Shippensburg University - John L. Grove College of Business

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

John L. Grove College of Business , založená v roce 1971, je jednou z předních obchodních škol v středoatlantickém regionu. Od roku 1981 je naše vysoká škola mezinárodně akreditována nejprestižnější agenturou pro akreditaci podniků AACSB International.

Vysoká škola podnikání na univerzitě v Shippensburgu nabízí vysoce kvalitní a vysoce hodnotné komplexní vzdělávací zkušenosti, které vás připraví k tomu, abyste vynikli jako principiální vůdce v globální obchodní komunitě. Obchodní programy v Shippensburgu jsou důležité a náročné.

Grove Hall nabízí moderní učebny navržené s důrazem na 21. století. Malé třídy umožňují fakultě s vámi úzce spolupracovat na rozvoji silných komunikačních, interpersonálních a týmových dovedností, které jsou v dnešním obchodním světě životně důležité.

Jsme pyšní na poskytování mezinárodních akreditovaných obchodních programů za nízkou cenu. Vedle vynikajících akademických programů bych rád představil i naše fakulty , studentské organizace , služby a programy týkající se studentů. Máme výbornou schopnost s různorodým profesním, výzkumným a výukovým zájmem. Třídy se konají v menších situacích s nejmodernějšími zařízeními, která podporují naše úsilí o uspokojení vašich vzdělávacích potřeb. Prozkoumejte možnosti našeho celostátně uznávaného podniku Grove College of Business, kde "Naším cílem je váš úspěch!" ~ Dr. John Kooti, ​​děkan

Místa

Shippensburg

Adresa, 1. řádek
1871 Old Main Drive
17257 Shippensburg, Pensylvánie, Spojené státy americké

Harrisburg

Adresa, 1. řádek
2986 North Second Street
17110-1201 Harrisburg, Pensylvánie, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace

AACSB Accredited