Přečtěte si oficiální popis

Tam, kde se vaše sny stanou aspirace a vaše aspirace stát se úspěchy, že je Redlands zážitek. Od našeho založení v roce 1907, Jsme se zachvěl z našeho slibu: transformační vzdělání v prostředí akademické přísnosti a osobní odpovědnosti, kde si můžete míchat, co se naučíte ve třídě s životních dovedností, které vám pomohou mít vliv na pozitivní změnu ve světě.

Jsme Redlands, Kde zvědavost najde inspiraci; kde nesobeckost se stává služba; kde malé třídy podnítit debatu a diskusi jiskry pohled; kde tvořivost a inovace otevřené dveře a životy změny; a kde rozmanitost nás všechny obohacuje.

Jsme Redlands, Kde se staráme víc o tom, kdo bude stát, než který jste býval; kde vezmeme dobré studenty a proměnit je v skvělých lidí.

Poslání

University of Redlands je soukromá, nezávislá univerzita svobodných umění zavázala poskytovat osobní vzdělávání, které uvolní studenti dělat osvícené volby.

Redlands zdůrazňuje akademické důslednost, kurikulární rozmanitost a inovativní výuku. Redlands podporuje komunitu učenců a podporuje pluralitní pojetí hodnot, tím, že napadá předpoklady a stereotypy v obou třídách a aktivit. Redlands vzdělávání jde nad rámec výcviku obejmout reflexní chápání našeho světa; to vychází z informací, které mají pochopení, od znalostí k významu.

Vítání intelektuálně zvědavý studenti různých náboženských, etnických, národních a socio-ekonomických vrstev, University se snaží rozvíjet odpovědného občanství jako součást kompletního vzdělání. Redlands podporuje komunitní atmosféru s výjimečnou příležitost pro studenty vedení a interakce. Pro pracovní dospělé, univerzita nabízí inovativní akademické programy na vhodných místech a časech.

Redlands spojuje liberální umění a profesionální programy, aplikovaná a teoretické studium, tradiční majorů a self-navrhl smlouvy na promoci. Malé třídy umožňují každému studentovi účast ve třídě diskusi, úzce spolupracovat s profesory, a přijímat rozsáhlé individuální pozornost. Redlands zůstává citlivá na současné trendy ve společnosti a vyzývá studenty, aby se zavázaly k celoživotní učení.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:


University of Redlands

Vítejte! Jsme rádi, že nabízí jeden-rok MBA pro zahraniční studenty. Identické v učebním plánu naší dvouletý MBA pro profesionály, tento zrychlený MBA lépe odpovídá potře ... [+]

jeden-rok MBA

Vítejte! Jsme rádi, že nabízí jeden-rok MBA pro zahraniční studenty. Identické v učebním plánu naší dvouletý MBA pro profesionály, tento zrychlený MBA lépe odpovídá potřebám studentů, kteří se snaží vydělávat na jejich MBA v kratším časovém horizontu.

University of Redlands je 107-letý, soukromá univerzita svobodných umění v jižní Kalifornii. Všechny naše programy jsou akreditovány západní Sdružení škol a vysokých škol (WASC). Téměř 1800 studentů se zapsal do univerzity School of Business, přibližně polovina z nich jsou kandidáty MBA.

Současné platy našich absolventů jsou řazeny mezi top 30 vysokých škol v zemi, s několika úspěchů k jejich cti. S důrazem na vytváření globální občany, School of Business podporuje řadu mezinárodních iniciativ, včetně studijních programů v zahraničí po celém světě (včetně Cambridge, Švédsku, Číně a na Novém Zélandu), každoročních jarních stáží pro studenty, globální poradenské společnosti ve Velké Británii, a virtuální spolupráce s studentů v Mexiku. ... [-]

Spojené státy americké Redlands
Září 2020
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

University of Redlands: Why Redlands?

University of Redlands welcomes students from India: Arunabha Chowdhury

University of Redlands welcomes students from India: Mitesh Gala

University of Redlands welcomes students from India: Digvijay Jaiswal