Wisconsin International University Ukraine

Úvod

Read the Official Description

O nás

Jak je dobře známo, v současné době existuje spousta státních i soukromých vysokoškolských vzdělávacích institucí na Ukrajině, které posádkám vlaků na podnikání. Ale to, co dělá náš institut odlišný od všech z nich?

WIUU, první společná ukrajinsko-American Institute, založená v roce 1997, je akreditován Ministerstvem školství a vědy Ukrajiny nabízet bakalářské a magisterské programy.

WIUU je jediná univerzita v Ukrajině s programy akreditované Mezinárodní agenturou pro akreditaci - FIBAA.

Členství WIUU v Americké obchodní komory na Ukrajině a německo-ukrajinského Society of Economics a vědy (Bonn, Berlin, Mainz), stejně jako řadě partnerských univerzit v zahraničí umožňují WIUU studenti praktikovat, studovat a trénovat v zahraničí (USA a západní Evropy ), vyvíjet značnou míru znalostí o kulturu, politiku, ekonomiku a jazyky. WIUU nabízí celou řadu letních i zimních programů na Floridě, Heidelberg, Mnichov, Londýn, Plymouth, Madridu, Paříži a Štrasburku. WIUU studenti integrovat znalost ukrajinského a amerického osnov do činnosti mezinárodních firem a podniků. Kurzy a stáže přijatá na WIUU partnerských univerzitách jsou uznávány WIUU.

Státy zastoupené na WIUU

Studenti z různých zemí se zúčastnili WIUU: Azerbajdžán, Belgie, Egypt, Finsko, Gruzie, Ghana, Indie, Írán, Kazachstán, Lotyšsko, Libye, Nigérie, Pákistánu, Čínské lidové republiky, Kamerunské republiky, Republic of Gambie, Republiku Srbsko , Rusko, Saúdská Arábie, Jižní Afrika, Turecko, Turkmenistán, Ukrajina, USA atd.

výzkumná činnost

WIUU fakulty a studenti se účastní výzkumné činnosti univerzity. Američtí a ukrajinské fakulty studentům pomoci vybudovat své výzkumné dovednosti a nabízejí akademické poradenství v různých tematických oblastí.

WIUU organizuje a aktivně se podílí na mezinárodních konferencích a seminářích na Ukrajině a v zahraničí.

WIUU vydává vědeckých časopisech "vzdělání, řízení a činnosti: Zahraniční rozměr".

WIUU Master Class

K dispozici je Master Class o problematice udržitelného rozvoje stanoveného WIUU studenty. Odborníci mezinárodních organizací, odpovědných členů diplomatických misí, poslanci, nevládní organizace a obchodní kruhy jsou vyzváni, aby pracovali se studenty ve formátu Master Class.

WIUU studijní programy

Společná Ukrainian - Americký bakalářský titul v oboru Business Administration a management / International Business vedoucí studenty k ukrajinské diplomů - Bachelor of Management / Bachelor of International Business International Diplom - Bachelor of Business Administration.

Americký Stupeň - Bachelor of Business Administration vedoucích studentů na mezinárodní Diplom - Bachelor of Business Administration.

Ukrajinská Stupeň - Bachelor of Management vede k ukrajinské státní diplom - Bachelor of Management ukrajinského Udělen - Bachelor of International Business vedoucí k diplomu v International Business americkém Udělen - Master of Business Administration (MBA), což vede k Mezinárodní Diploma - Master of Business Administration.

Ukrajinská Stupeň - Master of International Management vede k ukrajinské státní diplom -Master mezinárodního managementu.

Kariérové ​​poradenství a praxe servis

Obchodní praxe vznikla na WIUU jako krok směrem k dosažení cíle stát se vedoucí vzdělávací instituce v jeho studentů zaměstnatelnosti. Hlavním smyslem praxe je poskytnout studentům praktické zkušenosti v podnikání v souladu s mezinárodními normami a ukrajinských. Členství v Americké obchodní komory a německo-ukrajinského Society of Economics a vědy pomáhá WIUU najít společnostem, aby spolupracovaly s.

Knihovna a internetové centrum

WIUU má vysoce kvalitní knihovnu, která slouží jako jeden z hlavních nástrojů pro studium na WIUU. Knihovna obsahuje učebnice, knihy, vědecké časopisy a další odbornou literaturu v ukrajinštině, angličtině, němčině, ruštině a dalších jazycích. WIUU server uchovává katalog a slovníky, které mohou být snadno přístupné. Studenti mohou využít čítárnu pro své vymoženosti. WIUU pracovníci knihovny je vždy ochoten vám pomohou při vyhledávání informací.

WIUU Internetové centrum otevírá přístup k virtuálním Internet databázích: knihovny, informační centra, zahraničních nakladatelství, archivů a vědeckých časopisech. Internet poskytuje učení technologií vzdálenosti a připojí WIUU s kolegy a partnery po celém světě.

