Přečtěte si oficiální popis

"Naše 11 univerzit je stejně rozmanité jako vaše cíle."
UNC International představuje skupinu 11 vysoce kvalitních univerzit v rámci University of North Carolina System. Naše instituce pokrývají stát od hor až po pobřeží. Oni se pohybují od malých a osobních s 3500 studenty, k velkým a výzkum-intenzivní s 35,000 studenty. S vyučovacím a učebním programem pro bakalářské a postdoktorandské programy nabízíme opravdu něco pro každého studenta.

"Cenově dostupné. Dostupné. Oceněno. Jedenáct velkých univerzit, pro které je pro vás to pravé? "
S tolika možností si uvědomujeme, že volba správné univerzity a studijního programu může být pro zahraniční studenty naprosto ohromující a naším cílem je zefektivnit proces pro vás. UNC International to dělá tím, že slouží jako centrum pro studenty se zájmem o studium na jedné z našich členských škol - 11 vynikajících univerzit, jedna zastávka!

Jsme tady, abychom vám pomohli!
Naši znalí pracovníci provedli počáteční výzkum pro vás sestavením informací, které chcete znát - hodnocení, významné studijní programy, kariérní vyhlídky, termíny a požadavky na podání žádostí a další - pro všechny naše univerzity na jednom vhodném místě. Kontaktujte nás a pomozte nám najít mezinárodní univerzitu UNC, která nejlépe odpovídá vašim profesionálním a osobním cílům.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

UNC System International Recruitment Consortium

Vítejte v programu MBA na Vysoké škole obchodní a ekonomické v Severní Karolíně A ... [+]

Vítejte v programu MBA na Vysoké škole obchodní a ekonomické v Severní Karolíně A

Severní Karolína A

Naše MBA je profesionální absolvent, obchodní stupeň, který studentům poskytuje důkladné znalosti o základních obchodních náležitostech (např. Ekonomika, účetnictví, finance, management atd.), Po nichž následuje intenzivní studium v ​​jedné ze tří obchodních koncentrací: účetnictví, Řízení zdrojů a řízení dodavatelského řetězce . Tyto koncentrace představují obchodní oblasti, které rostou v profesionálním významu a kariérním příležitostem.

Naše fakulty, správci a zaměstnanci se zavázali k dokonalosti vašich vysokoškolských studií a velkému úspěchu ve vaší budoucí profesionální kariéře. Studenti, kteří jsou ambiciózní, talentovaní a kteří vidí příležitost v každé výzvě, budou prosperovat v našem studentském středisku a podnikatelsky orientovaném prostředí v Severní Karolíně A... [-]

Spojené státy americké Chapel Hill
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině