Marconi International University - Miami

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Marconi International University je inovativní University s licencí vydanou Florida Department of Education komise pro nezávislé výchova CIE.

Posláním Miu je, aby vyhovovaly potřebám mezinárodních i domácích studentů, nabídnout jim různé možnosti studia na bakalářské a postgraduální úrovni, flexibilní plánování, kontinuální zápis, online kurzy, virtuální laboratoře a simulace.

5k

Univerzita se zabývá významnou výzkumu a inovací v souladu s společenských změn a pokroku, propagaci využívání inovativních metod učení sloučením pokročilých technologických řešení s tradičními aktivitami, jako jsou přednášky, workshopy a semináře. Závazek k dokonalosti a kvalitě inspiruje naše programy, které připravují studenty, jak čelit globální změny a úspěšně uplatnit své odborné znalosti na reálných životních situacích.

Posláním Marconiho je poskytovat inovativní a cenově dostupné vysoce kvalitní studijní programy a vzdělávací příležitosti na domácí i mezinárodní studenty podobně, s využitím nejnovějších technologií a reaguje na potřeby žáků v jejich snaze o akademické, osobní a profesionální integritu.

Proč zvolit Marconi International

  • vysoce kvalifikované mezinárodní fakulty - programy nabízené v angličtině a španělštině - přístup k podpůrným službám a profesní orientované poradenství - průměrně 12 žáků na třídu s individualizovanou péči a pozornost - didaktická podpora v angličtině a španělštině z vyhrazeného fakulty a zaměstnance - multikulturní vzdělávací prostředí - přístup k mezinárodní síti evropských a mezinárodních univerzit

MIU Internship Program

Mezinárodních i američtí studenti mohou požádat, aby součástí programu MARCONI stáži v USA, Asii a Evropě.

Příležitosti, jako cenný odborných znalostí v mezinárodním prostředí, cestování a kultury ve městech jako Hongkongu, Šanghaji, Singapuru, Římě a velkých městech USA.

Stáže jsou nabízeny špičkových firem týkající se oboru studia. Zájemci musí komunikovat v době zápisu, pokud jsou ochotni platit i kandidáti budou vybráni společnostmi podle kritérií, jako jsou jazykové schopnosti, pracovní odborné praxe a akademické výsledky.

Místa

Miami

Marconi International University

Adresa, 1. řádek
141 NE 3st Avenue, 7th Floor
FL 33132 Miami, Florida, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 305-266-7678