Přečtěte si oficiální popis

VZDĚLÁVÁNÍ, KTERÉ BUDE SPLŇOVAT VAŠE CÍLE

Výkonné vzdělávání na Purdue University nabízí programy, které odpovídají individuálním cílům a potřebám společnosti.

  • Pracovní profesionálové získají Executive MBA, kteří se připravují na okamžité a dlouhodobé profesní cíle.
  • Profesionálové z oblasti průmyslu rozvíjejí manažerské dovednosti v malém počtu týdnů v programech profesního rozvoje s otevřeným zápisem.
  • Společnosti profitují z našich vlastních programů navržených tak, aby splňovaly jedinečné potřeby své organizace.

Bez ohledu na vaše osobní nebo firemní cíle, prozkoumejte, jak vám program Krannert Executive Education pomůže dosáhnout a překonat je!

Proč Krannert

Zítřejšími obchodními vůdci budou ti, kteří mluví jazykem inovace - kteří vědí, jak analyzovat data, rozvíjet a statisticky ospravedlňovat tvůrčí obchodní řešení a dokonce využívat nové technologie pro uvedení na trh. Pokud si představujete sebe jako jednoho z těchto vůdců, Krannert School of Management je místo, kde chcete být. Život v světově proslulé univerzitě na bázi výzkumu s dlouholetou historií vedoucích poznatků ve vědě a strojírenství nabízí Krannert více analytické řešení zaměřené na řešení problémů v oblasti podnikání a pragmatický přístup k akademickým pracovníkům . Na rozdíl od jiných, u Krannert se naučíte, jak se naučit - jak se ptát, zkoumat a přemýšlet novými způsoby. Po celou dobu budete ponořeni do společné kultury práce a etiky, která uděluje měkké dovednosti vedení - jak rozvíjet a sdělovat vizi a diplomaticky ovlivňovat ostatní, aby ji provedli. To je důvod, proč Krannert. To je místo, kde se začínají globální obchodníci. Udělejte si širší pohled na zkušenost Krannerta.

Purdue obchodní značka

"Houston, máme problém ..." Inspirován jedním z nejvíce napínavých událostí v americké historii, tato ikona se stala slovním "Bat-signal" pro ostrý mysl, který se může rychle přizpůsobit a reagovat na situaci, . Je to také dokonalý snímek toho, proč studenti podnikání na Krannert School of Management absolvent s neuvěřitelnou výhodou. Krannert, považovaný za jednu z národních obchodních škol elity, úzce spolupracuje s špičkovou inženýrskou školou, která vyrábí 23 Apollo a dalších astronauti NASA - mnohem víc než kterákoli jiná univerzita. Na základě této silné stránky ve vědě a technologii společnosti Purdue, Krannert jedinečně přistupuje k podnikatelskému učení z kvantitativního úhlu založeného na výzkumu, který rozvíjí analytické dovednosti studentů a přirozeně vytváří absolventy s vynalézavými schopnostmi, schopnými řešit problémy, denní obchodní požadavky.

Inovační ekosystém

Krok mimo teorii a skutečně se dostat do podnikání. V dosahu každé třídy Krannert je dynamický nápad továrny - skutečný, praktický R

Neuvěřitelně Savvy kariérové ​​služby

Nejdůležitější lekce života jsou zřídka nalezeny v knize. Vždyť když návratnost vaší investice do vzdělání dojde k práci, kterou nakonec přistanete, nenajdou se ani v "praktické" laboratoři. Jsou nalezeny v bohatství lidských sítí a neocenitelné užitečnosti profesionálního rozvoje sociálních dovedností, které jsou charakteristickými znaky Krannert School of Management. Jako student ve společnosti Krannert budete na rozdíl od ostatních schopni využívat dynamické spektrum kariérních zdrojů a příležitostí, které se pohybují od vedoucích kurzů a individuálního koučování až po absolventskou síť, která je nepřekonatelná v rozmanitosti průmyslu a plné břidlice vysoce energetických kariérních veletrhů - včetně největšího veletržního veletrhu v zemi.

Přibližné "lidské" zdroje

Vyšší učení by mělo být na Zemi. Proto Krannert School of Management jako doplněk k jejímu analytickějšímu, průzkumově zaměřenému obchodnímu vzdělání, pracuje s organizací, která hluboce oceňuje organické a méně formální lidské kvality vzdělání. Od okamžiku, kdy uslyšíte živý hlas, když se poprvé zapojíte do školy Krannert, oceníte vše, co se vám cítí vítáno a skutečně podporováno v průběhu celého vašeho akademického pobytu. Když se podíváme zpátky, prakticky každý absolvent může ukázat osobní zájem na Krannertu jako bod obratu v jeho cestě - jeden z neocenitelných studentských programů mentorů, důraz na dostupnost fakulty, kohortní model učení, neúnavné kariérové ​​koučování, nebo úžasný zážitek z globální expozice, přičemž Purdue trvale zaujímá vysokou rozmanitost v on-campusu a studijní příležitosti v zahraničí.

Malá škola, obrovská síť

Není to velikost ryb v rybníku. To je jak pevná je "škola". Když jiné obchodní vysoké školy, správné nebo špatné, podporují individualistickou, konkurenceschopnější, studentskou atmosféru, Krannert School of Management je bezesporu orientován na tým. Ano, Krannert je součástí univerzity velkých desítek a nabízí všechny související výhody "big-rybník", které přicházejí s ní, včetně přístupu k globální a vysoce angažované sítě absolventů, která dramaticky zvyšuje možnosti učení a kariéry. Krannert je však ve srovnání se svými vrstevníky poměrně menší v měřítku - udržuje studentský pocit rodinné atmosféry, vzájemněji povzbuzující atmosféru hospodářské soutěže a vysoce spolupracující třídní model, který odráží způsob, jakým fungují a vyřeší dnešní úspěšné obchodní podniky problémy. Takže velké ryby v areálu? Možná. Ale v Krannertu to bylo málo lidí. Místo toho mají větší sklony k úspěchu společně.

Je to podnikání jako neobvyklé

Protože úspěšná značka má vždy rozdílnou výhodu. Ať už jde o společnost, produkt, univerzitu nebo studenta, úspěšná značka má osobnost. Hloubka. Motivace. Účel. Na Krannert School of Management je každá fazeta, každá nuance celkových vzdělávacích zkušeností navržena, konstruována a určena k tomu, aby do vašeho růstu přidala strukturu jako student a co je důležitější, vaše budoucnost jako odborník.

Purdue je růstový faktor pro herní převaděče

Od roku 2018:

  • # 1 destinace mezinárodních studentů v disciplínách STEM (US Department of Homeland Security)
  • # 5 mezi veřejnými vysokými školami v žebříčku Wall Street Journal o 500 amerických vysokých školách
  • # 11 mezi veřejnými vysokými školami (US News
Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Krannert Executive Education, Purdue University

Program EMBA ve společnosti Purdue poskytuje vzdělávací řešení pro pracující profesionály již více než 30 let. Program nabízí špičkové schopnosti a reproduktory Krannert ... [+]

Program EMBA ve společnosti Purdue poskytuje vzdělávací řešení pro pracující profesionály již více než 30 let. Program nabízí špičkové schopnosti a reproduktory Krannert proslulé svými odbornými znalostmi. To je důsledně zařazené mezi špičkové programy na světě.

Můžete absolvovat titul EMBA a zůstat zaměstnáni na plný úvazek a navštěvovat kurzy v osobě jen jeden až dva týdny na čtvrtletí. Je to formát, který vám dává to nejlepší z obou světů - online pohodlí a sílu zdokonaleného učení a vytváření sítí s dalšími profesionály z celého světa a USA.

Více informací

Podrobnější informace naleznete v naší brožuře .... [-]

Spojené státy americké Lafayette
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
19 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Krannert Executive Education, Purdue University

Více než 20 let program IMM Global Executive MBA pomohl vedoucím pracovníkům a korporacím stát se efektivnějšími účastníky mezinárodního hospodářství. ... [+]

Správná příprava pro globální řízení

Více než 20 let program IMM Global Executive MBA pomohl vedoucím pracovníkům a korporacím stát se efektivnějšími účastníky mezinárodního hospodářství. Realizováno pěti obchodními školami na čtyřech kontinentech, náš program nabízí skutečný celosvětový dosah v kombinaci s lokálním ponořením díky 10 týdnům pobytů na univerzitě v sedmi různých zemích.

Rychlé faktyZískejte dva stupně MBA: Purdue (USA) a TIAS (Nizozemsko)Mezinárodní ponoření: 10 týdnů v sedmi zemích na čtyřech kontinentechJazyk programu: 100% angličtinaPrůměrné profesní zkušenosti studentů: 13-15 letSíťování: Trvá celý život... [-]
Spojené státy americké West Lafayette
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
19 měsíce
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině

Marthe Reinette speaks about the IMM program

Rochelle McKinney speaks about the IMM program

Danni Schertzing speaks about the IMM program

Todd Hyatt, Executive Vice President and Chief Financial Officer IHS

Purdue Krannert School of Management
Adresa, 1. řádek
Lafayette, Indiana, Spojené státy americké
Website
Telefonní číslo
+1 765-494-1554