Read the Official Description

Troy univerzita je veřejná instituce složená ze sítě areálů po celé Alabama a po celém světě. Mezinárodního rozsahu, Troy univerzita poskytuje celou řadu vzdělávacích programů, u vysokoškoláka a úrovní absolventa pro různorodý studentský sbor v tradičních, netradičních a nových elektronických formátech. Akademické programy jsou podporovány řadou služeb pro studenty, které podporují dobré životní podmínky jednotlivých studentů. Troy University specializované fakulty a zaměstnance podporovat objevování a zkoumání znalostí a jeho aplikace na život-dlouhé úspěchu prostřednictvím efektivní výuky, servis, kreativní partnerství, stipendií a výzkumu.

Tato škola dále nabízí:

MBA

Troy University

... [+]

Účelem programu Master of Business Administration je nabídnout studentům příležitost získat dovednosti v oblasti obecného podnikového řízení a rozhodovacích dovedností, které jim umožní vykonávat manažerské povinnosti jak v soukromém, tak ve veřejném sektoru.

V důsledku úspěšného dokončení programu MBA by absolventi měli zlepšit svou schopnost aplikovat silné dovednosti v oblasti řešení problémů v procesech strategického plánování v organizacích a efektivně využívat písemné a slovní komunikační dovednosti pro sdělování výsledků svých analýz a doporučení k řešení problémů .

Koncentrace nabízené v účetních a informačních systémech poskytují další specializované studie týkající se procesu strategického řízení v organizacích.... [-]

Spojené státy americké Troy
September 2019
Denní studium
Kombinované
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině