Krannert Executive Education, Purdue University

Úvod

Read the Official Description

Vzdělávání, aby odpovídalo vašim cílům

Executive Education na Purdue University nabízí programy podle individuálních cílů a potřeb společnosti.

Pracovní profesionálové vydělat Executive MBA se připravit na okamžité a dlouhodobé cíle kariérního postupu. Profesionálů rozvíjet své dovednosti řízení v jak malý jak jeden týden v našich programech osvědčení open-zápisu. Společnosti těžit z našich vlastních programů, jejichž cílem je uspokojit specifické potřeby jejich organizace. Ať už jsou vaše osobní nebo firemní cíle, prozkoumat, jak program Krannert Executive Education vám pomohou dosáhnout a překonat je!

Proč Krannert

manažeři zítřka budou ty, kteří mluví jazykem inovacemi, kteří vědí, jak analyzovat data, rozvíjet a statisticky ospravedlnit kreativní obchodní řešení, a to i zavádění nových technologií na trh.

Pokud si představit sami sebe jako jeden z těchto vůdců je Krannert School of Management je místo, kde chcete být.

Naživu uvnitř světoznámého, založených na výzkumu univerzity s dlouhou historií vedení v oblasti vědy a techniky je, Krannert nabízí více analytické, řešení problémů značku podnikového vzdělávání a pragmatičtější, get-the-job-udělal přístup k akademiky ,

Na rozdíl od kdekoliv jinde, na Krannert se naučíte, jak se učit, jak s dotazem, výzkum a přemýšlet novým způsobem.

Celou tu dobu, budete ponoří do spolupráce, prací etika kultury, která propůjčuje měkké dovednosti vedení-how rozvíjet a komunikovat vizi a diplomaticky ovlivňovat ostatní, aby ji aktualizovat.

To je důvod, proč Krannert. To je místo, kde globálních obchodních lídrů začít.

Vezměte širší pohled na zkušenost Krannert.

Purdue Brand of Business

"Houstone, máme problém ..." inspirován jedním z nejvíce napínavých příhod v americké historii, tato kultovní catchphrase stala slovní "Bat-signál" pro ostré myslí, že se mohou přizpůsobit a rychle reagovat na situaci, think-rychlý ,

Je to také ideální snímek, proč podnikání studentů na Krannert School of Management absolventa s přesvědčivou výhodu.

Považován za jednoho z národa je elitních obchodních škol, Krannert úzce spolupracuje s top-zařadil inženýrské školy, produkující 23 Apollo a další astronauty NASA - mnohem víc než nějaká jiná univerzita.

Provozní vzhledem k těmto síly Purdue v oblasti vědy a techniky, Krannert jedinečným způsobem přibližuje obchodní vzdělávání od založené na výzkumu, kvantitativní úhlu, který se vyvíjí analytické dovednosti studentů a přirozeně produkuje absolventy s vynalézavý, myslím rychlých schopností řešit problémy každý moderních -day obchodní požadavky podniku.

Inovačního ekosystému

Krok mimo teorii a skutečně dostat se do práce. Na dosah ruky každého Krannert třídě je dynamická idea výroby v reálném světě, praktický R & D a business-startup "ecosystem', který nabízí jedinečný zážitek učení.

Se děje přímo na akademické půdě, tento vysokoškolský / soukromého podnikání "fúzí" je místo, kde investoři, výrobní partneři, podnikatelé, vědci, profesoři, absolventi a studenti stejně jako vy jsou průběžně otáčení kola průmyslového vývoje.

Asociací, Krannert studenti mají přístup k neuvěřitelné možnosti založené na potřebách, kde se jim dostane hands-on zkušeností komercializaci a optimalizaci v reálných provozních prostředí, nejmodernější technologie.

Neuvěřitelně Důvtipný Kariéra Služby

Nejdůležitější životní lekce jsou jen zřídka nalézt v knize. Když na to přijde, když návratnost investic do vzdělávání, sestoupí k práci, kterou nakonec přistát, které se nenacházejí v "hands-on" laboratoři jeden.

Ty se nacházejí v bohatosti lidského sítí a neocenitelný nástroj profesního rozvoje sociální dovednosti, které jsou přidanou hodnotou charakteristickým znakem Krannert School of Management.

Jako student Krannert, na rozdíl od kdekoliv jinde, budete moci využívat dynamické pole kariérních zdrojům a příležitostem, které sahají od vedení kurzu a one-on-one coaching, do sítě absolventů nepřekonatelné v průmyslu rozmanitosti a plnou břidlice vysokoenergetických kariérní veletrhy-, včetně největšího kolegiální veletrhu v zemi.

Přístupní 'člověk' Resources

Vyšší učení by mělo být dole na Zemi.

To je důvod, proč jako doplněk k jeho analytické, bádal na bázi obchodní osnov je Krannert School of Management pracuje s MO, který je hluboce vděčný z více organických méně formulaic lidské kvality vzdělávání.

Od chvíle, kdy uslyšíte živý hlas, když jste poprvé zapojit školy Krannert, oceníte vše, co cítíte vítáni a skutečně podpořila v celé akademických pronásledování.

