Hitotsubashi University Business School, School of International Corporate Strategy

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Hitotsubashi ICS je absolvent obchodní škola se nachází v centru Tokia, Japonsko. V roce 2018 byla společnost Hitotsubashi ICS hodnocena jako jedna z obchodních škol v Japonsku (QS Rankings). V roce 2000 založila skupina inovátorů v oblasti podnikového vzdělávání společnost Hitotsubashi ICS jako první celosvětový program MBA v Japonsku. Dnes je to celosvětová tvář veřejné Hitotsubashi University Business School (HUB) a nabízí jak studijní programy, tak i jiné programy. Hitotsubashi ICS je dobře známá díky akademicky přísným obecným kurikulům managementu, které jsou jedinečně posíleny hlubokými interními odbornými znalostmi o japonském podnikání a ekonomice a bezkonkurenčním přístupem k podnikatelským inovátorům v Japonsku a po celém světě.

V podnikatelském duchu svého původu, Hitotsubashi ICS třída posune hranice podnikatelského vzdělávání. Prostřednictvím vlastních kurzů, průběžné obnovy základních osnov a personalizovaných služeb pro rozvoj kariéry se škola zavazuje k tomu, že se každý student bude učit. Jeho program MBA se může pochlubit poměrem 3: 1 k studentům a jeho programem EMBA je poměr 1: 1. Hitotsubashi ICS schopnost mluvit a psát na širokou škálu témat pro akademické, obchodní a politické publikum. Akademické prostředí je zaměřeno na vzdělávání globálních vůdců myšlenek, kteří chápou a mnohonásobnou úlohu podnikání ve společnosti.

113043_D57D318A-85CC-4927-96AD-AFD257CD2257.png

Programy

Hitotsubashi ICS studenti rozvíjejí špičkové obchodní dovednosti prostřednictvím praktického učení, zkoumání alternativních obchodních modelů a rámců a formulací osobních filozofií obchodního vedení. Studenti tráví značný čas prací napříč kursy.

116260_HitotsubashiICS_MBA_EMBA_DBA.png

MBA

Hitotsubashi ICS nabízí jeden i dvouleté programy MBA na plný úvazek. Kariéra MBA služby školy jsou silné: v roce 2017, umístění do 3 měsíců po dokončení studia bylo 96% (z toho 72% v Japonsku).

EMBA

Vysoce přizpůsobený 12měsíční Part-time Executive MBA program zkoumá atributy a výzvy jak japonské a západní praxe řízení. Vysoce praktické učební osnovy zaměřené na management se provádějí ve smíšené studijní praxi, s výukovými kurzy ve třídě v našem kampusu Chiyoda v Tokiu, s virtuálními lekcemi a třemi globálními týdny ponoření.

DBA

Doktor of Business Administration (DBA) program připravuje své kandidáty na myšlení myšlení v globálním podnikání, otáčet kolem poradenství v psaní disertační práce DBA.

Místa

Tokio

Hitotsubashi ICS

Adresa, 1. řádek
2-1-2 Hitotsubashi, Chiyoda-ku, Tokyo, Japan
101-8439 Tokio, Japonsko

Programy