Medaille College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Tohle je Medaille College

Medaille College je soukromá neektická čtyřletá vysoká škola s kampusy v Buffalu, Rochesteru a online. Medaille se zaměřuje na váš úspěch jako studenta a jako budoucího profesionála tím, že nabízí vysokoškolské a postgraduální studijní programy v praktických výukových prostředích založených na praktických cvičeních na akademické půdě a v komunitě v západním New Yorku.

Proč Medaille?

Připravujeme vás na celoživotní závazek k občanské udržitelnosti a profesnímu úspěchu tím, že vám poskytneme včasný přístup k profesnímu vzdělávání. Děláte víc než poučení z učebnic. Učíte se tím, že děláte. Místo toho, abyste četli, jak používat psychoterapeutické praktiky, sledujete v relaci skutečné profesionály. Spíše než studium starých obchodních plánů, spolupracujete s týmem na vývoji nových plánů, které v Buffalu zachrání skutečné podniky.

Vaše komunita je vaše učebna na Medaille College . Učení sahá daleko za čtyři stěny posluchárny. Jdete ven a řešíte skutečné problémy týkající se místní komunity. Vytvořte si algoritmus, který lépe odpovídá mentorům s mládeží v Big Brothers Big Sisters. Takto vás Medaille trénuje, abyste byli etickým a občansky odpovědným jedincem celý svůj život.

Vztahy, které si stavíte v Medaille, trvají také celý život. V den, kdy dorazíte do kampusu, začnete budovat profesionální síť. Vaši lektoři s vámi jednají méně jako se studentem a spíš s budoucím kolegou. Naši absolventi se vždy vracejí do kampusu pro speciální reproduktorové řady, panelové diskuse nebo jen aby řekli: „Ahoj.“ Jakmile se stanete členem rodiny Medaille, máte podpůrný systém, který přesahuje náš školní areál v Buffalu, protože stupně Medaille dělají rozdíly po celém světě.

Můžete se podílet na studentských aktivitách, klubech a organizacích a atletice. Medaille má klub pro téměř každý profesní zájem a akademický program. Staňte se týmovým hráčem v komunitě nebo v tělocvičně jako Medaille pole úspěšných atletických týmů NCAA Division III pro muže a ženy. Bez ohledu na to, jaké jsou vaše zájmy, všichni hrajeme ve stejném týmu v Medaille. Všichni jsme Mavericks.

Bez ohledu na to, jaký typ studenta jste, Medaille College vás připraví na vše, co přijde dál. Medaille je místo, kde jste středem pozornosti. Zde se zaměřujeme na váš úspěch. To je místo, kde škola potká kariéru.

Mise

Posláním Medaille College je vzdělávat a rozvíjet zmocněné jedince pro akademické úspěchy, kariérní úspěch a občanské angažmá, a tím přispívat ke zdravé a rozmanité demokracii.

Vidění

Medaille College bude znám jako vůdce v poskytování inspirace a příležitostí pro studenty, fakulty, zaměstnance, absolventy a komunitu podporou akademického rozvoje, pozitivní osobní transformace a silného pocitu občanské smýšlení.

Hodnoty

Zvědavost

Jsme odhodláni inspirovat intelektuální zvědavost a divit se jako základ pro akademické, profesionální a občanské úspěchy. Jsme odhodláni chránit a podporovat vzdělávací prostředí tvořivosti, vášně a inovací.

Dokonalost

Snažíme se udržovat a podporovat kulturu intelektuálního a osobního růstu. Doporučujeme usilovat o dosažení nejvyšší úrovně akademických, občanských a osobních úspěchů.

Integrita

Jsme odhodláni poskytovat atmosféru důvěry a aktivně zapojit svět s poctivostí, úctou, odpovědností, důstojností a soucitem. Držíme se nejvyšších standardů etiky a osobní odpovědnosti.

Společenství

Ceníme si společenství jako setkání různých jednotlivců, kteří se snaží vytvořit inkluzivní, podpůrnou a spolupracující společnost.

