Přečtěte si oficiální popis

Kancelář UCO v Číně

Href = "http://www.ucochina.com/

(010) 6888-9290

1391-012-1391

Chinaoffice@uco.edu / ogarepsupport@uco.edu

Připojení studentů ke změně učení

Univerzita v Oklahomě je napojena na metro Oklahoma City a je odhodlána podporovat důvěru studentů prostřednictvím transformačních učení. Centrum se pyšní tím, že je inteligentní investicí k úspěchu, připravuje budoucí lídry v prostředí bohatém na příležitosti a přístup k více než 200 studentským organizacím a stážím, pracovním místům, zábavě a kulturním produktům v rychle se rozvíjející čtvrti města Oklahoma City. Centrální kampus a výbor sekundární vysoké školy byl založen v roce 1890 a je akreditován North Central College a školní rada vysokoškolského vzdělávání. Mezi nimi se nachází více než 17 000 studentů v hlavním kampusu v Edmondu, 117 vysokoškolských studií a 74 postgraduálních kurzů. Hodnota metropolitní oblasti.

Poslání a vize

Poslání

Univerzita centrálního Oklahomy (UCO) existuje proto, aby pomohla studentům učit se, poskytla studentům transformační vzdělávací zkušenost, učinila z nich produktivní, tvůrčí, etické a zapojené občany a vedoucí představitele naší globální komunity. UCO přispívá k intelektuálním, kulturním, ekonomickým a společenským pokrokům společenství a jednotlivců, kterým slouží.

Vyjádření o vize

Univerzita v centrálním Oklahomě, jako univerzita v Oklahoma Metropolitan, je odhodlána pomáhat studentům učit se a jednat jako partneři a lídři, aby se setkali se vzděláním, obchodem a přáním komunity velké metropolitní oblasti Oklahoma City. . Dokonce i v případě, že univerzita přispívá k kulturnímu, společenskému, ekonomickému a intelektuálnímu životu regionu a realizuje naši společnou budoucnost, rozvíjí naše dynamická metropolitní oblast univerzitu. Zapojení metropolitních lidí znamená všechny aspekty univerzitních aktivit, kultivace učení, objevování nových poznatků a povzbuzování spolupředvodů, protože tato synergie povzbudí ostatní k tomu, aby identifikovali UCO jako jednu z vedoucích metropolitních měst v zemi.

Strategické prohlášení

Univerzita v Oklahomě bude aktivně reagovat na potřeby a příležitosti metropolitní oblasti Oklahoma City tím, že bude usilovat o inovativní partnerství. Bude podporovat náš základní závazek poskytnout studentům transformační výuku a zkušenosti s učením, aby se zapojili do výuky zkušeností. Činnosti prostřednictvím podpory celoživotního učení a rozvoje pracovních sil a rozšiřování, stejně jako naše odborné znalosti v oblasti výzkumu a odborných služeb významně přispěly k městským oblastem a zlepšily kvalitu života každého.

Transformační učení

Získáním kvalitních, cenově dostupných a transformačních zkušeností s výukou a učením se snažíme vzdělávat ty, kteří mají schopnost se přizpůsobit a podílet se na kritických myslících, spolupracovat s absolventy, přijímat nové myšlenky, oslavovat rozmanitost našeho regionu a jak Žít žít.

Zkušenostní vzdělávání

Vytvářením partnerství mimo celou metropolitní oblast sloužíme potřebám komunity a sloužíme absolventům, kteří mají dovednosti pomoci velkým městům prosperovat ve vysoce konkurenčním globálním prostředí.

Výzkumné a profesionální služby

Prostřednictvím profesionálních služeb a výzkumu poskytujeme vedení a poradenství v otázkách zdraví podniků a průmyslových odvětví v metropolitních oblastech, vzdělávacích institucích, rodinách a kvalitě jejich kulturního života.

Kvalita zkušeného kampusu

Univerzita v centrálním Oklahomě uznává ducha inkluzivity, transparentnosti, spolupráce a respektu k tradičním a netradičním studentům, fakultám, zaměstnancům, vedoucím pracovníků a absolventům jedinečných a osobních hodnot. Středisko učení zaměřené na vzdělávání.

Výzva k akci

University of Central Oklahoma je přední univerzita, která poskytuje vzdělání založené na naší společné komunitě, charmě a občanských hodnotách. UCO mění každého studenta tím, že zaměřuje zdroje na šest principů změn v učení.

Všichni studenti budou remodelováni:

  • Znalost disciplíny
  • Globální a kulturní schopnosti
  • Zdraví a zdraví
  • Vedení
  • Výzkumné, akademické a tvůrčí činnosti
  • Učení služby a účast občanů

Studenti se proměňují prostřednictvím šesti principů změn v učení. Jejich pokrok je sledován prostřednictvím studijních záznamů o změnách studentů, které ukazují, jak potenciální zaměstnavatelé rozvíjejí dovednosti mimo centrum, když jsou v centru.

Na první pohled

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

University of Central Oklahoma

UCO MBA je AACSB-akreditovaný 35-hodinový studijní program, který trvá 16 měsíců dokončit, se nachází v srdci centra města Oklahoma City. Naučíte se a setkáte se s průmys ... [+]

UCO MBA je AACSB -akreditovaný 35-hodinový studijní program, který trvá 16 měsíců dokončit, který se nachází v srdci centra města Oklahoma City. Naučíte se a setkáte se s průmyslovými představiteli ve městě i na celém světě.

Průmyslem řízený vzdělávací programkterá splňuje rychle se měnící požadavky zaměstnavatelůKurzy a vzdělávací cíle vytvořené místními vedoucími průmyslovými odvětvímiTřídy a projekty se zaměřují na kreativní řešení problémůHands-on integrační projekty s místními organizacemi poskytují zkušenosti a spojení v reálném světěMezinárodní zkušenosti s ponořením do podnikání přispívají k budování celosvětového dovedností v oblasti vedení podnikůVýsledky učeníKoncentrace programuObecná MBA... [-]
Spojené státy americké Edmond
Září 2019
Angličtina
Denní studium
16 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

UCO@125 - The University of Central Oklahoma

Campus Tours - The University of Central Oklahoma

International Students love UCO

Knowledge is the path to success

University of Central Oklahoma
Adresa, 1. řádek
University of Central Oklahoma 100 N. University Dr.
73034 Edmond, Oklahoma, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 405-974-2000