Seton Hall University College of Communication and the Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vaše vášeň. Vaše volání. Tvá budoucnost.

Vysoká škola komunikace a umění je přední volbou pro studenty, kteří usilují o vysoce kvalitní, interdisciplinární komunikaci a umělecký titul, který je založen na zdravém liberálním uměleckém vzdělávání, zahrnuje současnou digitální kulturu a umožňuje studentům vést, vytvářet a komunikovat se zodpovědností , vášně a dokonalosti.

Náš kurikulární model, založený na inovativní struktuře Centra, podporuje interdisciplinární spolupráci a je přizpůsoben individuálním akademickým a profesním cílům. Naše učební osnovy se zaměřují na dovednosti, které zaměstnavatelé hledají nejvíce: komunikace, týmová práce, kreativita a přizpůsobivost. Naši odborní absolventi vstupují do profesionální sféry připravené uspět.

Postgraduální studia

Dynamická komunita složená z akademiků, teoretiků, kritiků a profesionálů, Graduate Studies v rámci College of Communication a Arts, poskytuje studentům pohlcující zážitky z učení, které spojují teorii a praktické složky způsobem, který studentům umožňuje rozpoznat, otestovat a přeložit materiál kurzu profesního a profesního prostředí.

Postgraduální studium v současné době nabízí tři magisterské programy, včetně muzejních profesí, komunikace a public relations. Kromě toho jsou nabízeny čtyři možnosti dvojího stupně, včetně tří zrychlených programů BA / MA a dvojitého titulu MA se školou diplomacie a mezinárodních vztahů.

Absolventské programy

Informační, digitální a kulturní průmysl roste míľovými kroky. V průběhu uplynulého desetiletí se poptávka po komunikačních a vizuálních / výkonných uměleckých stupních zvýšila o více než 50 procent. Do roku 2020 se počet pracovních míst v oblasti veřejných vztahů zvýší o zhruba 22 procent a do roku 2022 se otevře více než 350 000 nových komunikačních pracovních míst.

V reakci na tyto vzrušující trendy byla nová vysoká škola komunikace a umění společnosti Seton Hall vytvořena tak, aby umožnila inovativní, skutečné a profesionální interakce v akademickém, společenském, uměleckém a technologickém prostředí. Jeho rozmanité a flexibilní programy, zakotvené v humanitních oborech a představující nejmodernější technologie a inovativní učební osnovy, poskytují příležitosti pro smysluplnou spolupráci mezi obory. A jeho ideální poloha - jen pár minut od New Yorku - poskytuje studentům spoustu možností stáží a sítí přímo na dosah ruky.

Místa

Jižní oranžová

Adresa, 1. řádek
400 South Orange Ave
South Orange, NJ

07079 Jižní oranžová, New Jersey, Spojené státy americké

Programy

Tato škola dále nabízí: