Hitotsubashi University Graduate School of International Corporate Strategy (Hitotsubashi ICS)

Úvod

Read the Official Description

Hitotsubashi ICS poskytuje ideální prostředí pro vývoj globálních vůdčích schopností, s jeho rozmanité studentský sbor, a jeho učební plán, který kombinuje dovednosti a znalosti, které nabízí globální standard MBA program s důrazem na Japonsku a Asii.

Real World Impact

Poslání Hitotsubashi ICS

Hitotsubashi University byla založena v roce 1875. Byla to vůbec první vzdělávací institut v Japonsku učit podnikání a obchod. Skrz jeho historii, Hitotsubashi univerzita aspiroval na rozvoj podnikatelské sféry, kteří mají mezinárodní perspektivu. Naši předkové používal frázi "kapitáni průmyslu" popsat roli našich absolventů by měl hrát ve společnosti. Bylo Hitotsubashi univerzita je vize stát se předním akademická instituce specializující se v sociálních vědách. Naše členy fakulty jsou uznávány v mezinárodním měřítku za jejich příspěvek k oblasti obchodu a řízení, ekonomie, práva a společenských věd.

The Posláním Hitotsubashi ICS, Známý jako "globální znalostní Hub v Tokiu", navazuje na Hitotsubashi univerzity tradici dokonalosti. Cíle mise Hitotsubashi ICS jsou: (a) neustále vyvíjet nové generace globálních obchodních lídrů pro Japonsko, Asii a ve světě, a (b) k vytvoření znalosti a šířit v globálním měřítku výzkum pocházející z Japonska. Naším cílem je vyvinout vůdce, kteří jsou odborníky v Japonsku, ponořen v Asii, a které mohou mít dopad na svět.

Hitotsubashi ICS nabízí world-class vzdělávací program, který kombinuje osvědčené postupy v ekonomické vzdělání z celého světa, s výrazným zaměřením na Japonsko a japonskou roli v globálním a asijskými ekonomikami. To vybaví své studenty nejen se základní obchodní znalosti, ale také s širokou sadou schopností a kvalit s odpady globálních vůdců. Charakteristika absolventů Hitotsubashi ICS je držení obchodních podstatné dovednosti, včetně strategické myšlení a řešení problémů a provedení, je schopnost řídit rozmanitost s vysokou kulturní povědomí a schopnost podporovat inovace, a mostů rozdíly v globálních kultur a obchodních systémů.

Ohlášení našeho nového programu: EMBA

Přehled: Hitotsubashi ICS nabízí účastníkům možnost získat Executive MBA (EMBA "") kvalifikace prostřednictvím jednoročního programu a. V souladu se svým dlouholetým programu MBA, bude EMBA být vyučovány výhradně v angličtině s posláním začlenění "nejlepší z obou světů". Jedinečně, program ICS EMBA bude zkoumat silné stránky obou japonských a západní postupy řízení a snaží se integrovat tyto síly za účelem jejich pákový efekt na výzvy měnícího se podnikatelského prostředí. Program je zaměřen na reálného světa aplikace teorií řízení, a jako takový bude zahrnovat účastníky jedoucích do tří lokalit mimo Japonsko se dozvědět z první ruky o aktuálních otázkách, jako je podnikání v rozvíjejících se ekonomikách, technologických narušením a inovace.

Pro více informací klikněte zde.

Vize Hitotsubashi ICS

The vize Hitotsubashi ICS je "to nejlepší z obou světů". Jejím cílem je být mostem mezi Východem a Západem, velkých i malých, globální a lokální, staré i nové, praxe a teorie, spolupráci a hospodářskou soutěž, a podnikání a společnost.

1) Východ a Západ

Uvědomujeme si, že účinné obchodní praktiky se liší podle místa a v průběhu času. Jsme přesvědčeni, že globální lídři nemusíte mít "právo" odpověď-spíše musí být schopen uznat rozmanitost, práce s nejasností a inovovat zahrnuje paradox, kombinující opaky, a neustále náročné konvenční moudrost.

2) velký a malý

Rozhodli jsme se být malá škola v jedné z největších a nejživějších měst na světě. Každoročně přivítáme asi 60 nových studentů do našeho programu MBA a 4 nových studentů do naší DBA programu. Naše malá velikost umožňuje naše fakulta poznat studenty osobně, a jejich rádce na individuální bázi. Naše sítě s předními podniků (velkých i malých) a univerzitách po celém světě nám umožnil spojit výhody z rozsahu, s rychlostí a flexibilitou, která pochází z bytí malý.

3) Globální a lokální

Ceníme si naše globální studentský sbor a fakulty, naše globální dosah v myšlení vedení, a naši globální sítě podnikové a akademické partnery. Zároveň jsme pevně umístěny v Tokiu a Japonsku, a určí, prostřednictvím naší výzkumu a výuky, vtisknout světu lepší pochopení podnikání ve městě a zemi, ve které žijeme a pracujeme.