Stipendia a ocenění

Stipendium se uděluje vítězům WIUU obchodní angličtiny soutěže vybraný radou.

Nejlepší studenti jsou nabízeny stipendium ke studiu na WIUU, ICM, Richmond University a dalších partnerských univerzit v návaznosti na doporučení WIUU rady.

Non-studijní programy

Jazyková škola, kurzy a Příprava na zkoušky v angličtině, němčině a španělštině

  • Pravidelné Semestrální kurzy (září-prosinec, únor-květen)
  • Intenzivní letní kurzy (červenec a srpen)
  • Tréninky s rodilými mluvčími.

WIUU nabízí zkušební přípravu včetně TOEFL, GMAT a JELTS, jakož i na programy pro místní obchodní vedení.

WIUU organizuje Mini MBA programy, školení a semináře pro místní obchodní manažery, kteří potřebují školení v konkrétních oblastech lidského kapitálu, ekonomie, mezinárodní účetní standardy, prodeje technologií, marketingu, hotelového managementu, německy, anglicky atd Cílem je poskytnout znalosti a dovednosti v souladu s očekáváním a žádoucích výsledků jednotlivých účastníků. Pečlivá analýza potřeb se provádí před začátkem programu. Tento program je navržen s ohledem na potřeby a pozadím stážisty.

Naší fakulty jsou vysoce kvalifikovaní odborníci v různých oblastech podnikání a managementu. Každoročně WIUU zve významné profesory z Fulbright Scholar Program a instruktoři z mírové sbory a mezinárodních obchodních společností.

WIUU je jedním z prvních, která zavedla distančního studia a on-line programy a neustále aktualizované nové metody a techniky zavedené do vzdělávacího procesu.

Shrneme-li vše výše uvedené, můžeme konstatovat, že vzdělání v WIUU je učení a životní zkušenost, která umožňuje mladým lidem prozkoumat jejich potenciál a připravuje je pro moderního světa výzvy.

Pokud jde o život studentů na WIUU, je poměrně zajímavé a rozmanité. Jsou to nejen tříd, ale také výzkumná činnost, účast na každoročně sportovních a kulturních akcí a festivalů pořádaných naší univerzitě. WIUU studenti vydávat noviny, kde mohou sdílet informace, svět, země a univerzity zprávy a odhalit jejich nálezy. Víc než to, že naši studenti a členové fakulty připravit a oslavili ukrajinské a mezinárodní svátky. Studenti uspořádat různé zábavné programy v angličtině - koncertů, her, soutěží a diskotéky. Kromě toho WIUU jsou studenti rovněž vyzývají k účasti na nejrůznějších výletů a exkurzí na Ukrajině av dalších zemích.

Mise

WIUU je komunita vysokoškolské vzdělání snaží pomáhat svým studentům stát se produktivní, podnikatelské, konkurenční a odpovědní občané zastávají morální a etické hodnoty. WIUU má jako své poslání vytvoření stimulující vyučování a učení prostředí pro multi-kulturní těla studentů a mezinárodně smýšlející fakulty. Programy, které mají mezinárodní obchodní zaměření jsou navrženy tak, aby vyhovovaly potřebám profesionálů 21. století a představiteli globální společnosti. WIUU studenti dostanou možnost vyzkoušet si, studovat a trénovat v zahraničí, vyvíjet značnou míru znalostí o kulturu, politiku, ekonomiku a jazyky.

This school offers programs in:
  • Angličtina
  • Ukrajinština

Vidět MBA » Vidět BBA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master Of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2018 Ukrajina Kyjev

Ukrajinsko-americký Liberální Institut umění "Wisconsin International University (USA) Ukrajina" je hrdý na to, nabídnout program MBA. Náš program je zaměřen na tradiční MBA osnov, a ilustruje dobrou rovnováhu kvalitativních a kvantitativních kurzů. [+]

Magistr obchodní administrativy - MBA

Ukrajinsko-americký Liberální Institut umění "Wisconsin International University (USA) Ukrajina" je hrdý na to, nabídnout program MBA. Náš program je zaměřen na tradiční MBA osnov, a ilustruje dobrou rovnováhu kvalitativních a kvantitativních kurzů. Předměty jsou vyučovány ze středního a vyššího hlediska řízení a rozvíjet dovednosti, znalosti a postřehy, které umožňují posun od funkčního odborné znalosti, aby na širokém základě strategického vedení. Účastníci obdrží solidní základy spolu s nástroji, které mohou být okamžitě použity v současném obchodním prostředí. Naším cílem je připravit kompetentní a sebevědomý vůdce, který dokáže čelit výzvám budoucnosti.... [-]


Contact
Adresa destinace
8-14 Turhenevs’ka Street, room 1-4
Kyiv, 01601, Ukraine

Kiev, UA
Social Media