Přečtěte si oficiální popis

historie

Tulane University, která byla založena v roce 1834, je jedním z nejuznávanějších a selektivních nezávislých výzkumných univerzit ve Spojených státech. Tulane se školy a vysoké školy nabízejí vzdělání v svobodných umění, vědy a inženýrství, architekturu, obchod, právo, sociální práce, medicína, a veřejného zdraví a tropické medicíny.

Univerzita je členem prestižní asociace amerických univerzit, vybrané skupiny 62 předních výzkumných univerzit ve Spojených státech a Kanadě se "preeminent programy absolventa a odborného vzdělávání a vědeckého výzkumu." Tulane je také řazeny podle Carnegieho nadace pro povýšení učení jako univerzity s "velmi vysokou výzkumné činnosti." Z více než 4300 vyšší vzdělávací instituce hodnocených nadací, Tulane zůstává v prestižní kategorie, která zahrnuje jen 2 procenta vysokých škol na celostátní úrovni.

Nachází se v New Orleans, Tulane stopuje jeho původy na Medical College of Louisiana, hlubokém jihu je druhý nejstarší lékařské fakulty, který byl založen v roce 1834. Tím, 1847, lékařská vysoká škola byla součástí nově zřízeného veřejná instituce, univerzity Louisiany.

Tulane ukázal jako soukromé vysoké škole v 1884, kdy veřejnost University of Louisiana byla reorganizována a pojmenován na počest mecenáše Paula Tulane, bohatého obchodníka, který daroval více než 1 milión dolarů do půdy, hotovosti a cenných papírů "na podporu a povzbuzení intelektuální, morální a průmyslové vzdělávání Rodák z Princeton, NJ. ", Paul Tulane dělal jeho jmění v New Orleans a jeho dar vyjádřil své uznání této jižní město na řece Mississippi. V roce 1886, H. Sophie Newcomb Memorial akademie byla založena pro ženy, jako součást univerzity. Newcomb-Tulane College dnes zapíše všechny vysokoškoláky na univerzitě.

Tulane stěhoval do jeho současného areálu na St Charles Avenue v roce 1894. Tulane University Health Sciences Center v centru New Orleans zahrnuje lékařské fakulty a školy veřejného zdraví a tropické medicíny, zatímco Tulane National Primate Research Center je v Covington, La.

Výzkum v mnoha disciplínách vzkvétá na Tulane prostřednictvím zřízení center, jako je Roger Thayer Kamenného Centra pro latinskoamerických studií, Středního americký výzkumný ústav, Tulane / Xavier Centrum pro výzkum Bioenvironmental, na Murphy institutu, Tulane Cancer Center, Tulane Centrum pro genovou terapii a Newcomb College Institute.

Na podzim 2005, Tulane zvětralý hurikánu Katrina, národa nejhorší přírodní katastrofu. Obnovená Tulane se vynořil z bouři jako silnější instituce zaměřená na výjimečném bakalářského programu, doplněné vynikající absolvent, profesních a výzkumných programů na základě historických silné univerzity a odlišné charakteristiky.

Programy Tulane se byly utvářeny zkušeností univerzity s hurikánem Katrina, poskytuje schopnost, osazenstva a studenty s bezprecedentními výzkum, vzdělávání a komunitní služby příležitostí.

Katrina Zkušenosti rovněž informuje o budoucím směřování instituce. V roce 2010, prezident Cowen oznámil zahájení "Tulane Rozšiřuje" kampaně, je úsilí, které bude dále snahy univerzity na podporu sociální inovace a vývoj nové generace komunitních smýšlejících občanů a vůdců.

Fakta

Tulane University je jedním z nejprestižnějších vzdělávacích a výzkumných institucí národa. Společnost byla založena v roce 1834 v New Orleans, Tulane nabízí tituly v architektuře, obchod, právo, svobodných umění, medicíny, veřejného zdraví a tropické medicíny, vědy a inženýrství, a sociální práce.

Motto

Non Sibi, sed suis, překládal se jako "ne pro sebe sama, ale pro své vlastní."

