Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Naše mise

Škola managementu Rady rozvíjí vedoucí pracovníky v oblasti etiky a podnikání, kteří pozitivně ovlivňují svět prostřednictvím inovací, spolupráce a znalostí.

Naše hodnoty

Naše kultura spolupráce je založena na pěti základních hodnotách inovace, dopadu, spolupráce, integrity a riskování.

Naše budoucnost:

V našich 14 letech naši studenti a absolventi vyvíjeli více než 150 společností, kteří mají prospěch jiným a mají vliv na inovační ekonomiku v našem regionu, státě, zemi a ve světě. Budeme i nadále přijímat špičkové fakulty, přilákáme špičkové studenty a budeme vytvářet podmínky pro inovativní spolupráci v oblasti podnikání a výzkumu.

Rady nabízí program MBA na plný úvazek , dva programy FlexMBA pro pracující profesionály, program Master of Finance , magisterský studijní program Master of Science in Business Analytics , doktorský program , stejně jako bakalářské a výkonné vzdělávací kurzy. Linie UC San Diego zahrnuje 16 laureátů Nobelovy ceny (bývalou a současnou fakultu) a osm příjemců ocenění MacArthur Foundation. Škola Rady je v souvislostech tohoto výzkumu, vývoje a inovací - je základem našeho učebního plánu a našeho akademického modelu.


Globální instituce

Rada Školy řízení na UC San Diego je odborná škola v rámci jednoho z nejvyšších institucí v USA pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum. Založena v roce 2003 a akreditována AACSB International (Asociace pro pokročilé kolegiální školy podnikání) v roce 2011, Rady školy je jediná nová obchodní škola vytvořená u americké zprávy

UC San Diego je uznávána jako jedna z nejlepších univerzit na světě a má štěstí, že přinese kulturně různorodé mezinárodní studentské tělo. Škola Rady pokládá kulturní inkluzi za nezbytnou součást školy. Rozmanitost je zásadní pro kreativitu, inovace, vhled a zvláště pochopení, které všechny přispívají k mozaice, která činí naši škola Rady tak výjimečnou.

Škola Rady je odhodlána přitahovat, přivítat a zapojit všechny místní a mezinárodní obyvatelstvo. Komunita v San Diegu získává z intelektuální stimulace, kulturního obohacení, sociálního odhodlání a globálního porozumění různorodé populace.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Rady School of Management

MBA na částečný úvazek - Studenti FlexMBA Rady pracují profesionálové s nadšením pro inovace a snahou o vytvoření obchodního úspěchu. Prozkoumají nové nápady a příležitos ... [+]

Večerní MBA (Rady FlexMBA)

Studenti FlexMBA pracují s profesionálními nadšeními pro inovace a snahou o vytvoření obchodního úspěchu. Prozkoumají nové nápady a příležitosti a objevují a rozvíjejí způsoby, jak transformovat podnikání a svět.

Studenti FlexMBA vynikají ve svých současných úlohách a jsou připraveni převzít větší zodpovědnost a větší příspěvky. Program MBA na částečný úvazek umožňuje studentům splnit cíle, které oni a jejich organizace stanovili pro svůj vzdělávací a profesní rozvoj.

Podpora pro studenty FlexMBA

FlexMBA je určen pro práci profesionálů s náročnými úkoly a povinnostmi. Administrativní podpora poskytovaná školní radou vám umožňuje maximalizovat váš čas se zaměřením na vaše studium a budováním silných vztahů s ostatními studenty, profesory a obchodními vůdci. Když se život stane, zaměstnanci FlexMBA vám poradí a pomohou vám zajistit si akademický pokrok a dosáhnout vašich cílů.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
24 - 30 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA

Rady School of Management

Full-Time MBA je ponořením do inovací, jehož cílem je inspirovat vaši představu o budoucnosti a poskytnout vám znalosti pro přesun skvělých nápadů na trh. ... [+]

Ponoření do inovací

Full-Time MBA je navržena tak, aby inspirovala vaši představu o budoucnosti a poskytla vám znalosti pro přesun skvělých nápadů na trh. Full-time MBA studenti jsou inteligentní, spolupracovníci, vášniví inovace, zájem o svět vědy a techniky a jsou připraveni zahájit další fáze své kariéry.

Kariéra zaměřená

Zaměřujeme se na svou kariéru od prvního dne.

Posláním rady Graduate Career Connections je pomáhat odborníkům z Master of Business Administration při vývoji, hodnocení a provádění rozhodnutí o kariéře.

Pro aktivní službu a veterány

Vojenský personál a veteráni se mohou dozvědět více o speciálních programech a příležitostech, které škola Rady nabízí. Zjistěte, proč je škola Rady nejlepším vojenským MBA v San Diegu.... [-]

Spojené státy americké San Diego
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
21 - 30 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině

StartR - Rady School's Accelerator

Rady School of Management
Adresa, 1. řádek
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, California, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 858-534-9000