Kelley School of Business Indiana University

Úvod

Read the Official Description

Kelley School nabízí top-tier obchodní vzdělání zaměřené na navádět směrem k vlastní pravé úspěch.

Na Kelley School of Business, jsme v podnikání vytváření kariéru hybnost. Naši studenti mají talent úspěšné, pokoru k růstu a houževnatost vytrvat. Že ducha v kombinaci se vzděláním, že pouze elitní Kelley School může přinést výsledky v-absolventů s znalosti a dovednosti potřebné pro splnění nových výzev, aby se pozitivní změna možná a přispět k jejich organizace od prvního dne.

Máme kořeny v první obchodní nabízeného kurzu na Indiana College v Bloomingtonu v roce 1830. Indiana College začala být Indiana University, a škola obchodu a financí, se sídlem v roce 1920, vyrostl být Kelley School of Business. My jsme nabídli firemních kurzů na naší škole Indianapolis od roku 1916, splnil vzdělávání vedoucích pracovníků v roce 1952 a předem ekonomického vzdělávání v globálním měřítku. Naše časová osa prezentuje více než 100 let podnikání dokonalosti.

o Kelley

Náboráři nám říkají, že vyhledávají naše studenty a absolventy pro jejich pozitivní, pracovitý postoj a jejich důvěru, která pochází z reálného světa, použitelné školství naše fakulta doručit na každé úrovni studia.

Naše členy fakulty požadují, a dostat, to nejlepší z našich studentů. Kelley se studenti učí, jak řídit výsledky. Tato kvalita se odráží v našich pracovních nabízejí sazeb výjimečný student, pověst naší kariéry služeb a naše globální postavení jako vrchní obchodní školu.

prapor

Jdi od momentu hybnosti

Existují okamžiky význam v životě. K nim dochází kdekoli a kdykoli. Záblesk inspirace pro nové podnikání, seznámení s mentorem, přistání velké pracovní -jsou příhodné momenty, které určíte. A bez řádné školení a podpory, to vše jsou: jednolůžkové momenty, které skončí, když skončí. S Kelley, tyto momenty explodovat do řetězové reakce příležitosti. Ty nejen pro ně připraven; budete moci přejít, s cílem pomoci sami ke své vlastní skutečný úspěch.

prapor

Mise

Posláním Kelley School of Business je transformovat životy studentů, organizace a společnosti prostřednictvím manažerského vzdělávání a výzkumu. Naším cílem je vyrábět: a) studenti, kteří jsou občany celého světa, kteří mají pozitivní vliv na jejich organizace a na společenství, ve kterých žijí, a ab) výzkum, který posouvá teorii i praxi. Klademe důraz na společný přístup, který podporuje vytváření partnerství s přidanou hodnotou mezi fakulty, studenty, absolventy, jiných vysokých škol a akademických jednotek v IU, as soukromém sektoru a ne-pro-ziskové organizace.

Na Kelley škole, jsme se zavázali k udržení systému hodnot podložených:

  • Etické chování a integrity
  • Excellence, profesionalitu a hrdost na všem, co děláme
  • Osobní iniciativa a individuální zodpovědnost
  • Plné zapojení všech našich fakulty a zaměstnance v ubírá poslání školy
  • Průběžné zdokonalování našich programech a stipendia
  • Duch spolupráce, zdvořilosti, úcty a kolegiální chování ve všech souvislostech
  • Otevřená a přímý komunikační
  • Rozmanitost a začlenění a
  • Prostě a spravedlivé uznání za výkon
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Global MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Global MBA

Kelley / Manchester Globální MBA

Online & Campus forma Kombinované 2 let July 2018 Spojené státy americké Bloomington Spojené království Manchester + 2 více

Dnešní rychlá globálním trhu vyžaduje, podnikatelské sféry, aby navigovat složitost mnohých kulturách s obchodním know-how. Získat dovednosti a trénovat potřebné k vedení nadnárodní podnikání v pouhých dvou let znovu s Kelley / Manchester Global MBA program. [+]

Odvětví má světový charakter. Váš MBA Mohl by být také.

Dnešní globální trh vyžaduje mezinárodní obchodní důvtip a multikulturní perspektivu. Kelley-Manchester Globální MBA spojuje jeden z nejlepších světových programů MBA on-line s pohlcující, face-to-face výuky na výběr z osmi světových lokalit. Výsledkem je flexibilní MBA, který je skutečně globální zkušenosti.

Kelley-Manchester Globální MBA je společně vydané Kelley School of Business na Indiana University a Alliance Manchester Business School-top-zařadil institucí v USA a Velké Británii Budete získat dva MBA ze dvou nejlepších škol a získat globální perspektivu nezbytné, aby se stal nadnárodní obchodní vedoucí, bez přerušení vaší kariéry.... [-]


Videos

Picture yourself at Kelley

Build Your Momentum with Kelley

Kelley/Manchester Global MBA: Lauren Smith

Contact
Adresa destinace
Godfrey Graduate and Executive Education Center
1275 E. 10th Street

Bloomington, Indiana, 47405 US
Social Media
Adresa destinace
801 W. Michigan Street
Indianapolis, Indiana, 46202 US
Social Media