Seattle Pacific University School of Health Sciences

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Od roku 1936 otevřela SPU School of Health Sciences nové dveře a vytvořila vzrušující nové kariérní cesty, včetně příležitostí v klinické péči, speciální praxi, vědě o cvičení, zdraví a fitness, vzdělávání, akademiků a zapojení do různých klinických populací.

KDO JSME

SPU je v celém regionu uznávána za vynikající kvalitu jak programů ošetřovatelství, tak zdraví a lidské výkonnosti, stejně jako kompetencí a charakteru svých absolventů. Absolventi SPU denně využívají své znalosti, dovednosti a péči k tomu, aby zásadně změnili životy tisíců lidí, zapojili své komunity a změnili se v 21. století.

Na SPU najdete členy fakulty, kteří se zavázali připravit vás na úspěch v profesionální komunitě. To znamená, že osobní a individuální pozornost bude významnou součástí vašich akademických zkušeností. A co víc, členové fakulty SPU přinášejí do vašeho programu zkušenosti z reálného světa, díky čemuž jsou práce v kurzu stimulující a klinicky relevantní.

NAŠE MISE

Na základě našeho závazku vůči křesťanským hodnotám se snažíme navázat partnerství s komunitou a rozvíjet absolventy, kteří se věnují kultuře, mění svět a:

Slouží všem lidem s nejvyšší úrovní profesionální péče

Prokázat kompetence v rozmanitém a měnícím se prostředí

Jednejte s moudrostí, charakterem a péčí

Prokázat vedení ve všech aspektech své kariéry

Podporujte optimální zdraví těla, mysli a ducha

NAŠE HLAVNÍ HODNOTY

  • Dokonalost
  • Respekt
  • Rozmanitost
  • Poptávka
  • Pečující přítomnost

Místa

Seattle

Adresa, 1. řádek
3rd Avenue West,3307
98119 Seattle, Okres Columbia, Spojené státy americké

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium