Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na University of Vermont School of Business Administration. Připravujeme studenty, aby se zodpovědnými manažery v dynamickém, vzájemně propojené a složité udržitelné globální ekonomice.

Naši členové fakulty vynikají v oblasti vzdělávání, výzkumu a praxe v příslušných oblastech a nabízejí náročné vzdělávací program, který vyvíjí silné kvantitativní a koncepční analytické schopnosti.

UVM School of Business Administration vychovává manažery zodpovědné za úspěch v komplexní, globální, multi-zainteresovaných stran a udržitelné prostředí. Naši studenti a fakulty jsou vášniví o budování lepších organizací a lepší společnost.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

University of Vermont, School of Business Administration

Univerzita nového MBA (Semba) programu Vermont udržitelného podnikání připravuje studenty k vytváření ziskových a udržitelných obchodních příležitostí ve světě, prochází ... [+]

One-rok Udržitelné Podnikání MBA

Jste spokojeni s pouhým "business as usual", nebo jste někdo, kdo má zájem o podnikání změnit svět? Univerzita nového MBA (Semba) programu Vermont udržitelného podnikání připravuje studenty k vytváření ziskových a udržitelných obchodních příležitostí ve světě, prochází transformačních změn. Hledáme lidi, jako jste vy - lidé nespokojí dělat věci tak, jak jsem vždycky udělal, že disruptory, inovátory a podnikateli s novátorskou vizí. Lídři, kteří si myslí jinak, a vím, že je to lepší způsob, jak dělat obchod, a kteří jsou připraveni se pustit do podnikového vzdělávání, který připraví jim žít jinak, vede jinak a zisk jinak. Nazvali jsme ji udržitelného Podnikání MBA a dobře, je to jiné - není MBA-as-usual.... [-]

Spojené státy americké Burlington
August 2019
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině