Globis University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naším posláním je rozvíjet vizionářské vůdce, kteří vytvářejí a inovují společnosti.

V roce 1992 se Globis - kombinace slov „globální“ a „obchodní“ - narodil ve formě jednotného marketingového kurzu, který se vyučoval v pronajaté třídě v centru Tokia. Od těchto skromných začátků instituce rostla do největší japonské obchodní školy, s vysoce hodnocenými MBA programy v japonštině a angličtině, na plný úvazek a na částečný úvazek, na akademické půdě a online.

Globis jako mladý, ambiciózní a velmi úspěšný start-up snaží inspirovat a vychovávat obchodní vůdce zítřka na cestě k tomu, aby se stal obchodní školou v Asii.

Historie Globis

Start-up podnik, který se stal svět-třída vzdělávací instituce.

Narození obchodní školy

V roce 1992, ve věku 30 let, vytvořil podnikatel Yoshito Hori od nuly „ Globis “ (kombinující slova „globální“ a „obchodní“), do značné míry inspirovaný programem MBA společnosti Harvard Business School, z něhož absolvoval rok dříve. Škola našla život v centrálním tokijském bytě prezidenta Horiho a jediným zaměstnancem byl prezident Hori. Po odeslání dopisů absolventům HBS v Japonsku - a pozvání na výuku na nově vytvořené škole managementu Globis - se prezidentovi Horiu podařilo shromáždit tým ze své osobní sítě a začít vyučovat první průkopnickou třídu 20 studentů, využívající slavné ' případovou metodu. “\ t Dnes je Globis rozšiřující se vzdělávací institucí a učil tisíce mezinárodních profesionálů.

Nejvyšší standardy vzdělávání managementu

První studenti Globis byli jednotlivci, kteří Globis znalostech a financovali svá studia z vlastních peněz, a proto požadovali to nejlepší: kvalitní vzdělání od světových instruktorů. Globis vyžaduje od všech členů fakulty nejvyšší standardy a vyžaduje, aby instruktoři měli MBA nebo jiné magisterské tituly, obchodní zkušenosti v reálném světě a schopnost učit pomocí metody case - spíše než tradiční styl přednášky. Tento jedinečný přístup k obchodnímu vzdělávání vytvořil nárůst aplikací, což přimělo Globis postavit další dva areály ve městech Osaka a Nagoya.

Největší obchodní škola v Japonsku

Globis úspěch a rychlý růst byly poháněny intenzivní energií prezidenta Horiho a ústy po jeho revolučním přístupu ke vzdělávání. Exponenciální růst, který zažila Globis zajistil své místo jako největší správní školy v Japonsku, čímž se posunul o krok blíže ke svému konečnému cíli, aby se stal nejlepší asijskou obchodní školou.

Poté, co v roce 2012 dosáhl svého 20. výročí, Globis pokračoval v rozšiřování a hledání dalších výzev, spouštění nových areálů v Sendai a Fukuoka a dceřiných společností v Šanghaji a Singapuru.

S pěti univerzitami v celé zemi a dvěma pobočkami v zahraničí se Globis rychle stává uznávanou jednou z nejrychleji rostoucích obchodních škol v Asii.

Co nabízíme

Globis je víc než obchodní škola. Síť lidí, se kterými se zde setkáte, neocenitelné dovednosti, které získáte, a osobní poslání, které vás budou povzbuzovat k utváření, vám pomohou stát se „vizionářským vůdcem, který vytváří a inovuje společnosti“.

Kokorozashi

Japonský termín 'Kokorozashi' je Globis interpretován jako mající osobní poslání, jádro síly vůdce.

Osobní mise

Globis existuje proto, aby vychovával lidi, kteří jsou ambiciózní - ne pro účely sebeobnovování, ale pro vytváření pozitivních změn ve společnosti. Proto Globis klade zvláštní důraz na rozvoj svých studentů Kokorozashi. Během studia v Globis budete mít dostatek příležitostí, abyste se hluboce zamysleli nad svým vlastním osobním posláním a zjistili, o čem jste skutečně vášnivý. Vyvinutím této vnitřní jednotky budete schopni vytvořit osobní síť a využít mnoho dovedností, které získáte během studia.

Osobní síť

Kontakty a přátelství, které Globis v Globis mohou změnit váš život. Různorodá kombinace studentů, skutečně globální fakulty a asociace s předními obchodními vedoucími vám pomohou začít vás na cestě k úspěchu. Globis kolegové, absoloventky a lektoři se mohou stát vašimi budoucími obchodními partnery, investory nebo mentory - to vše souvisí s tím, kolik úsilí vynaložíte na rozšíření vaší osobní sítě. Zkuste se během studií na Globis setkat s co největším počtem lidí, protože vaše síť kontaktů bude nezbytným nástrojem pro podporu vaší mise a úspěchu v životě.

Obchodní a koncepční dovednosti

Studenti Globis se nejen učí tvrdé obchodní dovednosti, jako je účetnictví, finance a marketing, ale také studují měkké dovednosti potřebné k inovacím a vytváření hodnoty v globalizovaném světě. Komunikace, vyjednávání, kritické myšlení a filozofie řízení jsou jen některé z mnoha témat, kterými se během studií na Globis , což vše přispěje k vašemu osobnímu růstu.

Aktuální informace o kurzu naleznete na našem webu:
href = "https://www.globis.ac.jp/

Místa

Tokio

Adresa, 1. řádek
Sumitomo Fudosan Kojimachi Bldg.,
5-1 Niban-cho, Chiyoda-ku

102-0084 Tokio, Japonsko