Doshisha Business School

Úvod

Read the Official Description

Byla založena v roce 1875, Doshisha University je široce uznáván jako jeden z nejlepších japonských komplexní univerzit, s význačnou dějin pedagogiky založené na zakladatele Joseph Hardy Neesima filozofie "vzdělávání provázený svědomím." Doshisha Business School (DBS) se otevřel v roce 2004, v návaznosti na dlouholetou tradici úspěšných Kyoto založených na globálních korporací, jako je společnost Omron, Kyocera, Shimadzu, a Nintendo. Naše anglického jazyka Global MBA byl slavnostně otevřen vedle školy japonské MBA v roce 2009 a následujících pět úspěšných let byla posílena jako nezávislý Globální MBA (Global Business a manažerských studií) programu, v roce 2014 se podpořen vyhrazené fakulty a rozšířené nabídky kurzů. Sdílení vizi zakladatele naší univerzity, pevně věříme, že podniky a podnikatelé musí usilovat nejen o finanční úspěch, ale také, aby se pozitivní sociální přínos pro svět, v němž žijeme.

Naším cílem je připravit budoucí obchodní lídři, kteří jsou ochotni a schopni efektivně reagovat na vznikající potřeby zvýšeně různorodé skupiny lidí, které se účastní v globální ekonomice. Program Doshisha Global MBA nabízí unikátní zážitkovou MBA studentům, kteří jsou ochotni pracovat ve spolupráci s profesory a místními a nadnárodních obchodních lídrů Při zkoumání - a náročné - tradice a trendy v celosvětové podnikání a řízení. Doshisha Business School se nachází v krásné a historické město Kjóto, v Japonsku je "Kansai" oblast (soustředěné kolem Kjóto Osaka-Kobe). Se nachází v malebném přírodním prostředí, Kyoto nabízí vzrušující směs tradiční a moderní, s 17 světového dědictví UNESCO, různých uměleckých a duchovních pronásledování, bezpečné a zábavný noční život a mnoho dalšího. V regionu Kansai je také průmyslové srdce Japonska, s největším počtem výrobců v Japonsku a mnoha center VaV a high-tech vědeckých parků. Budeme rádi, studenty, vydělávat na tom, že v tomto speciálním místě s jeho historické sítí inovačních a tvůrčích odvětví. Lidé přidržte klávesu

Od svého založení, je rysem programu Doshisha Global MBA je rozmanitost lidí, kteří dělají náš program zvláštní. Studenti se kterými pracujeme pocházejí z nejrůznějších prostředí a během studia mohou spolupracovat s kolegy z více než 30 různých zemí. Program přijímá přihlášky z ctižádostivé a inspirovat jednotlivce bez ohledu na pohlaví, etnický původ, náboženství nebo národnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Globální MBA (globální Podnikání A Manažerských Studií)

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Japonsko Kjóto

Doshisha Globální MBA, dvouletou, na plný úvazek MBA program, je opravdu jedinečný s mezinárodní studentský sbor, tři inovativní zaostřovacích polí, důraz na společenskou odpovědnost, příprava pro kariérní příležitosti v Japonsku iv zahraničí a na fantastickém místě. [+]

Globální podnikání v 21. století již nemůže spoléhat na jednoduché výpočty zisku a sdílet výkon jako primární měřítko úspěchu. S důrazem na udržitelnosti, Doshisha Globální MBA vzdělává studenty prozkoumat a ptát se mimo stanovených mezích stanovených zavedenými teorie a praxe globálního podnikání a řízení podívat se za hranice "business as usual". Jak rostou v globální smýšlející vůdci, budou studenti nejen na šíři standardních základních předmětů MBA, ale také rozvíjet hlubší pohled ze tří oblastí zaměření programu, a zdokonalovat své analytické statečnost přes výzkum práce složkou našeho programu.

Globální podnikání a manažerských studií (Global MBA) Program ... [-]


Contact

Doshisha University

Adresa, 1. řádek The Graduate School of Business Doshisha University Karasuma-Imadegawa, Kamigyo-ku
602-8580 Kjóto, Japonsko
Website http://gmba.doshisha.ac.jp/en/
Telefonní číslo +81 75-251-3120