Přečtěte si oficiální popis

Fakulty a zaměstnance z Tallahassee International College uvědomit, že existují, především poskytnout znalosti a sloužit našim studentům. Naším cílem je nabízet on-line vzdělávání digitální éře postgraduálních studentů, kteří si berou informačního věku. Průlomové technologie, v on-line vzdělávání poskytování připraví novou generaci podnikatelů orientovaných jedinců přístup na trh práce s celkovou porozumění mezinárodního obchodu.

Usilujeme o neustálé zlepšování všech našich programů, učebních osnov a způsobů poskytování. Toho je dosaženo prostřednictvím efektivní výuky a praktických aplikací; technologická gramotnost; výzkum, který je relevantní pro učení poslání vysoké školy, včetně duševního příspěvky, které v první řadě pokročit praxe a posilují disciplinární znalosti.

Nástup komunikačního věku přinesl internet s novými formami vzdělávání na všech úrovních. Online Program na TIC bude poskytovat studentům ze všech koutů světa, kvalitní vzdělání, které přinesou potřebných dovedností pro vstup do pracovní síly ze všech zemí.

Škola poskytuje vzdělávací příležitosti pro všechny studenty, bez ohledu na zemi jejich původu, socio-ekonomické úrovni, a rasové, etnické, náboženské nebo pozadí. To má politiku otevřeného přístupu k všechny kvalifikované studenty.

Každý student je samostatný a jedinečný jedinec, který je respektován jako takový. Jedním z cílů pro každého člena fakulty je respektovat a posílit důstojnost a hodnotu každého studenta. Služby poskytované školou se vyznačují specifickou schopnost reagovat na potřeby studentů při plnění svých konkrétních cílů. Za tímto účelem, každý člen fakulty a podpůrný personál byl v procesu vedení studentů přispělo. Škola provádí své programy s vědomou zaměřením na cross-kulturní dimenze učení.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí: