Methodist University - Charles M. Reeves, Jr. School of Business

Úvod

Read the Official Description

Společnost byla založena v roce 1986, The Charles M. Reeves School of Business a ekonomiky nabízí akreditovaných studijních programů bakalářských a magisterských v celé řadě podnikatelských oborů. Více než 700 studentů jsou v současné době zapsáno z 29 států a 17 zemí.

Účelem Reeves School of Business je vyrábět a rozvíjet podnikatelského ducha a tvůrčí ekonomické úsilí. Činí tak tím, že rozvíjí u studentů pochopení moderního amerického hospodářství, zhodnocení jeho síly a institucionální strukturu a schopnost efektivně fungovat v něm. Hnací silou ekonomiky Spojených států je podnikatelský duch. Bez této inovativní a kreativní tahu, ať už v hlavní korporace nebo malého podniku, bude ekonomika stagnovat. Hodnota podnikatelského ducha není omezen na podnikání. Inovace, tvořivost a eticky zodpovědný riskování je potřeba ve vládě, armádě, vzdělání a kostel. Reeves School of Business je věnována rozvoji tohoto podnikatelského ducha.

Akreditace

Reeves School of Business je celonárodně akreditován Radou pro akreditaci pro obchodní školy a programy (ACBSP) nabízí následující tituly: Professional Master of Business Administration (MBA) se zaměřením na řízení organizace a vedení se Bachelor of Science (BS ) v účetnictví, obchodní administrativa, podnikání, finanční ekonomie, managementu, marketingu a managementu sportu. Navíc, menší v účetnictví; Obchodní administrativa; Podnikání; Finanční ekonomika; Řízení lidských zdrojů; Mezinárodní obchod; Řízení; Marketing; Profesionální Tennis řízení; Resort, Club a Hospitality Management; a Sport Management je akreditovaná. A konečně, BS titul v účetnictví, obchodní administrativa, finanční ekonomie nebo marketing s koncentrací PGA Golf řízení; Profesionální Tennis řízení; Resort, Club a Hospitality Management; a managementu sportu Koncentrace je akreditován.

Poslání

Reeves School of Business se snaží vyvinout studenty, aby splňovaly požadavky na podnikání a kultivovat etické vůdce, kteří budou vytvářet hospodářskou a sociální hodnotu pro globální společnosti.

Vize

Reeves School of Business chce být uznávaným lídrem mezi obchodní školy, inspirující vynikajících výsledků, inovací a podnikání.

Údaj hodnoty

Etika: přimět studenty k vytvoření osobního kódu hodnot a etiky a dodržovat morální a etické zásady, včetně těch, které vychází z kodexy profesionální etiky Profesionalita: Poskytnout studentům možnost zapsat v odborných koncentracích Engagement: podporovat zkušenostní a aplikovaný vzdělávací příležitosti, včetně stáží, družstevních pracovní zkušenosti, projekty, praktických zkušeností a učení služeb. Vedení: Připravit studenty, aby byli úspěšní v jejich následné odborné a / nebo akademické kariéry Globální: Poskytnout studentské příležitosti a zkušenosti, které podpoří jejich účast v naší globální společnosti.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Profesionální Master Of Business Administration (MBA)

Online & Campus forma Denní studium Kombinované 16 měsíců September 2018 Spojené státy americké Fayetteville + 1 více

Program na metodistické univerzitě Professional MBA zajišťuje přísný postgraduální program v podnikatelských subjektů pro ty, kteří hledají osobní i profesní spokojenosti, chtějí zvýšit plat potenciál, a postupovat nebo měnit jejich kariéry. Program na metodistické univerzitě MBA je flexibilní pro zaneprázdněné dospělé, cena je konkurenceschopná, a příležitost čeká. [+]

Profesionální Master of Business Administration (MBA)

Program na metodistické univerzitě Professional MBA zajišťuje přísný postgraduální program v podnikatelských subjektů pro ty, kteří hledají osobní i profesní spokojenosti, chtějí zvýšit plat potenciál, a postupovat nebo měnit jejich kariéry. Program na metodistické univerzitě MBA je flexibilní pro zaneprázdněné dospělé, cena je konkurenceschopná, a příležitost čeká.

Profesionální MBA program nabízí studentům zaměření na organizační řízení a vedení a mísí on-line kurz práce s dva víkendové sídlo třídy relací na osmitýdenní období. Studenti mohou začít třídy na podzim nebo na jaře a mohou vydělávat na jejich Master of Business Administration na 16 měsíců.... [-]


Contact

Methodist University

Adresa, 1. řádek Methodist University 5400 Ramsey Street Fayetteville, NC 28311
28311 Fayetteville, Severní Karolína, NC, Spojené státy americké
Website http://methodist.edu/
Telefonní číslo +1 910-630-7000