Přečtěte si oficiální popis

Westcliff University byla založena za účelem poskytování kvalitního vzdělávání pro studenty, kteří chtějí vstoupit do rychle se rozvíjejících oborů podnikání a vzdělávání. Westcliff University , která v roce 1993 získala první souhlas s Úřadem pro soukromé postsekundární vzdělávání (www.bppe.ca.gov), nabízí různé programy na College of Business a College of Education. Učební plán Westcliff University skládá z postgraduálních a vysokoškolských studijních programů v oboru podnikání a vzdělávání a dalších certifikačních programů.

Zatímco některé školy vyučují pouze teoretické koncepty, Westcliff University připravuje studenty na praktické a teoretické prvky, které jsou dnes na trhu práce potřebné. Westcliff University nabízí studentům na plný úvazek možnost přihlásit se do inovativních online a hybridních kurzů dálkového vzdělávání, které jsou pohodlné a cenově dostupné.

Westcliff University zdůrazňuje důležitost přípravy studentů osobně, akademicky a profesionálně. K zajištění toho, aby její programy byly inovativní, aktuální a vysoce kvalitní, má univerzita vedení a odborné znalosti od členů své správní rady a rady poradců programů, která zahrnuje klíčové vůdce organizací, včetně společností Google, Hyundai, Deloitte, Hewlett Packard , Hitachi Capital, Cox Communications, CATESOL, kancelář prezidenta Kalifornské univerzity a další místní a národní podniky a organizace.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Westcliff University

Master of Business Administration (MBA) studijní program připravuje jednotlivce na kariéru v managementu. Přesněji řečeno, jeho cílem je poskytnout příležitost pro muže a ... [+]

Master of Business Administration (MBA) studijní program připravuje jednotlivce na kariéru v managementu. Přesněji řečeno, jeho cílem je poskytnout příležitost pro muže a ženy, rozvíjet znalosti, dovednosti, postoje, a pochopení, které bude tvořit základ pro růst do příslušné odborníky pro řízení podniku, kvalifikaci absolventům hledat zaměstnání v hlavních průmyslových odvětvích, včetně počítače, související služby, investiční bankovnictví / cenné papíry a poradenství v oblasti marketingu, výzkumu, analýzy a / nebo financí.

Program Westcliff MBA Vás připravuje na kariéru v oblasti řízení a podnikání. Na Westcliff Univerzitě se "... [-]

Spojené státy americké Irvine
Září 2020
Angličtina
Kombinované
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Commencement 2018

Westcliff University MBA Grad Testimonial 2019

Westcliff University MA TESOL Grad Testimonial 2019

Westcliff University MBA Grad Testimonial 2019

Adresa destinace
Irvine, Kalifornie, 92612 US