4) Staré a Nové

Jsme mladý absolvent školy v jedné z nejstarších a nejvýznamnějších univerzit v Japonsku. Vážíme si naší univerzity v tradici, ale také brát vážně svou roli jako inovátor. Náš výzkum a výuka v sobě spojuje poučení ze starých a nových, společností a postupů, které poháněly ekonomický rozvoj japonské a nejnovější, nejvíce inovativních společností a podnikatelské oblasti, které jsou naší budoucností.

5), praxe a teorie

Jako odborné škole, naše zaměření je na praxi, při řešení problémů a výzev dneška tak zásadní. To je důvod, proč více než 60% našeho plný úvazek a hostující členů fakulty mají na plný úvazek pracovní zkušenosti v soukromém sektoru a 50% dotazovaných titul MBA. V praxi se však nelze oddělit od teorie, která nám pomáhá definovat a řešit problémy a výzvy budoucnosti. Naši studenti se učí nejnovější teorie v oblasti řízení a aplikovat je na skutečný-život, rozvíjející se situace v dnešním obchodním světě.

6) Spolupráce a konkurence

ICS studenti učí důležitost spolupráce při zakládání týden (poslední týden v září), že se zapojí do různých teambuildingové cvičení ve venkovním prostředí. Jakmile začne výuka, studenti jsou vedeni k vytvoření studijních skupin a požádala o účast na řadě skupinových projektů. Ve stejné době, konkurence je postaven do osnov v podobě nuceného křivka zrnitosti: 30% studentů v daném kurzu jsou udělena A, 60% B a 10% C nebo nižší. Studenti se také soutěží o vstup do semináře dle svého výběru, aby nárok na stáž nebo zámořského studentského výměnného programu, a stát se příjemci cen studentské soutěže.

7) Obchod a strategie

Jsme si vědomi, že zájmy jednotlivých podniků a odvětví může být v rozporu se zájmy společnosti jako celku. Děláme vše pro to, v našem vzdělávacím programu a výzkumu, jak zvýšit povědomí o těchto konfliktů a podporovat řešení takovým způsobem, který je zároveň společensky prospěšné a vytváří dlouhodobou hodnotu. Naše globální kurz občanství umožňuje studentům zažít přímo tento konflikt, prostřednictvím práce s lidmi a skupinami, kteří mají zvláštní výzvy v každodenním životě, včetně tělesně a mentálně postižené.

Proč Hitotsubashi ICS?

Sedm důvodů, proč si vybrat Hitotsubashi ICS pro MBA.

1) World-Class Curriculum

V Eduniversal nejlepších mistrů Pořadí na 2014-2015 zařadil Hitotsubashi ICS číslo deset na plný úvazek MBA na Dálném východě regionu, označující globální excelence programu Hitotsubashi ICS MBA. ABEST21 (Aliance o Business Education a stipendium na zítřek, 21st organizace století) uznány Hitotsubashi ICS pro "světové třídy Curriculum" Excellence v Akreditační Award v roce 2009, a znovu v roce 2014, pro jeho jedinečné globální osnov založený na konceptu "nejlepší z obou světů". Hitotsubashi ICS je první full-time MBA program, který se nabízí v japonské národní univerzity, který je vyučován výhradně v angličtině.

2) Global Network

Program Hitotsubashi ICS je navržen tak, aby rozšířit síť Hitotsubashi více generací vůdců v globálních a asijskými ekonomikami. Studenti si mohou vzít mezinárodní kurzy spojil s asijskými a globálních špičkových obchodních škol, jako jsou Gnam (Global Network pro pokročilou správu) - 27 člen, silnou globální konsorcium předních světových obchodních škol - a Nejlepší aliance, strategické aliance mezi Peking University Guanghua School of Management (v Pekingu), Seoul National University Graduate School of Business (v Soulu), a Hitotsubashi IKS (v Tokiu).

3) bezkonkurenční flexibilitu

Žadatelé Hitotsubashi ICS si mohou vybrat, zda chcete absolvovat v jednom roce nebo ve dvou letech s titul MBA. Pro 2-leté program studentů, druhý letošní vzdělávací program může být "na zakázku" účastí v činnostech, jako je Double studijního programu, programu Exchange, stáže, a / nebo individuální Research. Non-sponzorované společností mohou studenti pracovat s oddělením kariéra služby při hledání post-MBA pracovních příležitostí. Zatímco 1-leté program studenti nemají nárok na double-studijních programů, výměnných programů nebo ICS stáží, mohou se podílet na globální síti týdne, globálního výměnného programu, které nabízí Gnam.

4) Silné Inter-Student lepení

Každý rok je třída vnikání je veden úmyslně různorodá a malé s méně než 60 studentů, což vytváří ideální prostředí pro studenty silně spojit s jedním jiným-ještě jednu unikátní vlastnost, zkušeností Hitotsubashi ICS. Tato vazba mezi skupinou se vyvíjí přirozeně prostřednictvím teambuildingových cvičeních při Foundation týdne, návštěvy domovů členy fakulty, a různých dalších týmových projektů, aktivit a cvičení.

5) Silné vazby mezi studenty a zkušených fakulty

Hitotsubashi ICS má world-class fakulty se skutečným životem pracovní zkušenosti v oblasti obchodu a / nebo pedagogické praxe na jiných mezinárodních obchodních škol. Poměr Student / fakulty (na plný úvazek a pomocné profesoři), se nachází v blízkosti 3: 1, poměr, že žádný jiný vedoucí obchodní škola na světě nemůže vyrovnat. Malý studentský sbor umožňuje intenzivní ve své třídě interakce, stejně jako terénní výzkumné projekty, návštěvy společností, a jiné out-of-třídy aktivity. Fakulta také slouží jako "život", mentoři pro studenty.

6) Campus v srdci Tokia

Hitotsubashi ICS leží v Hitotsubashi, Chiyoda Ward, v pěší vzdálenosti od obchodní čtvrti Otemachi v centru Tokia, a jen pár bloků od císařského paláce. Naše umístění dává studentům a schopnosti rychle, snadný přístup k práci v terénu studium a návštěv podniků kdekoli v větší Tokio metropolitní oblasti, a umožňuje vrcholovému vedení těchto společností k návštěvě třídy Hitotsubashi ICS jako hostujících přednášejících.

7) Konkurenční Náklady Školné

Hitotsubashi University je národní univerzitní korporace. Proto se náklady na jeho školné je velmi rozumné JPY 535.800 ročně (plus jednorázový poplatek ve výši imatrikulace JPY282,000). Bez ohledu na tento náklady výuky, stipendia lze nabídnout studentům.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

EMBA

Campus forma Kombinované 12 měsíců September 2017 Japonsko Tokio

Hitotsubashi ICS nabízí účastníkům možnost získat Executive MBA (EMBA "") kvalifikace prostřednictvím jednoročního programu a. V souladu se svým dlouholetým programu MBA, bude EMBA být vyučovány výhradně v angličtině s posláním začlenění "nejlepší z obou světů" [+]

Hitotsubashi ICS nabízí účastníkům možnost získat Executive MBA ( "EMBA") Kvalifikace prostřednictvím jednoročního programu a. V souladu se svým dlouholetým programu MBA, bude EMBA být vyučovány výhradně v angličtině s posláním začlenění "nejlepší z obou světů". Jedinečně, program ICS EMBA bude zkoumat silné stránky obou japonských a západní postupy řízení a snaží se integrovat tyto síly za účelem jejich pákový efekt na výzvy měnícího se podnikatelského prostředí. Program je zaměřen na reálného světa aplikace teorií řízení, a jako takový bude zahrnovat účastníky jedoucích do tří lokalit mimo Japonsko se dozvědět z první ruky o aktuálních otázkách, jako je podnikání v rozvíjejících se ekonomikách, technologických narušením a inovace. Program je určen pro elitní účastníků ve svých 30. letech-40, kteří hledají na částečný úvazek programu, který bude rozvíjet své manažerské schopnosti s minimálním čase od svých organizací. Kurz bude doručena prostřednictvím kombinace bytových a virtuálních tříd. Vzhledem k tomu, že účastníci budou muset navštěvovat pobytové kurzy po dobu nejméně šesti týdnů, během programu (ne včetně víkendů) jednoroční a cestovat do zámoří, podporu od sponzorující organizace je rozhodující pro úspěch každého účastníka. Na druhé straně, sponzorující organizace těžit tím, že poskytuje svůj talent s kritickým výuky za účelem pomoci jejich rozvoj, jak dobře zaoblené budoucí manažery, a zároveň minimalizovat narušení jejich podnikání. Základní kurzy V programu Základní kurzy byly navrženy tak, aby cement pochopení účastníků základních teorií managementu, s cílem vybudovat ucelené sady foundational znalostí, které mohou uplatnit účastníci během Mastery ploše. Tyto Základní kurzy se skládají z deseti tříd, které bude usnadněna... [-]

MBA

MBA

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Japonsko Tokio

[+]

[-]

Videos

MBA in Japan - Hitotsubashi ICS, Tokyo

Contact

Hitotsubashi ICS

Adresa, 1. řádek 2-1-2 Hitotsubashi
Chiyoda-ku, Tokyo 101-8439 Japan
Website http://www.ibs.ics.hit-u.ac.jp/