Hitotsubashi University Graduate School of International Corporate Strategy (Hitotsubashi ICS)

Úvod

Read the Official Description

Hitotsubashi ICS poskytuje ideální prostředí pro vývoj globálních vůdčích schopností, s jeho rozmanité studentský sbor, a jeho učební plán, který kombinuje dovednosti a znalosti, které nabízí globální standard MBA program s důrazem na Japonsku a Asii.

Real World Impact

Poslání Hitotsubashi ICS

Hitotsubashi University byla založena v roce 1875. Byla to vůbec první vzdělávací institut v Japonsku učit podnikání a obchod. Skrz jeho historii, Hitotsubashi univerzita aspiroval na rozvoj podnikatelské sféry, kteří mají mezinárodní perspektivu. Naši předkové používal frázi "kapitáni průmyslu" popsat roli našich absolventů by měl hrát ve společnosti. Bylo Hitotsubashi univerzita je vize stát se předním akademická instituce specializující se v sociálních vědách. Naše členy fakulty jsou uznávány v mezinárodním měřítku za jejich příspěvek k oblasti obchodu a řízení, ekonomie, práva a společenských věd.

The Posláním Hitotsubashi ICS, Známý jako "globální znalostní Hub v Tokiu", navazuje na Hitotsubashi univerzity tradici dokonalosti. Cíle mise Hitotsubashi ICS jsou: (a) neustále vyvíjet nové generace globálních obchodních lídrů pro Japonsko, Asii a ve světě, a (b) k vytvoření znalosti a šířit v globálním měřítku výzkum pocházející z Japonska. Naším cílem je vyvinout vůdce, kteří jsou odborníky v Japonsku, ponořen v Asii, a které mohou mít dopad na svět.

Hitotsubashi ICS nabízí world-class vzdělávací program, který kombinuje osvědčené postupy v ekonomické vzdělání z celého světa, s výrazným zaměřením na Japonsko a japonskou roli v globálním a asijskými ekonomikami. To vybaví své studenty nejen se základní obchodní znalosti, ale také s širokou sadou schopností a kvalit s odpady globálních vůdců. Charakteristika absolventů Hitotsubashi ICS je držení obchodních podstatné dovednosti, včetně strategické myšlení a řešení problémů a provedení, je schopnost řídit rozmanitost s vysokou kulturní povědomí a schopnost podporovat inovace, a mostů rozdíly v globálních kultur a obchodních systémů.

Ohlášení našeho nového programu: EMBA

Přehled: Hitotsubashi ICS nabízí účastníkům možnost získat Executive MBA (EMBA "") kvalifikace prostřednictvím jednoročního programu a. V souladu se svým dlouholetým programu MBA, bude EMBA být vyučovány výhradně v angličtině s posláním začlenění "nejlepší z obou světů". Jedinečně, program ICS EMBA bude zkoumat silné stránky obou japonských a západní postupy řízení a snaží se integrovat tyto síly za účelem jejich pákový efekt na výzvy měnícího se podnikatelského prostředí. Program je zaměřen na reálného světa aplikace teorií řízení, a jako takový bude zahrnovat účastníky jedoucích do tří lokalit mimo Japonsko se dozvědět z první ruky o aktuálních otázkách, jako je podnikání v rozvíjejících se ekonomikách, technologických narušením a inovace.

Pro více informací klikněte zde.

Vize Hitotsubashi ICS

The vize Hitotsubashi ICS je "to nejlepší z obou světů". Jejím cílem je být mostem mezi Východem a Západem, velkých i malých, globální a lokální, staré i nové, praxe a teorie, spolupráci a hospodářskou soutěž, a podnikání a společnost.

1) Východ a Západ

Uvědomujeme si, že účinné obchodní praktiky se liší podle místa a v průběhu času. Jsme přesvědčeni, že globální lídři nemusíte mít "právo" odpověď-spíše musí být schopen uznat rozmanitost, práce s nejasností a inovovat zahrnuje paradox, kombinující opaky, a neustále náročné konvenční moudrost.

