Rady School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše mise

Rady School of Management v UC San Diego rozvíjí etické a podnikatelské vůdce, kteří mají pozitivní dopad na svět prostřednictvím inovací, spolupráce a znalostí.

Naše hodnoty

Naše kultura spolupráce je založena na pěti základních hodnotách inovace, dopadu, spolupráce, integrity a riskování.

Naše budoucnost:

Od roku 2003 naši studenti a absoloventky vyvinuly přes 180 společností, aby prospívaly ostatním a ovlivňovaly inovační ekonomiku v našem regionu, státě, zemi a světě. Budeme pokračovat v náboru špičkových fakult, přilákat přední studentské studenty a vytvářet prostředí pro inovativní obchodní a výzkumné spolupráce.

Rady nabízí program MBA na plný úvazek , dva programy FlexMBA pro pracující profesionály, program Master of Finance, program na plný úvazek a FlexWeekend Master of Science v oboru Business Analytics , Master of Professional Accountancy , PhD program a také vysokoškolské a kurzy výkonného vzdělávání. Linie UC San Diego zahrnuje 16 laureátů Nobelovy ceny (bývalá a současná fakulta) a osm příjemců ocenění MacArthur Foundation. Škola Rady je středem tohoto výzkumu, vývoje a inovací - je základem našeho vzdělávacího programu a našeho akademického modelu.

Globální instituce

Rady School of Management na UC San Diego je profesionální škola v jedné z nejvýznamnějších institucí v USA pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum. Založena v roce 2003 a akreditovaná AACSB International (Asociace pro podporu vysokých škol podnikání) v roce 2011, škola Rady je jediná nová obchodní škola vytvořená v USA News

UC San Diego je uznávána jako jedna z nejlepších univerzit na světě a má štěstí, že přinese kulturně různorodé mezinárodní studentské tělo. Škola Rady pokládá kulturní inkluzi za nezbytnou součást školy. Rozmanitost je zásadní pro kreativitu, inovace, vhled a zvláště pochopení, které všechny přispívají k mozaice, která činí naši škola Rady tak výjimečnou.

Škola Rady je odhodlána přitahovat, přivítat a zapojit všechny místní a mezinárodní obyvatelstvo. Komunita v San Diegu získává z intelektuální stimulace, kulturního obohacení, sociálního odhodlání a globálního porozumění různorodé populace.

Místa

San Diego

Rady School of Management

Adresa, 1. řádek
Gilman Drive,9500, La Jolla
92093 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 858-534-9000

Akreditace

AACSB Accredited