Přečtěte si oficiální popis

Westcliff University byla založena poskytovat kvalitní vzdělání pro studenty, kteří chtějí vstoupit do rychle-rostoucí oblasti obchodu a vzdělání. Westcliff University , která získala svůj první souhlas s předsednictvem pro soukromé postsekundární vzdělávání v roce 1993, nabízí různé programy na Vysoké škole podnikatelské a Vysoké škole pedagogické. Westcliff University je učební plán sestává z absolventa a vysokoškolských studijních programů v obchodě a vzdělání stejně jako jiné programy certifikátu. Zatímco některé školy vyučují pouze teoretické koncepty, Westcliff University připravuje studenty na praktické a teoretické prvky potřebné na trhu práce dnes. Westcliff University nabízí studentům na plný úvazek možnost přihlásit se do inovativních on-line a hybridních kurzů distančního vzdělávání, které jsou pohodlné a cenově dostupné. Westcliff University zdůrazňuje důležitost přípravy studentů osobně, akademicky a profesionálně. Aby bylo zajištěno, že jeho programy jsou inovativní, aktuální a vysoce kvalitní, má univerzita programovou poradní radu, která zahrnuje klíčové vedoucí pracovníky ze společností včetně společností Google, Yahoo a Toyota, jakož i místních podniků a organizací. Globální perspektiva Akademické programy v College of Business a College of Education mají skutečně globální zaměření. Studenti, kteří studují online i hybridní kurzy, pocházejí z takových zemí, jako je Čína, Německo, Indie, Nigérie, Peru, Thajsko a Vietnam. Navíc studenti online a hybridních kurzů narození v USA pocházejí z různorodého etnického prostředí, což zajišťuje, že různé pohledy budou informativní a dynamické. Výuka v téměř každém kurzu na Westcliff University zdůrazňují globální povahu předmětu: zda vyučuje angličtinu jako druhý jazyk v USA, v Argentině nebo jinde; nebo, naučení se o řízení zámořského oddělení podniku nebo získání zboží a služeb v mezinárodním měřítku.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Westcliff University

Master of Business Administration (MBA) studijní program připravuje jednotlivce na kariéru v managementu. Přesněji řečeno, jeho cílem je poskytnout příležitost pro muže a ... [+]

Master of Business Administration (MBA) studijní program připravuje jednotlivce na kariéru v managementu. Přesněji řečeno, jeho cílem je poskytnout příležitost pro muže a ženy, rozvíjet znalosti, dovednosti, postoje, a pochopení, které bude tvořit základ pro růst do příslušné odborníky pro řízení podniku, kvalifikaci absolventům hledat zaměstnání v hlavních průmyslových odvětvích, včetně počítače, související služby, investiční bankovnictví / cenné papíry a poradenství v oblasti marketingu, výzkumu, analýzy a / nebo financí.

Program Westcliff MBA Vás připravuje na kariéru v oblasti řízení a podnikání. Na Westcliff Univerzitě se "... [-]

Spojené státy americké Irvine
Září 2019
Angličtina
Kombinované
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Adresa destinace
Irvine, California, 92612 US