Přečtěte si oficiální popis

85391_85325_banner1180x290.jpg

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří chtějí zvýšit své vedoucí a manažerské dovednosti. Je znám jako VEMBA ( Vietnam Executive MBA ). Společnost VEMBA Hanoi zahájila svou první kohortu v roce 2001 a rozšířila se na společnost HCMC v roce 2007.

Webová stránka: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Tento 21měsíční program výkonného formátu umožňuje účastníkům, kteří žijí v Hanoji nebo v Ho Či Minově městě, Vietnam, aby si udrželi vedoucí postavení na plný úvazek při získávání titulu. Studenti se učí z integrovaného moderního učebního plánu, který zahrnuje základní obchodní disciplíny s nejmodernějšími obchodními praktikami, včetně inovací a podnikání, řízení informačních technologií a elektronického podnikání, řízení dodavatelského řetězce, správy majetku a brandingu. Všechny třídy se konají ve Vietnamu s volitelným letním studiem na univerzitě na Havaji u Manoa v Honolulu, Havaj, USA. Klíčovým prvkem programu je projekt Business Practicum, který umožňuje studentům zapojit se do konzultací v reálném životě.

Program MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu se již ukázal jako nesmírně úspěšný ve vývoji kariéry mnoha absolventů za posledních 18 let ve Vietnamu. S více než 700 absolventy, kteří drží klíčové obchodní pozice ve všech hospodářských odvětvích ve Vietnamu a celosvětově, nabízí MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu jednu z nejcennějších obchodních sítí.

Díky své diplomové práci z University of Hawaii budou absolventi MBA pro vedoucí pracovníky ve Vietnamu schopni prokázat, že mají důvěru a dovednosti, aby mohli soutěžit o nejvyšší výkonné funkce nejen ve Vietnamu, ale kdekoli na světě.

Některá fakta:

  • Jedná se o jediný akreditovaný program AACSB nabízený ve Vietnamu. AACSB byla založena v roce 1916 v USA, aby poskytla akreditaci podnikatelským školám. Jeho zakládajícími členy jsou Columbia University, Cornellova univerzita, Harvardská univerzita, Univerzita v Chicagu, Univerzita Illinois, Univerzita v Pennsylvánii, Univerzita Yale a další prestižní univerzity v USA. Je známo, že méně než 5% obchodních škol po celém světě drží toto elitní akreditaci. Ne všichni členové sdružení jsou akreditováni.
  • V roce 2018, americké zpravodajství
  • V největším akademickém žebříčku globálních univerzit, které provádí Středisko pro hodnocení světové univerzity pro období 2018-2019, byla univerzita na Havaji v Manoa zařazena na 306 z 18 000 univerzit po celém světě. Toto skvělé pořadí řadí UH-Manoa do top 1,7% univerzit po celém světě. Harvardská univerzita se umístila na prvním místě na světě, následovala Stanfordská univerzita v č. 2 a Massachusetts Institute of Technology na č. 3.

Dvě výcviková místa ve Vietnamu jsou Hanoj a Ho Či Minovo město . Mohli byste se také rozhodnout pro studium dvou letních kurzů v Honolulu , Havaj, USA.

Adresa učebny: Suite 312, 3. patro, kancelářské centrum, věž C, N04 - komplex UDIC, ulice Hoang Dao Thuy, okres Thanh Xuan, Hanoi, Vietnam

Programy se vyučují na:
Angličtina
Vietnamština

Tato škola dále nabízí:

EMBA

The University of Hawaii, Shidler College of Business Vietnam

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří c ... [+]

Přehled

Vysoká škola Hawaii, Shidler College of Business, poskytuje prvotřídní program Executive MBA, který bude trénovat, vést a připravovat vedoucí pracovníky Vietnamu, kteří chtějí zvýšit své vedoucí a manažerské dovednosti. Je znám jako VEMBA (Vietnam Executive MBA). Společnost VEMBA Hanoi zahájila svou první kohortu v roce 2001 a rozšířila se na společnost HCMC v roce 2007.

Webová stránka: http://shidler.hawaii.edu/vemba

Tento 21měsíční program výkonného formátu umožňuje účastníkům, kteří žijí v Hanoji nebo v Ho Či Minově městě, Vietnam, aby si udrželi vedoucí postavení na plný úvazek při získávání titulu. Studenti se učí z integrovaného moderního učebního plánu, který zahrnuje základní obchodní disciplíny s nejmodernějšími obchodními praktikami včetně inovací a podnikání, řízení informačních technologií a e-business, řízení dodavatelského řetězce, správy majetku a brandingu. Všechny třídy se konají ve Vietnamu s volitelným letním studiem na univerzitě na Havaji u Manoa v Honolulu, Havaj, USA. Klíčovým prvkem programu je projekt Business Practicum, který umožňuje studentům zapojit se do konzultací v reálném životě.... [-]

Vietnam Hanoi
Září 2019
Kombinované
21 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Suite 312, 3rd Floor, Office Center, Tower C N04-UDIC Complex, Hoang Dao Thuy Street
Hanoi, Hanoi, Vietnam