New England College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

60610_ScreenShot2017-11-14at11.19.40.png

New England College je soukromá nezisková vysoká škola, která se nachází v typickém novém městě Henniker v New England, v New Hampshire, která se věnuje poskytováním mimořádného vzdělání studentům vysokoškolských, postgraduálních a doktorských studentů z celého světa.

Pohodlně, důkladně a angažovaně připravuje studenty New England College v nejvyšším stupni vysokých škol na severu. Říkáme tomu "zkušenostní učení" nebo učení se. Ať už se jedná o kurz v oboru nebo filozofii, profesoři NEC zahrnují praktické zkušenosti do učebních osnov, aby studenti absolvovali více než jen titul.

Existuje mnoho prvků, které vás mohou zaujmout na New England College - jedinečnou vzdělávací filozofii, malebné nastavení kampusu nebo všechny aktivity, které mohou přispět k vaší osobní transformaci - a vy byste možná zjistili, že je to pro vás to pravé místo. Vítejte!

Rovné vzdělávací příležitosti

Politikou společnosti New England College je spravovat všechny vzdělávací programy a související podpůrné služby a přínosy způsobem, který nediskriminuje kvůli rasám, barvě, náboženství, pohlaví, sexuální orientaci, věku, národnímu původu, tělesnému nebo duševnímu handicap nebo jiné charakteristiky, které nemohou být legálně základem pro poskytování takových programů či služeb. Dále bude každá oblast v rámci instituce povzbuzovat uplatnění studentů menšin a žen k odstranění účinků jakékoli dřívější diskriminace v poskytování vzdělávacích a souvisejících služeb a zavedení postupů, které zajistí rovné zacházení a rovný přístup k zařízení a vzdělávací přínos všem studentům, jak vyžaduje zákon.

60611_ScreenShot2017-11-14at11.20.09.png

NEC na první pohled

Areál : Henniker, New Hampshire je rychlý 15 minut od hlavního města (Concord, NH), 30 minut od největšího města (Manchester, NH) a 90 minut od Bostonu. Klasy, konferenční prostory a rezidenční sály sdílejí okolí krásu našeho areálu o rozloze 220 akrů a řeky Contoocook.

Programy : 37 bakalářských studijních programů, 12 magisterských studijních programů a 1 doktorský studijní program jsou dodávány v tradici liberálních umění as důrazem na zkušenostní učení prostřednictvím specializované a úspěšné fakulty.

Studenti : Přibližně 1 000 on-campus a 900 on-line vysokoškoláků a 900 absolventů z celého světa navštěvuje New England College. Zkušenost NEC je spolupráce a podpora. Velmi rozmanité, více než třetina studentů NEC se identifikuje jako studenti barev.

Aktivity : 18 sportů ve vesmíru, četných intramurálních sportů a více než 40 klubů a organizací všeho druhu spolu s nekonečným rozpisem zábavných aktivit a akcí usnadňuje pocit, že patříte k NEC. Staňte se součástí Poutního národa!

Statistiky : Studenti NEC využili více než 1000 stáží, trvalý přístup k reálným zkušenostem a praktické školení prostřednictvím aktivní spolupráce s průmyslovými partnery a kariérovým poradenstvím.

Poslání a vize

Poslání

New England College je kreativní a podpůrná učící se komunity, která vyzývá jednotlivce k tomu, aby se proměnili v sebe a svůj svět.

Vize

New England College bude nejuznávanější a vyhledávaná malá soukromá vysoká škola v New Hampshire, známá svými inovativními akademickými programy a vůdčí osobou v oblasti zážitkového vzdělávání.

60612_ScreenShot2017-11-14at11.21.31.png

Místa

Henniker

Adresa, 1. řádek
98 Bridge Street
03242 Henniker, New Hampshire, Spojené státy americké
Telefonní číslo
603.428.2000

USA online

Adresa, 1. řádek
USA online, Spojené státy americké