Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Vize

Snažíme se být world-class, inovativní, student-zaměřený a výzkum náročné vzdělávací komunita, která posouvá firmy, vlády a společnosti.

Poslání

Připravíme jednotlivce vyniknout v jejich kariéře, zapojit se do svých komunitách, a reagovat na výzvy globálního obchodního světa prostřednictvím naší inovativní, vzdělání a dosah založených na výzkumu.

Mezinárodně akreditované Business School

AACSB akreditace

The Paul College má zřetelný čest být akreditovány AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání), premier akreditační agentury pro obchodní školy po celém světě. AACSB akreditované školy potvrzují svůj závazek ke kvalitě a neustálé zlepšování prostřednictvím přísného a komplexního peer review. Pouze 560 škol v mezinárodním měřítku již splnila nebo překročila přísné normy AACSB, aby se získala tuto elitní akreditaci.

AACSB Mezinárodní akreditace ujišťuje zainteresovaných stran, obchodních škol:

  • Správa zdroje k dosažení pulzující a relevantní poslání.
  • Advance podnikání a řízení znalostí přes fakultní stipendium.
  • Poskytovat vysoce-kalibru výuku kvality a aktuální osnov.
  • Pěstujte smysluplnou interakci mezi studenty a kvalifikované fakulty.
  • Produkovat absolventy, kteří dosáhli stanovených cílů učení.

ACPHA Akreditace

Hospitality Management na University of New Hampshire je také akreditována ACPHA (Akreditační komise pro programy ve správě pohostinství). Akreditace ACPHA má dva základní cíle: zajistit kvalitu programu a na pomoc při zlepšování instituce nebo programu.

NEASC Akreditace

Všechny programy UHN jsou akreditovány NEASC, The New England Sdružení škol a vysokých škol. NEASC, národ je nejstarší regionální accreditating agentura podává více než 2000 veřejných a soukromých institucí v Connecticutu, Maine, Massachusetts, New Hampshire, Rhode Island a Vermont, stejně jako American International škol ve více než 60 zemích.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

University of New Hampshire - Peter T. Paul College of Business and Economics

V tomto na plný úvazek, zrychlený MBA program, budete vydělávat pokročilého stupně od AACSB-akreditované instituce v méně než 1 rok. ... [+]

NYNÍ přijímání žádostí na podzim 2017 !!

Náš nový a inovativní osnovy byl navržen speciálně pro urychlení váš pokrok prostřednictvím tohoto vysoce-zařadil AACSB-akreditovaný program MBA. Děláme to tím, že integruje kurzy, identifikovat klíčové dovednosti a koncepty jsou nezbytné pro úspěch v podnikání, a pak vám pomůže zvládnout tyto dovednosti a koncepty prostřednictvím diskuse ve třídě, pouzdra, přednášky a projekty.

Součástí programu je New York pobytovém poradenskou projekt Corporate a mezinárodní Residency.

Zcela nová specializace na podzim 2017 bude: Finance (Corproate investicích, General) Data & Business Analytics Marketing (New Product Development, digitální marketing, generál) globální obchodní Růst a inovace Správa pohostinství ... [-]
Spojené státy americké Durham
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině