Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

V návaznosti na tradici vynikajících

Za téměř 60 let, College of Business Administration na San Diego State University se etabloval jako lídr a inovátor v oblasti podnikového vzdělávání. S impozantní seznam absolventů, široce respektovaného fakulty a osnov průlomové, vysoká škola i nadále vychovávat talentované vůdce, kteří jsou vybaveny teoretické znalosti a zkušenosti reálného světa.

College of Business Administration byl zařazen v posledním US News & World Report průzkumem jako jeden z top deseti nejlepších obchodních škol v Kalifornii a mezi 50 nejlepších veřejných obchodních škol ve Spojených státech.

SDSU má jediný MBA program v oblasti San Diego, který se zařadil mezi nejlepší v národě Forbes, US News & World Report a BusinessWeek. Je také jediným státem podporované MBA program v jižní Kalifornii, který je zařazen mezi nejlepší v národě Military Times. (Pořadí & Accolades) Prostřednictvím řady poradních orgánů, poradenských programů a vzdělávacích center, vysoká škola vyvinula dlouhotrvající vztahy s podnikatelskou sférou, nám poskytuje v reálném světě nahlédnutí na dovednosti a vzdělání, kterou požadují pro naše absolventy, aby se stal cenným v rámci globálního trhu. Níže je uveden seznam některých inovativních zdrojů a programů nabízených k SDSU studentům:

S mnoho studentů vyjadřovat talent pro podnikání, celostátně uznávané Lavin podnikání Center a nedávné přidání podnikání nezletilého nabízíme všem vysokoškolákům bez ohledu na to major poskytuje studentům vzdělávací základy, které potřebují k budování úspěšného podnikání.
Jako jeden z prvních svého druhu na západním pobřeží, Wells Fargo Finanční trhy Laboratory nabízí obchodní studenty i učitele k dispozici nástroje pro výzkum, zpracovávat a vyhodnocovat v reálném čase hospodářské a finanční data.
Profesionální prodej a řízení prodeje specializace byla vyvinuta s 3M Company v reakci na rostoucí celosvětové poptávce po vysokoškoláků s prodejem a manažerských dovedností. SDSU je jedním z pouhých dvou univerzit ve státě Kalifornie nabízejí prodejní specializačního programu pro vysokoškoláky.

Tyto zdroje a programy představují jen malou část bohaté nabídky dostupných SDSU studentů.

Naše vynikající výzkum, oceněné schopnost a odhodlání do rozvojových tříd a ročníkové práce, jejichž cílem je čelit výzvám dnešního podnikatelského prostředí místě SDSU College of Business Administration mezi elitní obchodní školy z celého světa.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

San Diego State University

Ranked # 4 na celém světě - SDSU MBA ve vedení sportu připravuje studenty, aby se setkali s výzvami a požadavky kariéry ve sportu. Datum zahájení ledna. 12měsíční intenzi ... [+]

VYBRANÉ JAKO Z TOP 5 VELKÝCH MASTERŮCH STUPNŮ V SPORTOVNÍM ŘÍZENÍ NA SVĚTĚ SPORTOVNÍM PODNIKATELSKÝM MAGAZÍNEM 2017

Státní akademie Státní univerzity v San Diegu Při výběru správného programu absolventů pro studium sportovního podnikání existuje řada faktorů, které je třeba zvážit. Níže jsou hlavní důvody, proč se domníváme, že SDSU Sports MBA je ideálním místem pro absolvování MBA zaměřené na sport. Věříme, že naše nedávné hodnocení # 4 v globálním měřítku ve společnosti Sports Business International, vedoucí postavení pro programy postgraduálního sportovního podnikání, odráží práci, kterou jsme absolventi absolventů absolvovali, aby se tak stala špičkovou volbou pro ambiciózní studenty. Kromě toho je Fowler College of Business zařazena do TOP 50 amerických veřejných obchodních škol. ... [-]

Spojené státy americké San Diego
Září 2020
Angličtina
Denní studium
18 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

San Diego State University MBA Program

San Diego State University Executive MBA Program