Stony Brook University

College of Business

Úvod

Read the Official Description

Stony Brook College of Business se zaměřuje na výzkum, výuku a aplikaci inovací a provozní dokonalosti s důrazem na interdisciplinární, globální přístup a podporovat etické, sociálně odpovědné a udržitelné obchodní praktiky.

Chcete-li dokončit misi, první gól na College of Business je poskytovat vysokoškoláka a postgraduální podnikového vzdělávání na nejvyšší úrovni, která připravuje studenty pro odměňování profesní kariéry. Snažíme se, aby každý student konkurenční výhodu z praktického podnikatelský program silně zakotvena v teorii, která klade důraz na interdisciplinární vzdělání, robustní spojení s dalšími akademickými a odbornými jednotek na akademické půdě, projekty s off-kampusu a na-školní areál klientům, inovativní a etických obchodních praktik , globální obchodní vztahy a společensky odpovědné vedení. Náš vzdělávací přístup podporuje studenty, aby hluboce přemýšlet a to jak v rámci jednotlivých obchodních oborů a týkají jejich podnikatelské vzdělání na jiné akademické a profesní sféry.

Druhým cílem College of Business je vytvářet a šířit nové znalosti, které se vztahují k manažerské teorie a praxe, a že bude mít okamžitý a dlouho-rozsah praktický význam. Protože náš obchodní program je pevně zakotven v teorii, že klade důraz na interdisciplinární výzkum, hledáme spolehlivé spojení s jinými akademické a odborné výzkumné fakulty na akademické půdě (např. medicína, inženýrství, ekonomie, psychologie, informatika a aplikovaná matematika). Náš výzkum bude splňovat nejvyšší standardy, získat publikace v předních odborných časopisech, a informovat další výzkumníky na hlavních konferencích po celém světě.

Třetí gól v tomto College of Business je poskytnout vedení, které podporuje hospodářský růst na Long Islandu, ve státě New York, v národě, a na celém světě. Budeme úzce spolupracovat s podniky, podnikateli, rizikového kapitálu, a jiní, jako například kampus technologických center a Brookhaven National Laboratory, objevovat způsoby, jak podpořit blahobyt prostřednictvím vytvoření dynamického a udržitelného hospodářství.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Univerzita Stony Brook University MBA

Campus forma Denní studium August 2019 Spojené státy americké Stony Brook

Stony Brook MBA kombinuje komplexní obchodní vzdělání s osobním pozornosti od expert fakulty. Naším cílem je vytvořit vůdce, kteří mají znalosti, integritu a originalitu řídit podnikání v 21. století. [+]

Přehodnocení Way Business školy učí podnikání

Stony Brook MBA kombinuje komplexní obchodní vzdělání s osobním pozornosti od expert fakulty. Naším cílem je vytvořit vůdce, kteří mají znalosti, integritu a originalitu řídit podnikání v 21. století. Stojíme za naším zaměřením na inovace, průmysl projekty, práce v týmu, a pragmatického přístupu k podnikání. Studenti vybudovat portfolio podnikatelských projektů, které prokáží své schopnosti na potenciální zaměstnavatele. Naše praktické, hands-on přístup vysloužil si reputaci jako jeden z velkých učení zkušeností na Stony Brook.

Nabízíme širokou škálu MBA programy včetně programu dne na plný úvazek a částečný úvazek večerní a víkendové programy. Koncentrace MBA jsou nabízeny v oblasti financí, marketingu, lidských zdrojů, účetnictví, inovace, obecné řízení a řízení ve zdravotnictví. Naše programy vydělávat na velkých zdrojů nalezených na Stony Brook areálu, dává nám schopnost nabídnout jedinečné kombinované stupňů MS / MBA, včetně veřejného zdraví, veřejného pořádku, informatiky, strojírenství, biomedicínského inženýrství a dějiny umění a kritiky. Nabízíme také společný program MD / MBA s Medical School. Studenti, kteří se účastní na plný úvazek MBA program na Stony Brook pocházejí ze všech oblastí života ... a všech koutů světa. ... [-]