2) velký a malý

Rozhodli jsme se být malá škola v jedné z největších a nejživějších měst na světě. Každoročně přivítáme asi 60 nových studentů do našeho programu MBA a 4 nových studentů do naší DBA programu. Naše malá velikost umožňuje naše fakulta poznat studenty osobně, a jejich rádce na individuální bázi. Naše sítě s předními podniků (velkých i malých) a univerzitách po celém světě nám umožnil spojit výhody z rozsahu, s rychlostí a flexibilitou, která pochází z bytí malý.

3) Globální a lokální

Ceníme si naše globální studentský sbor a fakulty, naše globální dosah v myšlení vedení, a naši globální sítě podnikové a akademické partnery. Zároveň jsme pevně umístěny v Tokiu a Japonsku, a určí, prostřednictvím naší výzkumu a výuky, vtisknout světu lepší pochopení podnikání ve městě a zemi, ve které žijeme a pracujeme.

4) Staré a Nové

Jsme mladý absolvent školy v jedné z nejstarších a nejvýznamnějších univerzit v Japonsku. Vážíme si naší univerzity v tradici, ale také brát vážně svou roli jako inovátor. Náš výzkum a výuka v sobě spojuje poučení ze starých a nových, společností a postupů, které poháněly ekonomický rozvoj japonské a nejnovější, nejvíce inovativních společností a podnikatelské oblasti, které jsou naší budoucností.

5), praxe a teorie

Jako odborné škole, naše zaměření je na praxi, při řešení problémů a výzev dneška tak zásadní. To je důvod, proč více než 60% našeho plný úvazek a hostující členů fakulty mají na plný úvazek pracovní zkušenosti v soukromém sektoru a 50% dotazovaných titul MBA. V praxi se však nelze oddělit od teorie, která nám pomáhá definovat a řešit problémy a výzvy budoucnosti. Naši studenti se učí nejnovější teorie v oblasti řízení a aplikovat je na skutečný-život, rozvíjející se situace v dnešním obchodním světě.

6) Spolupráce a konkurence

ICS studenti učí důležitost spolupráce při zakládání týden (poslední týden v září), že se zapojí do různých teambuildingové cvičení ve venkovním prostředí. Jakmile začne výuka, studenti jsou vedeni k vytvoření studijních skupin a požádala o účast na řadě skupinových projektů. Ve stejné době, konkurence je postaven do osnov v podobě nuceného křivka zrnitosti: 30% studentů v daném kurzu jsou udělena A, 60% B a 10% C nebo nižší. Studenti se také soutěží o vstup do semináře dle svého výběru, aby nárok na stáž nebo zámořského studentského výměnného programu, a stát se příjemci cen studentské soutěže.

7) Obchod a strategie

Jsme si vědomi, že zájmy jednotlivých podniků a odvětví může být v rozporu se zájmy společnosti jako celku. Děláme vše pro to, v našem vzdělávacím programu a výzkumu, jak zvýšit povědomí o těchto konfliktů a podporovat řešení takovým způsobem, který je zároveň společensky prospěšné a vytváří dlouhodobou hodnotu. Naše globální kurz občanství umožňuje studentům zažít přímo tento konflikt, prostřednictvím práce s lidmi a skupinami, kteří mají zvláštní výzvy v každodenním životě, včetně tělesně a mentálně postižené.

Proč Hitotsubashi ICS?

Sedm důvodů, proč si vybrat Hitotsubashi ICS pro MBA.

1) World-Class Curriculum

V Eduniversal nejlepších mistrů Pořadí na 2014-2015 zařadil Hitotsubashi ICS číslo deset na plný úvazek MBA na Dálném východě regionu, označující globální excelence programu Hitotsubashi ICS MBA. ABEST21 (Aliance o Business Education a stipendium na zítřek, 21st organizace století) uznány Hitotsubashi ICS pro "světové třídy Curriculum" Excellence v Akreditační Award v roce 2009, a znovu v roce 2014, pro jeho jedinečné globální osnov založený na konceptu "nejlepší z obou světů". Hitotsubashi ICS je první full-time MBA program, který se nabízí v japonské národní univerzity, který je vyučován výhradně v angličtině.

2) Global Network

Program Hitotsubashi ICS je navržen tak, aby rozšířit síť Hitotsubashi více generací vůdců v globálních a asijskými ekonomikami. Studenti si mohou vzít mezinárodní kurzy spojil s asijskými a globálních špičkových obchodních škol, jako jsou Gnam (Global Network pro pokročilou správu) - 27 člen, silnou globální konsorcium předních světových obchodních škol - a Nejlepší aliance, strategické aliance mezi Peking University Guanghua School of Management (v Pekingu), Seoul National University Graduate School of Business (v Soulu), a Hitotsubashi IKS (v Tokiu).

3) bezkonkurenční flexibilitu

Žadatelé Hitotsubashi ICS si mohou vybrat, zda chcete absolvovat v jednom roce nebo ve dvou letech s titul MBA. Pro 2-leté program studentů, druhý letošní vzdělávací program může být "na zakázku" účastí v činnostech, jako je Double studijního programu, programu Exchange, stáže, a / nebo individuální Research. Non-sponzorované společností mohou studenti pracovat s oddělením kariéra služby při hledání post-MBA pracovních příležitostí. Zatímco 1-leté program studenti nemají nárok na double-studijních programů, výměnných programů nebo ICS stáží, mohou se podílet na globální síti týdne, globálního výměnného programu, které nabízí Gnam.

4) Silné Inter-Student lepení

Každý rok je třída vnikání je veden úmyslně různorodá a malé s méně než 60 studentů, což vytváří ideální prostředí pro studenty silně spojit s jedním jiným-ještě jednu unikátní vlastnost, zkušeností Hitotsubashi ICS. Tato vazba mezi skupinou se vyvíjí přirozeně prostřednictvím teambuildingových cvičeních při Foundation týdne, návštěvy domovů členy fakulty, a různých dalších týmových projektů, aktivit a cvičení.

5) Silné vazby mezi studenty a zkušených fakulty

Hitotsubashi ICS má world-class fakulty se skutečným životem pracovní zkušenosti v oblasti obchodu a / nebo pedagogické praxe na jiných mezinárodních obchodních škol. Poměr Student / fakulty (na plný úvazek a pomocné profesoři), se nachází v blízkosti 3: 1, poměr, že žádný jiný vedoucí obchodní škola na světě nemůže vyrovnat. Malý studentský sbor umožňuje intenzivní ve své třídě interakce, stejně jako terénní výzkumné projekty, návštěvy společností, a jiné out-of-třídy aktivity. Fakulta také slouží jako "život", mentoři pro studenty.

6) Campus v srdci Tokia

Hitotsubashi ICS leží v Hitotsubashi, Chiyoda Ward, v pěší vzdálenosti od obchodní čtvrti Otemachi v centru Tokia, a jen pár bloků od císařského paláce. Naše umístění dává studentům a schopnosti rychle, snadný přístup k práci v terénu studium a návštěv podniků kdekoli v větší Tokio metropolitní oblasti, a umožňuje vrcholovému vedení těchto společností k návštěvě třídy Hitotsubashi ICS jako hostujících přednášejících.

7) Konkurenční Náklady Školné

Hitotsubashi University je národní univerzitní korporace. Proto se náklady na jeho školné je velmi rozumné JPY 535.800 ročně (plus jednorázový poplatek ve výši imatrikulace JPY282,000). Bez ohledu na tento náklady výuky, stipendia lze nabídnout studentům.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Japonsko Tokio

Posláním MBA program v Hitotsubashi ICS navazuje na naší tradice. Naším cílem je přispět k rozvoji společnosti tím, že podnikatelské sféry, schopných iniciování, zavedení a řízení inovací v globálním měřítku. [+]

Poslání Hitotsubashi ICS, Která byla založena v roce 2000, je k dosažení "nejlepší z obou světů", působí jako most mezi diametrálně protilehlými pojmy jako "Východem a Západem", "velký a malý", "Globální a lokální", "Staré a Nové "," praxe a teorie "," Spolupráce a soutěž "a" Business and Society ", a to prostřednictvím vzdělávání a výzkumu. Jeden rok Program nebo Dvouletý program Žadatelé k programu MBA může vybrat ze dvou možností (One-rok program nebo dvouletý program), z nichž oba nabízejí stejný titul MBA. Žadatelé si musí vybrat mezi dvěma možnostmi v době podání žádosti. Jednoroční program je určen především pro studenty, kteří nejsou hledají kariéru změnu post-MBA a chtějí být poskytnuta titul v co nejkratší době, jak je to možné. Naproti tomu dvouletý program je určen pro ty, kteří hledají kariéru změnu post-MBA nebo chcete-li být vystaven širší a hlubší příležitostí MBA na úrovni učení a zkušenosti. Jakmile uchazeči jsou přijímáni do některé ze dvou programů, nemohou přejít na jiný program. Výběrová kritéria pro přijetí je stejný pro obě varianty, protože všichni studenti musí brát povinných předmětů dohromady v prvním roce, postupujte stejným akademický kalendář, a musí splňovat stejné požadavky vydělané úvěr na dokončení studia. Studenti v obou jednoročního programu a dvouletého programu dostávají přesně stejně kvalitní vzdělání a stejnou míru angažovanosti a podpory z naší fakulty a zaměstnance. Akademický kalendář MBA program v International Business Strategie se skládá ze dvou programů: One-leté programu a dvouletého programu. Studenti v obou programech podle stejného akademický kalendář ve svém prvním roce. Akademický rok je rozdělen do čtyř semestrů. Je přerušena alespoň jeden týden mezi jednotlivými termínu. Nejsou žádné požadované kurzy během těchto přestávek, ale může být volitelných předmětů a dalších volitelných akademické činnosti. Dvouletý program MBA Dvouletý program studenti zapisují na Hitotsubashi IKS v polovině nebo koncem září a absolvent v srpnu o dva roky později. V prvním roce, dvouletá studenti musí podniknout všechny potřebné předměty a lze vybrat další volitelných tříd společně se studenty jeden rok. Nicméně, studenti dvouleté může zakázku navrhnout a vybudovat své druhé roční učební plán v souladu s jejich vlastními zájmy a cíli. Ve svém druhém roce, mohou studenti dvouleté účast na těchto činnostech: zúčastnit výměny nebo double-studijní program; podílet se na nevýnosné firmy stáže buď v Japonsku nebo v zahraničí; provádějí jednotlivé výzkumné projekty, které mohou zahrnovat psaní obchodní případ nebo zprávy konzultační, nebo rozvíjející se obchodní plán pro nový podnik; přijmout další volitelných předmětů; a pracovat s kariéra služby na dodatečně MBA pracovních příležitostí. The Japonského ministerstva školství, kultury, sportu, vědy a techniky umožňuje studentům dvouleté, kteří vynikají ve svých studiích a samozřejmě práce v průběhu prvního roku absolvovat co nejdříve, pokud se rozhodnete, aby tak učinily. Brzy promoce umožní kvalifikované studenty získat