Přečtěte si oficiální popis

MBU dává studentům na cestě k úspěchu zdůrazňuje význam studia a služby. Každý student chodí na kampusu s potenciálem. Pomáháme jim, aby to, co je uvnitř a přeměnit jej na světlou budoucnost. MBU je více než prosperující univerzita svobodných umění. Je to místo, kde se studenti zářit dál.

Missouri Baptist University důraz na rozmanitost

Missouri Baptist University je odhodlána udržet komunitu, která uznává a oceňuje vlastní hodnotu a důstojnost každého člověka. Missouri Baptist University tvrdí, že důležitou součástí integrace víry a učení, je poznání, že všichni lidé jsou stvořeni k obrazu Božímu a hodný úcty a důstojnosti. Snažíme se zajistit, aby všichni studenti mají plný přístup ke vzdělávání, sociální a duchovní růst, příležitosti, které univerzita poskytuje, aby zajistily, že studenti pochopit a ocenit jeden ze základních hodnot univerzity, která je "sociální změna skrze službu a vedení." Prostřednictvím svých osnovy a třídních zkušenosti, univerzita se snaží rozvíjet a pečovat o rozmanitost, protože posiluje organizaci, podporuje tvůrčí řešení problémů, a všechny nás obohacuje.

Cílem je prezentovat materiály a činnosti, které jsou respektuje různých skupin, včetně, ale bez omezení na, rasy, pohlaví, barvy pleti, národnostního nebo etnického původu, věku, zdravotního postižení, kvalifikované vojenské služby, v učení spočívajících odlišností, nebo socioekonomický status.

Tato škola dále nabízí:

MBA

Missouri Baptist University

MBA program je určen pro aktivní profesionály a jednotlivce s bakalářskými tituly, bez ohledu na koncentraci studia. ... [+]

Magistr obchodní administrativy - MBA

MBA program je určen pro aktivní profesionály a jednotlivce s bakalářskými tituly, bez ohledu na koncentraci studia. Naše unikátní funkce programu umožňuje studentům s bakalářským titulem v oblasti jiné než obchodní oblasti usilovat o jejich studium na MBU. Neexistují žádné požadavky pro základní kurzy MBA Missouri Baptist University, dělat přechod na postgraduální studium obchodního pohodlné pro všechny absolventy vysokých škol.

ÚČAST na plný nebo částečný úvazek

Master of Business Administration (MBA) studijní program je určen pro aktivní profesionály a jednotlivce s bakalářskými tituly, bez ohledu na koncentraci studia. Flexibilní program vám umožní vzít třídy, když váš plán umožňuje na vhodných místech areálu. Kurzy jsou nabízeny po celý rok, a obvykle schází jednou týdně po dobu osmi sezeních. ... [-]

Spojené státy americké St. Louis Chicago
Září 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině