Rady School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše mise

Rady School of Management v UC San Diego rozvíjí etické a podnikatelské vůdce, kteří mají pozitivní dopad na svět prostřednictvím inovací, spolupráce a znalostí.

Naše hodnoty

Naše kultura spolupráce je založena na pěti základních hodnotách inovací, dopadu, spolupráce, integrity a riskování.

Naše budoucnost

Za 14 let naši studenti a absolventi vyvinuli více než 150 společností, z nichž mají prospěch jiní a mají dopad na inovační ekonomiku v našem regionu, státě, zemi a ve světě. Budeme pokračovat v náboru špičkových fakult, přilákat přední studentské studenty a vytvářet prostředí pro inovativní obchodní a výzkumné spolupráce.

Rady nabízí program MBA na plný úvazek , dva programy FlexMBA pro pracující profesionály, program Master of Finance , plný úvazek a FlexWeekend (od roku 2021) Master of Science v Business Analytics , Master of Professional Accountancy , Ph.D. program , jakož i vysokoškolské a výkonné vzdělávací kurzy. Linie UC San Diego zahrnuje 16 laureátů Nobelovy ceny (bývalá a současná fakulta) a osm příjemců ocenění MacArthur Foundation. Rada školy je v centru tohoto výzkumu, vývoje a inovací - je základem našeho vzdělávacího programu a našeho akademického modelu.

Globální instituce

Rady School of Management v UC San Diego je profesionální škola v jedné z nejvýznamnějších institucí v USA pro vysokoškolské vzdělávání a výzkum. Založena v roce 2003 a akreditovaná AACSB International (Asociace pro podporu vysokoškolských škol podnikání) v roce 2011, Rada School je jedinou novou obchodní školou vytvořenou v USA News & World Report Top 10 hodnocených veřejných výzkumných univerzit za posledních 30 let a je jedním z nejmladších v zemi, který dosáhl uznání AACSB.

UC San Diego je považována za jednu z nejlepších univerzit na světě a je šťastná, že poskytuje kulturně rozmanitou mezinárodní studentskou organizaci. Rada školy přijímá kulturní začlenění jako zásadní pro strukturu školy. Rozmanitost je zásadní pro kreativitu, pro inovace, pro pochopení a zejména pro pochopení, což vše přispívá k mozaice, díky které je naše škola Rady tak výjimečná.

Rada školy je odhodlána přilákat, přivítat a zapojit všechny místní i mezinárodní populace. Komunita v San Diegu profituje z intelektuální stimulace, kulturního obohacení, sociálního závazku a globálního porozumění různorodým populacím.

Místa

San Diego

Rady School of Management

Adresa, 1. řádek
Gilman Drive,9500,
La Jolla

92093 San Diego, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 858-534-9000

Akreditace

AACSB Accredited