Přečtěte si oficiální popis

Posláním Mezinárodního institutu podnikání je vytvářet hodnoty pro jednotlivce, společnosti a společnost prostřednictvím:

 • Praktické, komplexní vzdělávání zaměřené na manažerský a organizační rozvoj;
 • Aplikované výzkumy v oblasti řízení;
 • Začlenění nejlepších světových manažerských postupů do ukrajinského podnikání;
 • Proaktivní, klientově orientované metody vzdělávání

Hodnoty IIB

 • Věříme, že úsilí o efektivitu je hlavní hnací silou tržní ekonomiky.
 • Snažíme se zvýšit úroveň efektivity ukrajinského hospodářství prostřednictvím začlenění nejlepších manažerských zkušeností z celého světa do podnikové praxe.
 • Garantujeme kvalitu našich programů a nabízíme výrobním rozhodnutím pro naše klienty.
 • Snažíme se být efektivní ve všem, co děláme.

Poctivost

 • Pěstujeme prostředí poctivosti, důvěry a spolupráce a dodržujeme vysoké etické normy.
 • Věříme, že čestnost je základním kamenem při dosahování skutečného profesionálního a individuálního úspěchu.

Kompetence

 • Nabízíme kompetenci a profesionalitu. Usilujeme o postupné zapracování světových profesionálních norem do ukrajinského podnikání.
 • Uvědomujeme si, že vysoce kvalitní podnikové vzdělávání se musí přizpůsobit změnám globálních obchodních procesů v kulturní a technologické oblasti.
 • Zůstáváme flexibilní v poskytování a zahrnutí podstatných změn v podnikovém prostředí do studijního procesu a každodenního profesionálního růstu.

Spolupráce

 • Nabízíme integrované portfolio produktů s cílem nabídnout efektivní řešení pro naše klienty.
 • Vytváříme jedinečnou atmosféru spolupráce a vzájemné podpory, abychom zajistili úspěch obou stran. Využíváme celý potenciál spolupráce v naší činnosti a portfoliu produktů.

Odpovědnosti

 • Jsme zodpovědní za kvalitu a efektivitu našich programů.
 • Sledujeme společensky odpovědný přístup jako základní kámen demokracie, tržní ekonomiky a produktivní ekonomický rozvoj.

Inovace

 • Pevně ​​věříme, že efektivita a konkurenceschopnost v moderním světě závisí na schopnosti realizovat inovace. Rychle se měnící prostředí vytváří potřebu neustálých inovativních změn v řízení.
 • Začleňujeme inovace do našich produktů, dodržujeme osvědčené postupy ve světě a provádíme vlastní výzkum.

Dějiny

Mezinárodní institut podnikání (Mezinárodní centrum pro privatizaci, investici a management, ICPIM ) je založen v souladu s vyhláškou ukrajinského kabinetu ministrů jako nezisková, nezávislá vzdělávací a vzdělávací instituce ukrajinské Akademie veřejné správy prezident a centrální Evropská univerzitní nadace. Cílem bylo zřízení ukrajinské vzdělávací instituce, která by usnadnila ekonomickou reformu na Ukrajině poskytováním vzdělávacích služeb v oblasti podnikového řízení. Dr. Henryk Sterniczuk, ředitel mezinárodních programů Univerzity New Brunswick byl prvním prezidentem IIB .

Od svého založení IIB vyškolel více než 45 000 kvalifikovaných odborníků: manažery, makléři / dealeři cenných papírů, investiční manažeři, správci / registrátoři, odhadci majetku a podnikání, pojistníci, správci platební neschopnosti a další.

1996

Mezinárodním institutem podnikání je Business School № 1

Mezinárodní institut podnikání se zúčastnil průzkumu, který poskytl EDUNIVERSAL a byl uznán za Business School č. 1 pro důvěryhodnost na trhu podnikového vzdělávání na Ukrajině a mezinárodního vlivu. Cílem průzkumu je poskytnout objektivní informace o mezinárodním vlivu vysokých škol s různými úrovněmi mezinárodních ambicí a vlivů, které umožňují výběr nejlepších příležitostí pro studenty v každé z 9 geografických oblastí.

2017

IIB zahájil program Obecný model MBA Carousel. Potvrzení akreditace AMBA (Association of MBAs, Londýn, Velká Británie) všech programů MBA.

Fakulty

Tým vysoce kvalifikovaných a zkušených profesorů s různým zázemím se skládá ze slavných ukrajinských a zahraničních odborníků, disponuje rozsáhlými zkušenostmi z výuky, výzkumu a poradenství a vytváří jedinečné učební prostředí, které zajistí profesionální a individuální růst účastníků programu.

Programy se vyučují na:
Ruština
Ukrajinština

Tato škola dále nabízí:

EMBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Posláním programu Executive MBA je podpora udržitelného rozvoje rostoucích podniků prostřednictvím systematického přístupu k řízení podniku založeného na konceptu zvyšová ... [+]

Cílové publikum výkonného MBA se skládá ze zkušených vedoucích pracovníků, kteří se snaží rozšířit sféru svých obchodních možností, včetně:

majitelé podniků;Generálním ředitelem a vrcholovými manažery.

Start: 20.11.19

Formát programu: 5-denní moduly, jednou za měsíc, od středy do neděle. Doba trvání programu: 21 měsíců. Jazyk programu: ruština, ukrajinština.

Celkové náklady na Executive MBA program v roce 2019 - 489 900 UAH .

Registrační ceny za včasné ptactvo jsou:

449 900 UAH do 10.06.2019

469 900 UAH do 10.10.2019

V důsledku studie programu Executive MBA získáte:

Strategické myšlení a schopnost činit správná rozhodnutí založená na principu "Globálně myslet, jednat lokálně".Schopnost účinně řešit problémy podnikatelského prostředí.Znalost stovek nuancí a metod pro úspěšný rozvoj společnosti.Profesionální interakce na úrovni obchodních a přátelských kontaktů s vrcholovým managementem ukrajinských a zahraničních firem.... [-]
Ukrajina Kyiv
Listopad 2019
Kombinované
21 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

International Institute of Business, Business School (IIB)

Mezinárodní MBA je dvoustupňový program s jedinečnou hodnotovou nabídkou na Ukrajině. Je implementován ukrajinskou Business School "Mezinárodním institutem podnikání" ve ... [+]

Pro koho:

Manažeři úrovně C a vlastníci firem, kteří podnikají jak na Ukrajině, tak v zahraničí.

Dodací režim:

Modul výuky (přímý kontakt): 5 dní (jednou za měsíc - od středy do neděle od 9:30 do 16:45).

Během intermodulárního času: online kurzy a domácí úkoly.

Doba trvání programu:

Start - 20. listopadu 2019

Dokončení - prosinec 2021

Doklady o dokončení programu:

Executive MBA Diplom vydaný Business School «Mezinárodní institut podnikání»

Diplomurkunde (Manažerské centrum Innsbruck)

Osvědčení od Asociace MBA

Poplatek za školení:

Celkové náklady na mezinárodní program MVA jsou 13900 EURO 124 000 UAH.... [-]

Ukrajina Kyiv
Listopad 2019
Kombinované
25 měsíců
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
International Institute of Business, Business School (IIB)

Program Obecné MBA v Mezinárodním institutu podnikání je program pro mladé lídry a manažery, kteří se podílejí na rozhodování v různých oborech a funkčních sférách jak ve ... [+]

Program Obecné MBA v Mezinárodním institutu podnikání je program pro mladé lídry a manažery, kteří se podílejí na rozhodování v různých oborech a funkčních sférách jak ve významných národních i mezinárodních společnostech, tak ve firmách malých a střední podniky.

Moduly nabízené studentům směřují k vytváření systému praktických znalostí a dovedností, které jsou nezbytné pro pochopení trendů rozvoje domácího i mezinárodního podnikání, řešení zásadních problémů společnosti a zvýšení efektivity plnění administrativních funkcí v podmínkách vysokých turbulencí podnikatelského prostředí.

Výhody

Cílem programu je získat obecné manažerské dovednosti a pokročilé praktické obchodní nástroje prostřednictvím:... [-]

Ukrajina Kyiv
Březen 2020
Kombinované
18 měsíců
Kampus
Přečtěte si více v češtině