program zkoumá atributy a výzvy jak japonské a západní praxe řízení. Vysoce praktické učební osnovy zaměřené na management se provádějí ve smíšené studijní praxi, s výukovými kurzy ve třídě v našem kampusu Chiyoda v Tokiu, s virtuálními lekcemi a třemi globálními týdny ponoření.

DBA

Doktor of Business Administration (DBA) program připravuje své kandidáty na myšlení myšlení v globálním podnikání, otáčet kolem poradenství v psaní disertační práce DBA.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year EMBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Hitotsubashi ICS nabízí účastníkům možnost získat Executive MBA (EMBA "") kvalifikace prostřednictvím jednoročního programu a. V souladu se svým dlouholetým programu MBA, ... [+]

Hitotsubashi ICS nabízí účastníkům možnost získat Executive MBA ( "EMBA") Kvalifikace prostřednictvím jednoročního programu a. V souladu se svým dlouholetým programu MBA, bude EMBA být vyučovány výhradně v angličtině s posláním začlenění "nejlepší z obou světů". Jedinečně, program ICS EMBA bude zkoumat silné stránky obou japonských a západní postupy řízení a snaží se integrovat tyto síly za účelem jejich pákový efekt na výzvy měnícího se podnikatelského prostředí. Program je zaměřen na reálného světa aplikace teorií řízení, a jako takový bude zahrnovat účastníky jedoucích do tří lokalit mimo Japonsko se dozvědět z první ruky o aktuálních otázkách, jako je podnikání v rozvíjejících se ekonomikách, technologických narušením a inovace.... [-]

Japonsko Tokyo
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

1-year MBA

Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Společnost Hitotsubashi ICS sídlí v japonském Tokiu a je odhodlána rozvíjet globální vůdce. V roce 2018 byl Hitotsubashi ICS hodnocen jako # 1 obchodní škola v Japonsku ( ... [+]

Založena v roce 2000, skupinou inovátorů v oblasti podnikového vzdělávání, Hitotsubashi ICS byl prvním globálním, anglickým programem MBA v Japonsku . Dnes je to celosvětová tvář veřejné Hitotsubashi University Business School (HUB) a nabízí jak studijní programy, tak i jiné programy.

V podnikatelském duchu svého původu, Hitotsubashi ICS třída posune hranice podnikatelského vzdělávání . Prostřednictvím vlastních kurzů, průběžné obnovy základních osnov a personalizovaných služeb pro rozvoj kariéry se škola zavazuje k tomu, že se každý student bude učit.

Jednoletý nebo dvouletý program

Jeden-rok MBA program je hihgly populární v rámci studentů, kteří jsou obvykle snaží vertikální kariéru-změna post-MBA, nebo které jsou sponzorovány společností.... [-]

Japonsko Tokyo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Hitotsubashi ICS
Adresa, 1. řádek
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Tokyo, Japonsko
Website