Kde škola setká kariéru

Studenti Medaille se učí tím, že dělají. Děláte víc, než čete o tom, jak léčit nemoci, ošetřujete živá zvířata v nejmodernější laboratoři. Nejenže píšete scénář pro televizní vysílání, ale produkujete jeden živě ve studiu. Medaille má interaktivní laboratoře, které vám poskytnou neocenitelný praktický zážitek.

Jaký lepší způsob, jak se připravit na svou budoucí kariéru, než učit se na pracovišti spolu se skutečnými profesionály? Zkušenostní učení je v centru Medaille Advantage, protože jste na poli s praxí, předškolními a studentskými úkoly. Další obohacení pochází z reproduktorových sérií, týmových a kohortových učebních prostředí a pozorování. Projekt Capstone je vaše příležitost shrnout vše a vytvořit smysluplná řešení skutečných problémů ve vašem oboru. Budete lépe připraveni vysadit svou vysněnou práci než vaše konkurence, protože jste zažili, jaké to je na pracovišti a víte, jak řešit problémy skutečného světa.

Učení, které je založeno na zkušenostech, je zaměřeno na studenty a je zážitkové, dělá z Medaille místo, kde se škola setkává s kariérou.123846_photo-1517048676732-d65bc937f952.jpg Dylan Gillis / Unsplash

Náš základní kámen - Úspěch studentů

Hlavním úspěchem, pro který pracujete ve vysokoškolském vzdělávání, je titul. Medaille College má osvědčený systém, který vám pomůže zajistit váš akademický úspěch a včasné promoce. Akademické podpůrné středisko, zdravotně postižené služby, poradenské středisko a plánování kariéry jsou pilíře studentského střediska úspěchu studentů Medaille. Tento jednotný kontakt funguje ke stejnému cíli: Získejte požadovaný stupeň co nejrychleji.

Jak je toho dosaženo? Díky pečlivému vedení a vedení. Fakulta a poradci vám pomohou vypracovat plány akademického úspěchu, získat podporu, kterou potřebujete k úspěchu ve třídě, pomohou s rozvrhem hodin, pomohou vám stanovit dosažitelné cíle a absolvují vás včas. Společnost Medaille má zavedené systémy, díky nimž jste v nejlepší možné pozici, abyste uspěli. Nikdy jste nezůstali bez někoho, na koho se obrátit, aby vám pomohl. Vaši mentoři stále praktikují profesionály. Poskytují vám vhled do toho, co je potřeba k realizaci vašeho plného potenciálu na pracovišti. Medaille vás zavede na cestu k akademickému a profesnímu úspěchu.

Možnosti vzdělávání a příležitost

Medaille College vám poskytne požadovaný titul rychle a nákladově efektivním způsobem. Nedopusťte, aby vám něco v cestě dosáhlo svého plného potenciálu. Bez ohledu na to, kde se v životě nacházíte, má Medaille celou řadu možností a možností vzdělávání. Jste schopni určit plán a formát, který vám vyhovuje. Na konci dne se všichni snažíme dosáhnout stejného cíle: Vaše promoce.

Možná si myslíte, že na vaše vzdělání je jen velmi málo času. Chápeme, že život se může dostat do cesty. To je důvod, proč Medaille nabízí různé způsoby doručování, které vám pomohou vydělat požadovaný stupeň, a přitom se starat o své každodenní povinnosti. Medaille vám usnadní registraci do kurzů a přípravu na každý kurz zvlášť. Přesně víte, co můžete očekávat v každé ze svých tříd. Nejsou žádná překvapení. Hybridita vzdělávání Medaille znamená, že získáte stejné učení zaměřené na žáky, zážitky a praktikování, ať už chodíte na školní areál nebo online.

Komunita je vaše učebna

Věci, které prožíváte a děláte v komunitě, pomáhají utvářet nejen vaši budoucnost, ale i budoucnost ostatních. Studenti Medaille se učí za čtyřmi stěnami učebny. Vaše komunita je vaše učební prostředí. Prostřednictvím aktivního učení a EQUIP se Medaille College zaměřuje na občanskou udržitelnost. EQUIP učí vysokoškoláky, jak identifikovat, hodnotit a řešit skutečné problémy ve svých vlastních komunitách. Každý student je schopen velké změny a fakulty propojují výuku v areálu s řešením problémů v reálném světě. To, co se dnes dozvíte, se aplikuje zítra a má dopad na vaši komunitu. Vaše vzdělání Medaille přímo ovlivňuje vaše okolí pozitivním způsobem.

