Přečtěte si oficiální popis

Jeden z největších katolických univerzitách v USA, Duquesne University poskytuje ucelené vzdělání, které bude výzvou, abyste akademicky a zároveň vyživuje své duchovní a etický vývoj v ekumenickém prostředí otevřené rozmanitosti. Společnost byla založena před více než 135 roky Kongregace Svatého Ducha, Duquesne University je jen Spiritan instituce vyššího vzdělání ve Spojených státech.

Jako student, budete dosáhnout prvotřídní terciárního vzdělávání, budování úzkých vztahů s profesory a spolužáky, stejně jako účast na zajímavých výzkumných projektech. Budete mít přístup ke zdrojům, jako je bydlení a pracovních příležitostí pro absolventy a odborné studentů. Pokud jste absolvent, budete připojit k více než 86.000 absolventů, kteří pracují v každé oblasti, po celé zemi a na celém světě.

Top-Notch Akademici s osobním přístupem

Na Duquesne University, se dozvíte z učitelů-badatelů, kteří poskytují vynikající zážitek ve třídě a také produkují některé z nejdůležitějších výzkumu v jejich oblastech. Ve skutečnosti, Kronika vysokoškolského vzdělávání nás zařadil číslo 16 mezi 61 malých výzkumných univerzit, které byly hodnoceny v souladu k měření indexu produktivity fakulty. Budete těžit z 15:1 studenta-na-fakulty poměru a akademické zkušenosti puncem osobní pozornosti od zadání-vítězný fakulty. Ve skutečnosti, téměř polovina všech tříd mají 20 nebo méně studentů, což znamená, že budete mít spoustu příležitostí k přímé interakci se svými profesory.

Perfect Fit

Jak víte, jestli budete se sem vešel na Duquesne? Nejšťastnější a nejúspěšnější Duquesne studenti jsou ti, kteří chtějí víc než jisté míry. Naši studenti chtějí rozšířit své odborné znalosti a dovednosti a zároveň se dozvědět více o sobě a dělat rozdíl ve společnosti a ve světě kolem nás.

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

1-year MBA

Duquesne University

MBA Udržitelný rozvoj nabízí bezkonkurenční přípravu vedení. ... [+]

Vaše budoucnost, rozkládání

Během jednoho roku, budete zvelebovat své kariérní vyhlídky, jak si osvojit základy MBA, získat real-svět zkušeností, chování při práci v terénu v zahraničí a rozhraní s C-Suite vedení. Jako naši absolventi říkají, "Jaký rozdíl je rok!"

Zařadil první ve Spojených státech a 8. na světě pro integraci udržitelnosti, to full-time, zrychlené MBA byl opakovaně uznal mezi "globální top 25" pro finanční, sociální a environmentální správcovství od roku 2007. Vzdělávací zkušenosti řezání-hrana ztělesňují principy Organizace spojených národů pro odpovědné řízení vzdělávání (PRME).

MBA Udržitelný rozvoj nabízí bezkonkurenční přípravu vedení. Učební plán je ukotven pomocí přísného ročníkové práce všech oborů podnikání. V čem je rozdíl? Kurzy řezání-hrana udržitelnosti, živé poradenské závazky, globální studijní cesty, cross-funkční integrace a vyvrcholení praktikum, které slouží jako zkušební dráha pro vedení firmy z vyšší perspektivy. ... [-]

Spojené státy americké Pittsburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

Kombinované MBA

Duquesne University

Donahue Graduate School of Business je rádi představili naši novou MBA osnov pro pracující profesionály. Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek v self-cho ... [+]

MBA na částečný úvazek

Donahue Graduate School of Business je rádi představili naši novou MBA osnov pro pracující profesionály. Můžete studovat na částečný úvazek nebo na plný úvazek v self-chodil prostředí nabízí večerní třídě a on-line možnosti.

Integrovaná základní kurikulum Nově vyvinuté průmyslu semináře Možnosti koncentrace Volitelné předměty zaměřené na MBA kompetencí

V návaznosti na naší historie:

Vyrobeno pro profesionály, kteří chtějí zlepšit své manažerské dovednosti sadu Více než padesát let absolventů vytvářejících výsledky na pracovišti Flexibilní program řízen odpovědným vzdělávání managementu ... [-]
Spojené státy americké Pittsburgh
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
28 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině