Přečtěte si oficiální popis

Jižní státy University (SSU) se stává lídrem v oblasti výkonného podnikového vzdělávání tím, že poskytuje svým studentům znalosti a dovednosti potřebné pro řízení malého podniku nebo postupující do vyšších manažerských pozic ve velké společnosti. Ať už je váš zájem je v obchodním technologie, zdravotnictví, státní správy, maloobchodu nebo neziskové organizace, SSU vás naučí dovednosti potřebné pro dosažení úspěchu v dnešním konkurenčním trhu.

SSU má školní areály v některé z nejkrásnějších míst ve Spojených státech - z prvotřídní South Coast Plaza na pláže Tichého oceánu s jejich úchvatné západy slunce. Náš areál v Newport Beach oblasti Orange County ("OC") se nachází v blízkosti prime stravování, nákupní a zábavní destinací v jižní Kalifornii. Disneyland, Universal Studios, Hollywood a další významné památky jsou jen kousek jízdy autem od hotelu.

V roce 2010, jižní státy University získal národní akreditaci od Rady pro akreditaci pro nezávislé škol a škol (ACICS). Naše akreditace umožňuje SSU nabídnout všechny studijní programy (BBA a MBA) a intenzivní anglický program na všech místech SSU - Fashion Valley, Newport Beach a La Jolla.

Jižní státy University je také licenci na provoz Kalifornie úřad pro soukromé vyšší odborné vzdělávání (BPPE).

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Southern States University

Mistr Jižní státy University of Business Administration je dvouletý program navržen tak, aby připravit studenty pro práci se světem obchodu a průmyslu, který se neustále ... [+]

Mistr Jižní státy University of Business Administration je dvouletý program navržen tak, aby připravit studenty pro práci se světem obchodu a průmyslu, který se neustále mění a vyvíjí. S důrazem na zajištění solidní akademické a teoretické základy podnikání v kombinaci s moderním manažerských dovedností, program je strukturován tak, aby zajistila, že její studenti získají důkladné pochopení struktury globální ekonomiky, stejně jako praktické obchodní rozhodovací schopnosti požaduje, aby vyrovnat se s neustále se zvyšující složitosti podnikatelské činnosti v této globální ekonomice. Kromě své pedagogické zaměření na globalizaci a mezinárodní obchodní znalosti a dovednosti, SSU má jedinečnou pozici nabídnout MBA program, který spojuje uchazečům ze zemí celého světa ke studiu ve společném duchu. S ohledem na napjaté termíny a odpovědností studentů, MBA kurzy SSU jsou nabízeny ve všední den večer a sobotu dopoledne a odpoledne.... [-]

Spojené státy americké Newport Beach San Diego
Září 2019
Denní studium
2 let
Kampus
Přečtěte si více v češtině