Zakládající Termín

1834, as Medical College of Louisiana 1847, Medical College splývá s University of Louisiana 1884, Louisiana Legislativa povoluje Tulane vzdělávací fond reorganizovat University of Louisiana jako soukromá instituce a přejmenovat ji Tulane University of Louisiana

Akademické Divize

Provost a senior viceprezident pro akademické záležitosti, Michael A. Bernstein Newcomb-Tulane College, James MacLaren, děkan AB Freeman School of Business, Ira Solomon, děkan Škola architektury, Kenneth Schwartz, děkan Škola pokračujících studií, Richard A. Marksbury, děkan Škola práva, David D. Meyer, děkan Škola svobodných umění, Carole Haber, děkan School of Medicine, Lee Hamm, děkan a senior viceprezident Škola veřejného zdraví a tropické medicíny, Pierre Buekense, děkan Škola vědy a inženýrství, Nicholas J. Altiera, děkan Škola sociální práce, Ronald E. Marks, děkan

Areály

Tulane je Uptown areál zahrnuje 110 akr a 92 budov, bydlení většinu svých škol a vysokých škol. F. Edward Hebert Research Center, v blízkosti Belle Chasse, La., Nabízí výzkumná zařízení v medicíně a životního prostředí, chování a počítačových věd. Škola pokračujících studií má satelitní školní areály v Elmwood Business Park v Jefferson Parish, La., Biloxi, slečno., A v Madisonu, slečno. Downtown Zdravotní vědy areál má několik divizí: School of Medicine, škola veřejného zdraví a tropické medicíny, Tulane Medical Center a technologických služeb. North Shore Školní areál je doma k Tulane National Primate Research Center v Covington, La. AB Freeman School of Business nabízí Executive a Professional MBA programy na svém satelitním kampusu v Houstonu, Texas.

Knihovny

Hlavní Howard-Tilton Memorial Library domy americká knihovna Latinské a Maxwell hudební knihovny. Rudolph Matas knihovna se nachází v School of Medicine. Divize speciální kolekce Jones Hall zahrnuje Hogana Jazz Archiv, jihovýchodní Architektonický archiv, univerzitním archivu, vzácné knihy a rukopisy a Louisiana kolekce. Další knihovny patří architektura, botanika, obchod, právo, matematiku, přírodní historie, primátů výzkum, rasových vztahů a etnické historii a studií žen.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

A. B. Freeman School of Business

Příležitosti se rozšířily i mimo Wall Street a velké nadnárodní společnosti, aby zahrnovala různorodou škálu pracovních vyhlídek v tradičních i netradičních profesní dráh ... [+]

Masters of Business Administration Objevte své možnosti

Profesionální krajina pro MBA celostátní neustále měnit a vyvíjet. Příležitosti se rozšířily i mimo Wall Street a velké nadnárodní společnosti, aby zahrnovala různorodou škálu pracovních vyhlídek v tradičních i netradičních profesní dráhy. Nové možnosti udržet expanzi v inovativních odvětvích a podnikatelských firem po celých Spojených státech a po celém světě. Program na Freeman školy MBA připravuje naše studenty na tuto novou a vzrušující krajiny.

Určeno pro profesionály s alespoň několik let praxe, kteří se snaží rozvíjet své osobní a profesní schopnosti a urychlit jejich kariéry, a aby svou kariéru v novém směru. Velikosti třídy jsou vedeny malé poskytovat kvalitní vzdělávací zkušenosti, podporu spolupráce ve třídě, a umožní nám zaměřit se na zkušenostní učení v celém vzdělávacím programu. Tulane je nedílnou součástí New Orleans, jeden z nejpestřejších, historických a krásných měst ve Spojených státech. To je také jeden z nejrychleji rostoucích měst v USA, která byla přerodem v posledním desetiletí, jak se vyvíjí jeho živé podnikatelského společenství, podporuje vzrušující nový růst průmyslových odvětví, a posiluje se roli jako důležitý rozbočovač pro energii a globálního obchodu , Osnovy ... [-]
Spojené státy americké New Orleans
Září 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Tulane Accounting

Tulane Energy

Finance at Tulane

Field Trip to Century Offshore Platform

Tulane MBA