Rady School of Management

Úvod

Read the Official Description

AACSB Accredited

RADY School of Management rozvíjí etické a podnikatelských vůdců, kteří mají pozitivní dopad na světě prostřednictvím inovace, spolupráce a znalostí.

The Škola managementu Rady Na UC San Diego je odborná škola v rámci jednoho z nejvyšších institucí v USA pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum. Založena v roce 2003 a Akreditované společností AACSB International (Association for Advance Collegiate Schools of Business) v roce 2011 je škola Rady je jedinou novou obchodní škola vytvořenou na americké univerzitě v posledních deseti letech a je jednou z nejmladších Stát nikdy dosáhnout uznání AACSB.

UC San Diego je uznáván jako jedna z nejlepších univerzit na světě a má štěstí, že přinese kulturní rozmanitost, mezinárodní studentské tělo. Škola Rady pokládá kulturní inkluzi za nezbytnou součást školy. Rozmanitost je zásadní pro kreativitu, inovace, pochopení a zvláště pro pochopení, které všechny přispívají k mozaice, která činí naši škola Rady tak výjimečnou.

Škola Rady se zavazuje přilákat, přivítat a zapojit všechny místní a mezinárodní populace. Komunita v San Diegu získává z intelektuální stimulace, kulturního obohacení, sociálního odhodlání a globálního porozumění různorodé populace.

Naše poslání

The Škola managementu Rady Rozvíjí etické a podnikatelské vůdce, kteří pozitivně ovlivňují svět prostřednictvím inovací, spolupráce a znalostí.

Naše hodnoty

Naše kultura spolupráce je založena na pěti základních hodnotách inovace, dopadu, spolupráce, integrity a riskování.

Naše budoucnost

V našich 13 letech naši studenti a absolventi vyvíjeli více než 115 společností, kteří mají prospěch jiným a mají vliv na inovační ekonomiku v našem regionu, státě, zemi a ve světě. Budeme i nadále přijímat špičkovou fakultu, přilákáme špičkové studenty a budeme vytvářet klima pro inovativní obchodní a výzkumnou spolupráci.

Rady nabízí program MBA na plný úvazek, dva programy FlexMBA pro pracující profesionály, program Master of Finance, magisterský studijní program Master of Science in Business Analytics, Ph.D. Programu, jakož i vysokoškolské a výkonné vzdělávací kurzy. UC San Diego řádků obsahuje 16 laureáty Nobelovy ceny (bývalý a současný fakulty) a osm MacArthur Foundation příjemce zadání zakázky. RADY škola je spojitost tohoto výzkumu, vývoje a inovací - to je základem našeho vzdělávacího programu a náš akademický model.

Campus

RADY Škola se nachází na severozápadním rohu areálu UC San Diego v La Jolla v Kalifornii. Areál se nachází v blízkosti Tichého oceánu, na americko-mexické hranice a Tichomoří. Jsme jen kousek pěšky od krásným výhledem na oceán s hangliders létání. Krátkou procházkou se dostanete k Peets Káva, bar a gril a několik dalších možností potravin.

Klikněte zde pro virtuální prohlídku rady Campus.

RADY areál nabízí čtyři velké konferenční místnosti s divadelním sezení, menší učebny a víceúčelové místnosti, konferenční místnosti, knihovna, studentské centrum, Sony Electronics Suite Development Suite Executive a fakulty a zaměstnance kanceláře.

V roce 1967, Ernest RADY tvořil amerických aktiv Inc (AAI), soukromě vlastněná konglomerátem, které jsou řízeny a spravovány skupinu firem zaměřených na finanční služby, investic a nemovitostí. RADY také založil a byl předseda představenstva / CEO Westcorp, veřejně obchodovatelnou společnost poskytující finanční služby, který v roce 2006 byla prodána do Wachovia Corporation, nyní součást Wells Fargo Bank.

