Přečtěte si oficiální popis

Kelley School nabízí top-tier obchodní vzdělání zaměřené na navádět směrem k vlastní pravé úspěch.

Na Kelley School of Business, jsme v podnikání vytváření kariéru hybnost. Naši studenti mají talent úspěšné, pokoru k růstu a houževnatost vytrvat. Že ducha v kombinaci se vzděláním, že pouze elitní Kelley School může přinést výsledky v-absolventů s znalosti a dovednosti potřebné pro splnění nových výzev, aby se pozitivní změna možná a přispět k jejich organizace od prvního dne.

Máme kořeny v první obchodní nabízeného kurzu na Indiana College v Bloomingtonu v roce 1830. Indiana College začala být Indiana University, a škola obchodu a financí, se sídlem v roce 1920, vyrostl být Kelley School of Business. My jsme nabídli firemních kurzů na naší škole Indianapolis od roku 1916, splnil vzdělávání vedoucích pracovníků v roce 1952 a předem ekonomického vzdělávání v globálním měřítku. Naše časová osa prezentuje více než 100 let podnikání dokonalosti.

o Kelley

Náboráři nám říkají, že vyhledávají naše studenty a absolventy pro jejich pozitivní, pracovitý postoj a jejich důvěru, která pochází z reálného světa, použitelné školství naše fakulta doručit na každé úrovni studia.

Naše členy fakulty požadují, a dostat, to nejlepší z našich studentů. Kelley se studenti učí, jak řídit výsledky. Tato kvalita se odráží v našich pracovních nabízejí sazeb výjimečný student, pověst naší kariéry služeb a naše globální postavení jako vrchní obchodní školu.

prapor

Jdi od momentu hybnosti

Existují okamžiky význam v životě. K nim dochází kdekoli a kdykoli. Záblesk inspirace pro nové podnikání, seznámení s mentorem, přistání velké pracovní -jsou příhodné momenty, které určíte. A bez řádné školení a podpory, to vše jsou: jednolůžkové momenty, které skončí, když skončí. S Kelley, tyto momenty explodovat do řetězové reakce příležitosti. Ty nejen pro ně připraven; budete moci přejít, s cílem pomoci sami ke své vlastní skutečný úspěch.

prapor

Mise

Posláním Kelley School of Business je transformovat životy studentů, organizace a společnosti prostřednictvím manažerského vzdělávání a výzkumu. Naším cílem je vyrábět: a) studenti, kteří jsou občany celého světa, kteří mají pozitivní vliv na jejich organizace a na společenství, ve kterých žijí, a ab) výzkum, který posouvá teorii i praxi. Klademe důraz na společný přístup, který podporuje vytváření partnerství s přidanou hodnotou mezi fakulty, studenty, absolventy, jiných vysokých škol a akademických jednotek v IU, as soukromém sektoru a ne-pro-ziskové organizace.

Na Kelley škole, jsme se zavázali k udržení systému hodnot podložených:

  • Etické chování a integrity
  • Excellence, profesionalitu a hrdost na všem, co děláme
  • Osobní iniciativa a individuální zodpovědnost
  • Plné zapojení všech našich fakulty a zaměstnance v ubírá poslání školy
  • Průběžné zdokonalování našich programech a stipendia
  • Duch spolupráce, zdvořilosti, úcty a kolegiální chování ve všech souvislostech
  • Otevřená a přímý komunikační
  • Rozmanitost a začlenění a
  • Prostě a spravedlivé uznání za výkon
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Kelley School of Business Indiana University

Kelley-Manchester Global MBA je jedinečnou příležitostí získat dva MBA ze dvou nejlepších obchodních škol - a vytvořit globální spojení. Naučíte se prostřednictvím on-lin ... [+]

Získejte dva MBA ze dvou Elite Business Schools

Kelley-Manchester Global MBA je jedinečnou příležitostí získat dva MBA ze dvou nejlepších obchodních škol - a vytvořit globální spojení. Naučíte se prostřednictvím on-line a osobního studia, včetně možností navštívit workshopy v Dubaji, Hongkongu, Manchesteru, São Paulu, Šanghaji a Singapuru.

Tento duální program MBA je společně dodáván společností Kelley School of Business a alianční Manchester Business School - nejlépe hodnocené instituce z USA a Velké Británie uznávané po celém světě pro své inovativní obchodní osnovy.

Zvyšte se v globálním podnikání

Jedná se o jiný typ zkušenosti s MBA, který odhaluje nadnárodní profesionální příležitosti, který má sílu změnit vaši kariéru. S globálním MBA Kelley-Manchester získáte několik konkurenčních výhod, včetně:... [-]

Spojené státy americké Bloomington Spojené království Manchester
Září 2019
Angličtina
Kombinované
2 roky
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Adresa destinace
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Indiana, 47405 US
Sociální média
Adresa destinace
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Indiana, 46202 US
Sociální média