Globis University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naším posláním je rozvíjet vizionářské vůdce, kteří vytvářejí a inovují společnosti.

V roce 1992 se Globis - kombinace slov „globální“ a „obchodní“ - narodil ve formě jednotného marketingového kurzu, který se vyučoval v pronajaté třídě v centru Tokia. Od těchto skromných začátků instituce rostla do největší japonské obchodní školy, s vysoce hodnocenými MBA programy v japonštině a angličtině, na plný úvazek a na částečný úvazek, na akademické půdě a online.

Globis jako mladý, ambiciózní a velmi úspěšný start-up snaží inspirovat a vychovávat obchodní vůdce zítřka na cestě k tomu, aby se stal obchodní školou v Asii.

Historie Globis

Start-up podnik, který se stal svět-třída vzdělávací instituce.

Narození obchodní školy

V roce 1992, ve věku 30 let, vytvořil podnikatel Yoshito Hori od nuly „ Globis “ (kombinující slova „globální“ a „obchodní“), do značné míry inspirovaný programem MBA společnosti Harvard Business School, z něhož absolvoval rok dříve. Škola našla život v centrálním tokijském bytě prezidenta Horiho a jediným zaměstnancem byl prezident Hori. Po odeslání dopisů absolventům HBS v Japonsku - a pozvání na výuku na nově vytvořené škole managementu Globis - se prezidentovi Horiu podařilo shromáždit tým ze své osobní sítě a začít vyučovat první průkopnickou třídu 20 studentů, využívající slavné ' případovou metodu. “\ t Dnes je Globis rozšiřující se vzdělávací institucí a učil tisíce mezinárodních profesionálů.

Nejvyšší standardy vzdělávání managementu

První studenti Globis byli jedinci, kteří měli znalosti, kteří financovali své studium vlastními penězi, a proto požadovali nejlepší: špičkovou výchovu instruktorů světové třídy. Globis vyžaduje od všech členů fakulty nejvyšší standardy, což vyžaduje, aby instruktoři měli MBA nebo jiné magisterské tituly, reálné obchodní zkušenosti a schopnost učit se pomocí metody case - spíše než tradiční styl přednášek. Tento jedinečný přístup k podnikatelskému vzdělávání vytvořil nárůst aplikací, což přimělo Globis vybudovat další dva areály ve městech Osaka a Nagoya.

Největší obchodní škola v Japonsku

Úspěch a rychlý růst Globis byl poháněn intenzivní energií prezidenta Horiho a ústním následováním jeho revolučního přístupu ke vzdělávání. Exponenciální růst Zkušenosti Globis zajistily své místo největší manažerské školy v Japonsku, což ho posunulo o krok blíže k jeho konečnému cíli stát se špičkovou obchodní školou v Asii.

Poté, co v roce 2012 dosáhl svého 20. výročí, Globis pokračoval v rozšiřování a hledání dalších výzev, spouštění nových areálů v Sendai a Fukuoka a dceřiných společností v Šanghaji a Singapuru.

S pěti univerzitami po celém světě a dvěma pobočkami v zahraničí se Globis rychle stává uznávanou jako jedna z nejrychleji rostoucích obchodních škol v Asii.

Co nabízíme

Globis je víc než obchodní škola. Síť lidí, se kterými se zde setkáte, neocenitelné dovednosti, které získáte, a osobní poslání, které vás budou povzbuzovat k utváření, vám pomohou stát se „vizionářským vůdcem, který vytváří a inovuje společnosti“.

Kokorozashi

Japonský termín 'Kokorozashi' je Globis interpretován jako mající osobní poslání, jádro síly vůdce.

Osobní mise

Globis existuje proto, aby vychovával lidi, kteří jsou ambiciózní - ne pro účely sebeobnovování, ale pro vytváření pozitivních změn ve společnosti. Proto Globis klade zvláštní důraz na rozvoj svých studentů Kokorozashi. Během studia v Globis budete mít dostatek příležitostí, abyste se hluboce zamysleli nad svým vlastním osobním posláním a zjistili, o čem jste skutečně vášnivý. Vyvinutím této vnitřní jednotky budete schopni vytvořit osobní síť a využít mnoho dovedností, které získáte během studia.

Osobní síť

Kontakty a přátelství, které učiníte v Globis mohou změnit váš život. Různorodá směs studentů, skutečně globální fakulty a asociace s top obchodními vůdci vám pomohou začít na cestě k úspěchu. Globis kolegové, absolventi a lektoři Globis mohou stát vašimi budoucími obchodními partnery, investory nebo mentory - to vše závisí na tom, kolik úsilí vynakládáte na rozšiřování své osobní sítě. Během studia v Globis potkat co nejvíce lidí, protože vaše síť kontaktů bude základním nástrojem podpory vašeho poslání a úspěchu v životě.

Obchod

Studenti Globis se nejen naučili tvrdým obchodním dovednostem, jako je účetnictví, finance a marketing, ale také studují měkké dovednosti potřebné pro inovace a vytváření hodnot v globalizovaném světě. Komunikace, vyjednávání, kritické myšlení a filosofie managementu jsou jen některé z mnoha témat, která budete pokrývat během studia v Globis , což vše přispěje k vašemu osobnímu růstu.

Místa

Tokio

Adresa, 1. řádek
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg., 5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku, 102-0084
Tokio, Japonsko

Programy