jejich MBA za rok a půl, tedy na konci března druhého roku. Jeden rok program MBA Jednoročního programu studenti zapisují na Hitotsubashi ICS v střední-k pozdní-září a absolventa v srpnu následujícího roku. Tato možnost se nejlépe hodí pro žadatele stipendium sponzorované firmou a YLP (Program vedoucí mládeže "), protože se předpokládá, že se vrátí do své původní společnosti či organizace po dokončení studia. Pro non-sponzorované žadatele, kteří hledají změně povolání, tato možnost se nedoporučuje, protože je velmi obtížné vyvážit potřebnou akademické pracovníky-load s jejich hledání zaměstnání. I když studenti jednoleté může podílet se na všech on-kampusu akademických kurzů a programů, stejně jako intenzivní akademické programy, které nabízejí oba na a pryč-školní areál, nejsou způsobilí k účasti na programech dlouhodobé dlouhé výměny nebo k účasti v stáží společnosti. Studenti v obou jednoletých a dvouletých programů obdrží přesně stejně kvalitní vzdělání a stejnou míru angažovanosti a podpory z naší fakulty a zaměstnance univerzit. Přijímací řízení Sekce Hitotsubashi ICS Přijímací nabízí přehled našeho přijímacího řízení, včetně informací o školné, finanční pomoci, mezinárodními požadavky přijetí, a náš balíček aplikace. Chcete-li, že vaše aplikace je přijata a přezkoumána včas, a že předloží úplné a přesné balík aplikací, prosím, mít čas na revizi obsahu Tento web a také si pečlivě přečtěte Aplikace obalové materiály Před podáním. Existují dvě kola aplikací pro zápis třídu 2016. Přijímací komisi důrazně vybízí, aby žadatelé uplatnit v prvním kole, jak prostor ve třídě může být omezen ve II. Kromě toho by použití v prvním kole bude mít výhodu v záležitostech, jako jsou stipendia, a to zejména pro zahraniční studenty. Příslušné termíny aplikace a data pohovoru, jsou: 1. kruhová Přesné termíny, které mají být stanoveny. Aplikace termín: začátek prosince 2016 - začátkem ledna 2017 Datum Rozhovor: brzy 02. 2017 Datum rozhodnutí Vstupné: pozdní 02. 2017 ROUND 2 Přesné termíny, které mají být stanoveny. Aplikace termín: začátek února 2017 - začátkem března 2017 Datum Rozhovor: brzy 04. 2017 Datum rozhodnutí Vstupné: pozdní 04. 2017 Je důležité si uvědomit následující: Můžete žádat pouze buď na 1 rok nebo 2-leté program. Jakmile přijat do jednoho programu, nelze přepnout na jiný program. Veškeré aplikační dokumenty, s výjimkou TOEFL / IELTS a GMAT oficiálních výsledků, musí být předložena prostřednictvím ICS Online Application System. Žadatelé se vyzývají, aby předložily své žádosti co nejdříve, v každém kole. Rozhodnutí stipendium pro mezinárodní kandidáty jsou pouze poté, co kandidát byl přijat. Vzhledem k tomu, stipendia jsou omezeny co do počtu, v prvním kole uchazeči mají tendenci mít výhodu v tomto ohledu. Kariéra Kariéře Services Úřad poskytuje studentům, kteří nejsou sponzorovány jejich zaměstnavatelé s one-on-one poradenství, které jim pomohou rozpoznat jakýkoliv profesnímu rozvoji potřebuje již jako jejich první měsíc při Hitotsubashi ICS. Vezmeme-li v úvahu poptávku po japonské jazykové schopnosti pro většinu pozic v Japonsku, studenty, kteří mají nízké nebo žádné Japonský jazyk pozadí, kteří chtějí pracovat v Japonsku mohou chtít, aby zvážila získat nějaké znalosti jazyka ještě před příchodem do Hitotsubashi ICS. Mít japonské jazykové znalosti otevřou mnoho dalších pracovních příležitostí v zemi a výrazně zvýšit své šance na zaměstnání tuzemské společnosti výběru. [-]

Videos

MBA in Japan - Hitotsubashi ICS, Tokyo

Contact

Hitotsubashi ICS

Adresa, 1. řádek 2-1-2 Hitotsubashi
Chiyoda-ku, Tokyo 101-8439 Japan
Website http://www.ibs.ics.hit-u.ac.jp/