Například studenti matematiky vyvinuli algoritmy kompatibility, které pomáhají Big Brothers Big Sisters lépe sladit dobrovolníky a vytvářet silnější vazby. Studenti Master of Business Administration rozvíjejí obchodní plány pro nové nebo bojující podniky v Buffalu. Například Osteria 166 je nyní dominantou v centru města díky inovativním studentům Medaille, kteří vyvinuli kreativní obchodní strategii, která zahájila její úspěch.

Skutečný úspěch je, když si uvědomíte, jak vlivný můžete být. Studenti Medaille jsou od prvního dne učeni občanské odpovědnosti. Prozkoumejte svou komunitu, pochopte své hlavní, zapojte se a vytvořte nové znalosti. Takto změníte komunitu v Medaille, kde se škola setká s kariérou.

O společnosti Medaille Buffalo

Areál Buffalo Medaille College nachází v centru města a sdílí kulturní rozmanitost Buffala a ducha obnovy. Pohodlně se nachází na křižovatce Route 198 a Parkside Avenue, areál je jen pár kroků od Delaware Park, obrovského vrcholku světově proslulých parků a parků slavného krajinářského architekta Fredericka Law Olmsteda.

Medaille je jen pár minut od profesionálního sportu, umění a kultury v centru Buffalo. Ať už jste v této oblasti nováčkem nebo jste celý život žili v západním New Yorku, je snadné využít všeho, co College a Buffalo nabízejí.

Kromě parku Delaware sousedí areál Buffalo se zoologickou zahradou Buffalo a nachází se v blízkosti umělecké galerie Albright-Knox, muzea vědy v Buffalo a revitalizovaného nábřeží v centru koridoru, známého jako Canalside. K vodopádům Niagara Falls a Toronto dojedete za 30 až 90 minut.

Jakmile prozkoumáte školní areál Medaille, objevíte ještě více možností. Odpočiňte si u kávy v Commons Café, zacvičte si ve fitness centru o rozloze 3 000 čtverečních stop nebo studujte v salonu Fireside Lounge. Naše učebny jsou navíc navrženy tak, aby vám poskytly dovednosti a zkušenosti nezbytné pro úspěch v reálném světě.

Areál nabízí dostatek parkovacích míst a je snadno dostupný autem, autobusem nebo stanicí metra. Medaille College je podávána rychlou tranzitní stanicí Humboldt-Hospital NFTA a mezi pomocným parkováním v zoo Buffalo Zoo a kampusem často jezdí kyvadlová doprava.

O společnosti Medaille Rochester

Pohodlně se nachází v blízkosti Rochesterovy Outer Loop (I-390/590) v Brightonu, je kampus Medaille's Rochester navržen tak, aby studentům poskytoval nástroje a technologie potřebné pro akademický úspěch.

Zařízení má devět učeben, z nichž každá má kapacitu 24 studentů a má vlastní technologický balíček. Učebny jsou vybaveny audiovizuálními pomůckami a jsou zapojeny pro přístup k internetu. Každá kohorta studentů má poštovní schránku v křídle třídy.

Knihovna o ploše 700 čtverečních stop zahrnuje počítačové pracovní stanice a víceúčelovou místnost, která poskytuje prostor pro schůzky a workshopy až pro 60 osob. Knihovna, která je k dispozici pro studenty před a po lekcích, nabízí celou řadu užitečných zdrojů, jako jsou aktuální periodika, učebnice obchodních referencí a populární výběr z oblastí řízení, lidských zdrojů a vedení.

Administrativní kanceláře kampusu zahrnují studentské služby, akademické služby a přijímací řízení.

Místa

Buvol

Adresa, 1. řádek
Agassiz Circle,18
14214 Buvol, New York, Spojené státy americké

Rochester

Adresa, 1. řádek
South Winton Road,1880
14618 Rochester, New York, Spojené státy americké