Read the Official Description

Naším posláním je rozvíjet vizionářské vůdce, kteří tvořit a inovovat společnosti. V roce 1992, GLOBIS - Kombinace slov "globální" a "podnikatelských" - se narodil v podobě jednoho hospodářského výuky v pronajatém třídě v centru Tokia. Z těchto skromných začátků instituce rostl v největší japonské obchodní školy, s vysoce hodnoceny programů MBA v japonštině a angličtině, na plný úvazek a částečný úvazek, na akademické půdě a on-line.

Jako mladý, ambiciózní a velmi úspěšný start-up, GLOBIS si klade za cíl inspirovat a rozvíjet obchodní vůdce zítřka na cestě stát se v Asii No. 1 Business School.

GLOBIS History

Start-up podnik, který se stal prvotřídní vzdělávací instituce.

Narození Business School

V roce 1992, ve věku 30 let, podnikatel Yoshito Hori vytvořil "GLOBIS" od nuly (spojující slova "globální" a "podnikání"), do značné míry inspirovaný Harvard Business School v programu MBA-, ze kterého měl absolvoval o rok dříve. Škola našel život v centru prezidenta Hori v Tokiu bytě s prezidentem Hori jako jediného zaměstnance. Po odeslání dopisů HBS absolventů v Japonsku, a vyzve je, aby učit na nově vytvořené GLOBIS School of Management-prezident Hori podařilo sestavit tým z jeho osobního sítě a začal instruovat první průkopnické třídu 20 studentů, s použitím slavný " metoda případ. " Dnes GLOBIS je expandující vzdělávací instituce a instruoval tisíce mezinárodních obchodních profesionálů.

Nejvyššími standardy vzdělávání managementu

První GLOBIS studenti byli na znalostech hladoví jedinci, kteří financované své studium s jejich vlastními penězi, a proto požadoval nejlepší: Vysoká kvalita vzdělání z instruktorů světové třídy. GLOBIS požaduje nejvyšší standardy ze všech členů fakulty, které vyžadují instruktory mít MBA nebo dalších mistrů stupňů, real-svět obchodní zkušenosti a schopnost učit pomocí metody případových studií, spíše než tradiční přednáška styl. Tento jedinečný přístup ke vzdělání obchodu vytvořil nárůst žádostí, což si vyžádalo GLOBIS postavit další dva kampusy ve městech Osaka a Nagoya.

Největší Business School v Japonsku

GLOBIS "úspěch a rychlý růst byl tažen intenzivní energií prezidenta Hori a ústním podáním po jeho revoluční přístup ke vzdělání. Exponenciální růst GLOBIS zkušený zajištěné své místo jako největší škola managementu v Japonsku, přinášet to jeden krok blíže k jeho konečnému cíli stát nejvyšší v Asii obchodní škola.

Po dosažení 20. výročí svého založení v roce 2012, GLOBIS nadále rozšiřovat a hledat další výzvy, zahájení nové školní areály v Sendai a Fukuoka a pobočky v Šanghaji a Singapuru.

S pěti areálech celostátní a dvěma kancelářemi v zahraničí, GLOBIS se rychle stává uznáván jako jeden z asijských nejrychleji rostoucích obchodních škol.

Co nabízíme

GLOBIS je víc než jen obchodní škole. Síť lidí potkáte tu neocenitelné dovednosti, které získají a osobní poslání vám budou vyzváni, aby tvar vám pomůže stát se "vizionářský vůdce, který vytváří a inovuje společnosti."

Kokorozashi

Japonský termín "Kokorozashi" je interpretován GLOBIS jak mít osobní poslání, samotné jádro sílu lídra.

osobní Poslání

GLOBIS existuje proto, aby vzdělávat lidi, kteří jsou ambiciózní, ne pro self-sílící účely, ale pro vytváření pozitivních změn ve společnosti. To je důvod, proč GLOBIS klade zvláštní důraz na rozvoj Kokorozashi svých studentů. Během svého studia na GLOBIS, budete mít dostatek příležitostí, aby hluboce přemýšlet o své vlastní osobní poslání a zjistit, co jste opravdu vášnivý. Díky vývoji této vnitřní disk, budete mít možnost navázat osobní síť a využívat mnoho dovednosti, které získají během studia.

osobní Network

Tyto kontakty a přátelství, které provedete v GLOBIS může změnit váš život. Různorodá směsice studentů, skutečně globální fakulty a sdružení s předními podnikateli pomůže začít vám na vaší cestě k úspěchu. GLOBIS vrstevníků, absolventů a lektoři mohou stát vaše budoucí obchodní partnery, investory nebo mentoři, to všechno přijde na to, kolik úsilí dáte do rozšiřuje svou osobní síť. Zkuste setkání co největšího počtu lidí je to možné během svých studií na GLOBIS, jak vaše síť kontaktů bude základním nástrojem pro podporu své poslání a úspěch v životě.

Business & Koncepční dovednosti

GLOBIS studenti nejsou jen naučit tvrdé obchodní dovednosti, jako je účetnictví, financí a marketingu, ale také studovat měkké dovednosti potřebné k inovovat a vytvářet hodnoty v globalizovaném světě. Komunikace, vyjednávání, kritické myšlení a řízení filozofie jsou jen některé z mnoha témat, budete pokrývat během svých studií na GLOBIS, z nichž všechny pomůže přispěje ke svému osobnímu růstu.

Programs taught in:
Angličtina
Japonský

Tato škola dále nabízí:

MBA

Globis University

GLOBIS Full-time MBA je intenzivní jednoletý program určený pro ty, kteří chtějí rychle zdokonalit své obchodní znalosti, vedení a příležitosti kariéry. ... [+]

Proč ten GLOBIS Full-time MBA?

GLOBIS Full-time MBA je intenzivní jednoletý program určený pro ty, kteří chtějí rychle zdokonalit své obchodní znalosti, vedení a příležitosti kariéry.

Třídy se konají během dne ve všední dny. Ven z nich mají studenti možnost rozšířit svou síť a vytvořit nové pracovní příležitosti pomocí specializovaného týmu kariéra služby, pracovat s širokou škálou partnerských společností.

Pokud hledáte pro zrychlený program s trvalým dopadem na svou kariéru a život vy, GLOBIS Full-time MBA je volbou pro vás.

Jako student MBA Full-time, budete mít přístup k následujícím:

Zaručená kvalita MBA, který je souhlasně zařazen jako jeden z nejlepších Japonsko Praktický osnovy vysoce interaktivních případových-založené kurzy usnadněno špičkovými odborníky v oblasti obchodu a řídí GLOBIS 'silnými vazbami s lídry Skutečně podnikatelské prostředí inspirované GLOBIS 'původů jako start-up, spekulativního zaměřené osnov vedené zkušenými podnikateli, jakož i vazby na rizikový kapitál Celosvětová síť spolužáků, absolventů a pedagogů z různých oborů a pozadí Příležitost prozkoumat svou pravou vášeň a najít své osobní poslání v životě ... [-]
Japonsko Tokyo
September 2019
Denní studium
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině