Přečtěte si oficiální popis

Být lídrem. Sestavte produktivní a soucitný organizací. Být silou pro pozitivní změny ve světě.

University of San Francisco School of Management je v epicentru světové inovace a může vám pomoci rozvíjet dovednosti vyniknout v dnešním dynamickém obchodním, vlády a neziskových prostředí. Naše mezinárodně uznávané fakulty se zavazuje k výuce to, co potřebujete k úspěchu, včetně charakteristických znaků jezuitského vzdělávání - sociální spravedlnost a globální občanství.

Proč USF School of Management?

Když vstoupíte do USF School of Management se připojit univerzitu zavázala k rozvoji soucitné a produktivní vůdce.

Naším posláním je, aby vás vyzval na reimagine podnikání a řízení vytvořit lidštější a spravedlivějšího světa. Požadujeme vynikající akademické kvality ve službách lidstva. Máme rozšířit své znalosti dnešním globálním trhu.

Nacházíme se v heart of San Francisco, Jeden z nejintenzivnějších obchodních ekosystémů na světě, což nám umožňuje poskytnout studentům s bezkonkurenční přístup k high-tech, biotechnologii, finance, rizikový kapitál, a podnikatelských vůdců. Kromě bezkonkurenční real-svět aplikací v celé své vzdělání na School of Management, našeho student-na-fakulty poměr je 15: 1 pro vysoce zabývá a individualizované učení.

Spojujeme studenty z celého světa, aby se dozvědět jak akademické základy současného podnikání a inovací, stejně jako hard-vydělané obchodní zkušenosti a postřehy z podnikatele a profesionály. Naši absolventi představují 117 odvětví v 50 státech, 9 US teritorií a 97 zemích po celém světě.

Objevte výjimečnou absolventa akademické programy, schopnost nejvyšší kvality, a studentů a absolventů komunitu, která se aktivně mění svět zde. Jsme AACSB-akreditované instituce, což je nejvyšší úroveň úspěchu drží pouze 5% z obchodních škol po celém světě.

Život na USF School of Management

Život v USF je více než sedět ve třídě. Studenti na School of Management nabízí bohaté vzdělávacích zkušeností, které je připraví na dnešním dynamickém trhu, z reálných konzultačních projektů a globálních ponoření programy renomovaných řečníků a interakcí s studentů a absolventů síti, která je měnící se svět.

School of Management fakulty

USF Škola Vedení fakulty je se zavázali k vynikající výuky a jsou poháněny dvojí důraz na akademické přísnosti a sociální spravedlnosti. Naši pedagogové, odborníci a vědci poskytnout studentům s bohatými mezinárodními zkušenostmi v problémech a postupů řízení. Jejich výzkum je zažehnut intelektuální zvídavost a obohacen o příspěvky z akademiků a vládní, neziskové a podnikatelské sféry z celého světa.

Na fakultě se věnuje inovativním výzkumu a osvědčených postupů, vytvoření vzdělávacího prostředí, vyznačují vysokou kvalitou stipendia a vědomím důrazem na společenské dopady své práce. Slouží k naší komunitě, naše město a náš svět prostřednictvím redakčních radách, pro bono poradenství, radách i prostřednictvím projektů, služeb, vzdělávání vložených do svých učebních osnov.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

University of San Francisco - School of Management

Part-Time MBA stupeň je navržen tak, aby přeměnil vaši kariéru během práce - poskytování klíčových dovedností a nových perspektiv, které okamžitě zavedete zpět do kancelá ... [+]

Váš život je jedinečný. Univerzita v San Francisku na částečný úvazek MBA je flexibilní, protože to potřebujete.

Part-Time MBA stupeň je navržen tak, aby přeměnil vaši kariéru během práce - poskytování klíčových dovedností a nových perspektiv, které okamžitě zavedete zpět do kanceláře.

A naše výhodná poloha v ulici Howard Street 101 v centru San Francisca je jen pár kroků od BART, Caltrain a Transbay Transit Center. Váš MBA nebyl nikdy blíž.

Váš život, plán, vaše MBA

Pro zaměstnané profesionály je flexibilita ve vašem studijním programu klíčová - a part-time MBA je strukturován tak, aby podpořil váš úspěch tím, že vám dovoluje flexibilitu dokončit do dvou až pěti let.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 5 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

University of San Francisco - School of Management

Vybudovat základní dovednosti pro vedení úspěšných a udržitelných podniků v nejvíce podnikatelském městě na světě i mimo ni. Vedení Full-Time MBA vás připravuje na etické ... [+]

Vybudovat základní dovednosti pro vedení úspěšných a udržitelných podniků v nejvíce podnikatelském městě na světě i mimo ni.

USF full-time MBA titul vám nabízí osobní cestu k podnikání vedení.Akademický obsah světové úrovně a expert, specializovaná fakultaKariéra zaměřené společné vzdělávací aktivity a událostiSpolupráce s rozsáhlými absolventy Bay Area School of Management a firemní sítěŠest koncentrací pro programy MBA na plný a částečný úvazekBusiness AnalyticsPodnikáníFinanceMezinárodní obchodMarketingRozvoj organizace

Na USF budete mít jedinečné přínosy vzdělání zaměřeného na kariéru, nabízející výuku, výběr kurzů a odborné pracovní zkušenosti, které odpovídají vašim profesionálním cílům, stejně jako bezkonkurenční blízkost sítí Bay Area, které vám pomohou vytvářet spojení s mezinárodními organizací, intern na prakticky jakémkoli průmyslu a získat zkušenosti z praxe s potenciálními zaměstnavateli.... [-]

Spojené státy americké San Francisco
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

USF School of Management

Salesforce Academic Alliance - University of San Francisco

USF School of Management Downtown Campus
Adresa, 1. řádek
University of San Francisco 101 Howard Street San Francisco, CA
94105 San Francisco, Kalifornie, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 415-422-2221
Adresa, 1. řádek
Barcelona, Katalánsko, Španělsko
Telefonní číslo
false
Adresa, 1. řádek
San Jose, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
false
Adresa, 1. řádek
Fu Jen Catholic University
Tchaj-pej, Tchaj-wan