Přečtěte si oficiální popis

Merit Business School Byla založena v roce 2012 jako postgraduální škola nabízející kvalitu podnikání online MBA a Doktorské tituly.

hodnota Je nový druh obchodní školy pro dnešní moderní, dobře cestující student. Prostřednictvím naší globální vzdělávací platformy a online podpůrných systémů nabízíme skutečně cenově dostupný přístup k kvalitním podnikatelským programům pro pracující dospělé z celého světa. Naším cílem je zlepšit přístup ke vzdělání v oblasti řízení kvality a kariérním příležitostem pro podnikatele, vlastníky a podnikatele.

hodnota studenti jsou důvěřiví, optimističtí a etickí vůdci překračující národní hranice. hodnota Absolventi jsou kvalifikovaní v kritickém myšlení, řešení problémů, technologiích a prezentačních dovednostech - základních rysech pro podnikatelský a organizační úspěch.

Jsme hrdí na fakturu praktického lékaře světové úrovně a na příslušné učební osnovy, které studentům zapojí Každý kontinent - Evropa, V Americe, A Asie. hodnota umožňuje pracovním dospělým přístup k kvalitnímu vzdělání kdykoli a kdekoli. Škola byla původně nazývána výkonnou akademií Scottsdale a stále působí od Scottsdale v Arizoně. hodnota Je uznáván v oblasti podnikatelského vzdělávání a podnikání. hodnota Je pyšný na to, MBA v americkém stylu na globální studentskou populaci, která chce zůstat aktuální s moderními obchodními principy a postupy. Pro rok 2016, Merit Business School nabízí plně licencovaný on-line MBA program s flexibilními počátečními daty a příslušnými koncentracemi - ideální pro časově omezené osoby, které chtějí rozvíjet svou kariéru nebo začít podnikat.

Akreditace

Merit Business School je licencována státem a sjednocuje své programy se schválenými certifikačními normami, které jsou uznány na národní úrovni. Společnost Merit poskytuje vysoce kvalitní postgraduální výuku s využitím několika hodnotících opatření a spolupracuje s příslušnými národními a specializovanými akreditačními pracovníky.

Zahraniční studenti

Více než 80% studentů společnosti Merit pochází z nečlenských zemí a vytváří tak různorodou a živou vzdělávací komunitu. Mezinárodní studenti, kteří nejsou občany nebo trvalými rezidenty ve Spojených státech, jsou vítáni, aby požádali o přijetí do MBA Merit a absolventských certifikátů. Vzhledem k on-line charakteru našeho programu nemůže společnost Merit Business School vydávat dokumentaci I-20, která by mezinárodním studentům MBA umožnila vstoupit do USA na studentských vízech.

Přesto, díky svému portálu pro globální učení a vynikajícím členům fakulty, poskytuje společnost Merit jedinečnou příležitost pro mezinárodní studenty MBA získat cenově dostupné a kvalitní vzdělání v americkém stylu online. Neexistuje žádný požadavek pobytu. Můžete studovat a učit se tam, kde žijete. K dispozici je také řada platebních možností.

Chcete se dozvědět více? Obraťte se dnes na zástupce společnosti Merit a zjistěte, jak učinit další kroky.

Programy se vyučují na:
Angličtina