Při pohledu zpět, prakticky každý absolvent může poukázat na osobní angažovanosti v Krannert jako bod obratu v jeho nebo její cesta, jedním z neocenitelných studenta mentorských programů, důraz na přístupnost fakulty, učení modelu kohorta, neúnavný kariéra služby trénovat, nebo úžasné globální zkušenosti expozice s Purdue důsledně žebříčku vysoko v on-areálu rozmanitosti a se studiem v zahraničí příležitosti.

Malá škola, Enormní Network

Není to velikost ryb v rybníku. Je to, jak pevně dále jen "škola" je. Když ostatní obchodní školy, správné nebo špatné, podporovat více individualistický, konkurenceschopné a stavu řízené studentské atmosféra je Krannert School of Management je unapologetically tým orientovaný.

Ano, Krannert je součástí velký deset univerzity a nabízí veškeré související "big-rybníka" výhod, které s sebou přináší, včetně přístupu k celosvětové a vysoce zabývající absolventů sítě, která výrazně zvyšuje učení a příležitosti kariéry.

Ale v porovnání se svými vrstevníky, Krannert je úměrně menší v měřítku udržující rodinnou atmosféru studentského-tvrdil, více oboustranně povzbuzující atmosféru soutěže a vysoce model spolupráce ve třídě, která je odrazem toho, jak dnešní úspěšné obchodní podniky pracovat a řešit problémy.

Tak velká ryba na akademické půdě? Možná. Ale jen velmi málo na Krannert dal velkou zásobu v tom. Místo toho, oni jsou více nakloněny k úspěchu dohromady.

Je to podnikání jako Neobvyklé

Vzhledem k tomu, úspěšná značka má vždy diferenciální výhodu.

Ať už mluvíme o společnosti, produktu, vysoké školy nebo student, úspěšná značka má osobnost. Hloubka. Motivace. Účelem.

Na Krannert School of Management, každého aspektu, každý detail z celkového zážitku vzdělávání je navržen tak, postavený a určený přidat texturu do svého růstu jako student a co je důležitější, svou budoucnost jako profesionál.

Purdue je růstový faktor pro herní Changers

Jak února 2016 ...

8 producent spouštěcí talent mezi námi veřejných vysokých škol

18 ve většině absolventy sloužit jako Fortune 500 CEO

91% absolvent úspěšnost (5-leté průměr)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět EMBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

EMBA

Executive MBA

Online & Campus forma Kombinované 19 měsíců September 2019 Spojené státy americké Lafayette

Program EMBA ve společnosti Purdue poskytuje vzdělávací řešení pro pracující profesionály již více než 30 let. Program nabízí špičkové schopnosti a reproduktory Krannert proslulé svými odbornými znalostmi. To je důsledně zařazené mezi špičkové programy na světě. [+]

Program EMBA ve společnosti Purdue poskytuje vzdělávací řešení pro pracující profesionály již více než 30 let. Program nabízí špičkové schopnosti a reproduktory Krannert proslulé svými odbornými znalostmi. To je důsledně zařazené mezi špičkové programy na světě.

Můžete absolvovat titul EMBA a zůstat zaměstnáni na plný úvazek a navštěvovat kurzy v osobě jen jeden až dva týdny na čtvrtletí. Je to formát, který vám dává to nejlepší z obou světů - online pohodlí a sílu zdokonaleného učení a vytváření sítí s dalšími profesionály z celého světa a USA.

Více informací

Podrobnější informace naleznete v naší brožuře .... [-]


IMM Global Executive MBA

Online & Campus forma Kombinované 19 měsíců March 2019 Spojené státy americké West Lafayette

Více než 20 let program IMM Global Executive MBA pomohl vedoucím pracovníkům a korporacím stát se efektivnějšími účastníky mezinárodního hospodářství. [+]

Správná příprava pro globální řízení

Více než 20 let program IMM Global Executive MBA pomohl vedoucím pracovníkům a korporacím stát se efektivnějšími účastníky mezinárodního hospodářství. Realizováno pěti obchodními školami na čtyřech kontinentech, náš program nabízí skutečný celosvětový dosah v kombinaci s lokálním ponořením díky 10 týdnům pobytů na univerzitě v sedmi různých zemích.

Rychlé faktyZískejte dva stupně MBA: Purdue (USA) a TIAS (Nizozemsko)Mezinárodní ponoření: 10 týdnů v sedmi zemích na čtyřech kontinentechJazyk programu: 100% angličtinaPrůměrné profesní zkušenosti studentů: 13-15 letSíťování: Trvá celý život... [-]

Videos

Marthe Reinette speaks about the IMM program

Rochelle McKinney speaks about the IMM program

Danni Schertzing speaks about the IMM program

Todd Hyatt, Executive Vice President and Chief Financial Officer IHS

Contact

Purdue Krannert School of Management

Adresa, 1. řádek Lafayette, Indiana, Spojené státy americké
Website http://www.krannert.purdue.edu/executive
Telefonní číslo +1 765-494-1554