Lloyd's Maritime Institute

Úvod

Read the Official Description

Přehled

Lloyd's Maritime Institute je mezinárodní vzdělávací instituce, která je známá poskytnutím pokročilých vzdělávacích kurzů založených na dálkovém studiu. Institut uznávají přední organizace jako IAMSA, NAMS Global, INTERCARGO, IAMSP a přidružený člen společnosti BIMCO.
V uplynulých letech se LMI úspěšně podařilo nabídnout nejdynamičtějším a nejdůležitějším školením pro tisíce mezinárodních účastníků. Také naše vzdělávací oddělení je zkušený a profesionální asistent všech účastníků.
Reagování na aspirace našich odborných učňů a požadavky lodního průmyslu; LMI uspokojila oba z nich předcházejícím cílem a výzvou.

Proč byste se měli zapsat

  • O Lloydově námořním institutu:

Lloydův námořní institut je celosvětový institut poskytující program plně založený na dálkovém studiu, všechny kurzy jsou dodávány prostřednictvím naší on-line platformy, která umožní studentovi větší flexibilitu v čase.

  • Globální akreditace a členství:

Náš institut je přidruženým členem společnosti BIMCO a kurzy jsou akreditovány Mezinárodní asociací námořních poradců

  • Naše kurzy:

Kurzy LMI jsou akreditovány v námořní geodetické, námořní a logistické službě, jsou přizpůsobeny a přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly vašim potřebám a životnímu stylu.

Kurzy jsou praktické a snadno srozumitelné a implementují se v pracovním prostředí, váš online kurz vám usnadňuje váš osobní e-Tutor a každý týden vás posílá e-Tutor osobní plán kurzu, který vám pomůže splnit vaše studium plán.

  • Naši e-lektoři:

Naši studenti jsou mezinárodními odborníky s 20letou praxí v tomto specializovaném oboru, náš vzdělávací tým nahraje kurzy a úkoly ve vašem e-learningovém prostoru, je důležité zdůraznit, že náš vzdělávací tým vás bude kdykoliv podporovat abyste se ujistili o úspěšném školení.

  • Úspěchy studentů:

Naši studenti dosahují svých osobních podnikatelských cílů tím, že obohacují svou znalostní základnu prostřednictvím našich kurzů, což jim dává důvěru k plnění jejich profesních cílů.

  • Naše e-learningová platforma:

Jsme přístupní všem studentům po celém světě díky pohodlí vašeho domova nebo kanceláře snadný přístup k našim modulům online.

Studenti mají 24/7 přístup k informacím prostřednictvím našeho on-line kampusu, který přistupuje k našemu kurzu a knihovně. Nedávno jsme přidali studentské fórum pro otázky a vytváření sítí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Online Certifikáty » Vidět Online Advanced Diplomas »

Contact

America Office

Europa Office

Africa Office