V současné době, RADY slouží jako výkonný předseda představenstva o amerických aktiv Trust (NYSE: AAT), veřejně obchodované realitní investiční fond, který byl vytvořen v roce 2011 z úspěšného obchodu s nemovitostmi z AAI. On také slouží jako ředitel představenstva a předsedy KIL Group, multi-line pojištění majetku a odpovědnosti podniku, který začal v roce 1972 jako pojišťovny na Západě.

Fakulta

RADY škola fakulty jsou uznávanými odborníky ve svých oborech, a to vždy hledají nové znalosti a nové postupy pro podnikání. Jsou věnovány vzdělávání, a zajistit, aby RADY MBA mají znalosti a dovednosti, aby byl efektivní, jak manažery a lídry v měnícím se světě podnikání.

RADY schopnost investovat do třídy a ven ve svých studentů. Jsou přístupné a dostupné, vítá dotazy, projekty a nápady. Jejich kancelářské dveře jsou otevřené a mohou být nalezeny držení zasedání další recenze, práce se studenty na samostatných studijních projektů a na MBA kávy hodin.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Kombinované MBA » Vidět MBA » Vidět MSc » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Flexmba

Campus forma Kombinované 24 - 30 měsíců September 2018 Spojené státy americké La Jolla

FlexMBA studenti pracují profesionálové s vášní pro inovace a úsilí o vytvoření podnikatelského úspěchu. Prozkoumají nové nápady a příležitosti a objevují a rozvíjejí způsoby, jak přeměnit podnikání a svět. FlexMBA studenty vyniknout v jejich současných rolích a jsou připraveni přijmout větší odpovědnost a vyvinout větší příspěvky. MBA program na částečný úvazek umožňuje studentům, aby splnění cílů oni a jejich organizace stanovené pro jejich vzdělávání a profesní rozvoj. [+]

Cíle, praktické učení a profesní rozvoj

FlexMBA studenti pracují profesionálové s vášní pro inovace a úsilí o vytvoření podnikatelského úspěchu. Prozkoumají nové nápady a příležitosti a objevují a rozvíjejí způsoby, jak přeměnit podnikání a svět. FlexMBA studenty vyniknout v jejich současných rolích a jsou připraveni přijmout větší odpovědnost a vyvinout větší příspěvky. MBA program na částečný úvazek umožňuje studentům, aby splnění cílů oni a jejich organizace stanovené pro jejich vzdělávání a profesní rozvoj.

Podpora pro studenty FlexMBA

FlexMBA je určen pro práci profesionálů s náročnými úkoly a povinnostmi. Administrativní podpora poskytovaná školní radou vám umožní maximalizovat váš čas se zaměřením na vaše studium a budováním silných vztahů se svými spolužáky, profesory a vedoucími firmami. Když se život stane, pracovníci FlexMBA vám poradí a pomohou vám zajistit si akademický pokrok a dosáhnout vašich cílů.... [-]


MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium 21 - 30 měsíců September 2018 Spojené státy americké La Jolla

Full-time MBA je ponoření do inovací, jejichž účelem je inspirovat svou vizi budoucnosti a dá vám znalosti přesunout skvělé nápady na trh. [+]

Ponoření do inovací

Full-Time MBA je navržena tak, aby inspirovala vaši představu o budoucnosti a poskytla vám znalosti pro přesun skvělých nápadů na trh. Full-time MBA studenti jsou chytří, spolupráce, vášnivý o podnikání inovace, zájem v oblasti vědy a techniky - a je připraven k zahájení další etapy své kariéry.

Zaměřujeme se na vaši kariéru od prvního dne

Posláním připojení RADY Absolvent kariéra je pomáhat Master of Business Administration odborníků na vývoj, vyhodnocování a provádění rozhodnutí kariéry.

Vojenský personál a veteráni se mohou dozvědět více o speciálních programech a příležitostech, které může Škola Rady nabídnout.... [-]


Videos

StartR - Rady School's Accelerator

Contact

Rady School of Management

Adresa, 1. řádek 9500 Gilman Dr, La Jolla, CA 92093, USA
9500 La Jolla, Kalifornie, CA, Spojené státy americké
Website http://www.rady.ucsd.edu/
Telefonní číslo +1 858-534-9000