Přečtěte si oficiální popis

Zavázala k dokonalosti, TSU byl důsledně uvedeny v US News & World Report je "Příručka pro Americas Best vysokých škol" za více než deset let.

Byla založena v roce 1912

Společnost byla založena v roce 1912, Tennessee státní univerzita (TSU) je komplexní, městský, koedukované, země-grant instituce. Naše Nashville domov nabízí dvě polohy-500-akr hlavní kampus hnízdí v krásné rezidenční čtvrti podél řeky Cumberland a centrální Avon Williams areál leží v blízkosti centra obchodní a vládní čtvrti Nashville.

Náš příběh College of Business je jednoznačně chystá v srdci centra města Nashville jako silný, robustní, a rozšiřující vzdělávání, podnikání a výzkumu motoru, pozitivní dopad na podnikatelské a ekonomické gobelín Nashville, ve státě Tennessee a svět. Díky inovativní výuku, výzkum zaměřený na současné podnikové koncepce, a kultura ukotvené závazkem do provozu a celoživotního učení, přibližně 900 vysokoškolských studentů a absolventů akademie se připravují na vyhrazeném a kulturně rozmanité fakulty globálního ekonomického úspěchu.

TSU College of Business Story

První obchodní školy v Nashvillu získat dvojí akreditaci z nejprestižnějších akreditační orgán pro obchodní školy na světě, Sdružení pro Advance Collegiate školy Business (AACSB International), který vybral Nashville Magazine scéně v roce 2012 jako jeden z top 3 MBA Programy v Nashvillu. TSU MBA nabízí koncentrace v:

účetnictví Správa informačních systémů finance Řízení dodavatelského řetězce

Mezinárodně uznávaný fakulty, všechny jsou držiteli doktorského stupně, publikoval více než 400 vědeckých prací v posledních 5 letech.

Nová spolupráce MBA program s Tianjin Polytechnic University v Číně.

Vysoká škola úpravy, vydává mezinárodní vědeckou publikaci, žurnál rozvíjejících oblastí.

Vysoká škola má state-of-the art Financial Trading Room.

Bachelor of Business Administration v:

účetnictví obchodní administrativa podnikových informačních systémů Ekonomika a finance

New Vysokoškolák Koncentrace v: Hospitality Management, International Business celosvětově uznávaná Supply Chain Management bakalářské a magisterské programy Dvě vyznačují obdařené židle excelence v oblasti účetnictví a bankovnictví a finanční služby.

Vysoká škola má silnou podporu firemní a obchodní vedení prostřednictvím našich 5 rad poradců.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Tennessee State University

TSU MBA osnov je široká založené vzdělání pro správu, který vám poskytne znalosti a dovednosti převzít vedoucí pozice ve veřejných a soukromých společností. ... [+]

TSU MBA Osnovy je široká založené vzdělání pro správu, který vám poskytne znalosti a dovednosti převzít vedoucí pozice ve veřejných a soukromých společností. Program je akreditován AACSB International. Třídy jsou nabízeny ve večerních hodinách, takže zaměstnanců na plný úvazek volat stále se do programu zapojí.

Program MBA se skládá z 12 kurzů pro 36 hodin kreditů. Program MBA je nabízen ve 2 možnosti doručení:

MBA tradiční možnosti: Kurzy jsou nabízeny na akademické půdě a schází jednou za týden od pondělí do pátku, 5: 30-8: 30 PM MBA Zrychlené Option nabízí titul MBA v kratším časovém horizontu, zatímco dosažení stejného počtu vyučovacích hodin a výsledky učení, jako akademie tradičního MBA programu. Zrychlené volby se skládá z 36 hodin úvěru, které jsou vyplněny v 12 krátkých měsíců vedoucích k obecné MBA. Třídy jsou pohodlně k dispozici: • v pátek od 17:30 - 21:30 (na Avon Williams Campus areálu), • sobotu od 08:00 - 16:00 (na Avon Williams Campus Campus). Plně on-line během léta. ... [-]
Spojené státy americké Nashville
Srpen 2019
Denní studium
1 rok
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině