Přečtěte si oficiální popis

O nás

Dominican University of California je nezávislá univerzita nabízející to nejlepší z liberálního umění v kombinaci s přísným profesním vzděláním. Dominikánská společnost byla založena v roce 1890 a těší se staleté pověsti pro vynikající výsledky ve vědeckém, výzkumném a komunitním dosahu.

Univerzita nabízí více než 60 akademických programů, které odrážejí různorodost a kreativitu fakulty a studentů.

S více než 1 800 absolventy a vysokoškolskými studenty as poměrem studentů k fakultě 10: 1 je Dominikán schopen úspěšně spojit osobní pozornost spojenou s menšími školami s akademickými zdroji větší univerzity.

Brooke Cagle / Unsplash

Mise

Dominikán vychovává a připravuje studenty k tomu, aby byli etickými vůdci a společensky odpovědnými světovými občany, kteří do svých životů začleňují dominikánské hodnoty studia, reflexe, společenství a služby. Univerzita se zasazuje o rozmanitost, udržitelnost a integraci liberálních umění, věd a profesionálních programů. Zobrazit zprávy

Akademický život

Americké zprávy

Dominikánské zaměření na interdisciplinární studia poskytuje náročné akademické prostředí. Ve vědách univerzita vyniká tím, že zapojí vysokoškoláky do sofistikovaných výzkumných projektů, které umožní studentům prezentovat se na národních akademických konferencích a zveřejňovat spolu s jejich učiteli v odborných časopisech.

V humanitních oborech mohou studenti kombinovat taneční a hudební představení se studiem filozofie, literatury, světových kultur a náboženství. Dominikán také nabízí silné vysokoškolské odborné programy v oblasti obchodu, vzdělávání a ošetřovatelství, navíc k nabídkám absolventů v těchto oborech, stejně jako poradenská psychologie a pracovní terapie.

Becca Tapert / Unsplash

Dominikánská rozmanitost

Studenti pocházejí z celé Spojené státy, ačkoli primárně z Bay Area a Severní Kalifornie, a z 18 zahraničních zemí, včetně Brazílie, Číny, Irska, Japonska, Ruska, Španělska, Tchaj-wanu, Thajska a Turecka. Více než 92 procent vysokoškolských studentů, kteří navštěvují Dominikánskou republiku, získá finanční podporu. Malé velikosti tříd zajišťují, že všichni studenti získají osobní rady od svých mentorů.

Atletika

Dominikán nabízí 12 interkolekčních programů v pánské a dámské basketbalové, mužské a dámské fotbalové, pánské a dámské golfové, pánské a dámské cross country, volejbal pro ženy, lakros mužů, softball žen a ženský tenis.

Od zahájení moderního Conlan centra v roce 2000, Dominican se těší obrovský úspěch v atletické soutěži. V letech 2007-2008 získal mužský basketbalový tým svůj pátý mistrovský šampionát Cal Pac Conference po šesti letech. Dámské volejbalové a dámské fotbalové týmy získaly v letech 2007-2008 také mistrovství Cal Pac Conference.

V letech 2009-10 Dominikán přešel z NAIA na NCAA divizi II jako člen Tichomořské západní konference a stal se členem NCAA divize II v letech 2011-12. Mužská lakrosa je členem Asociace západních interkolekčních lakrosů (WILA).

Programy se vyučují na:
  • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Dominican University of California

Master of Business Administration studenti jsou připraveni vyniknout v rychle se měnící a vysoce-konkurenční podnikatelské prostředí. Kandidáti v této kalifornské MBA se ... [+]

Přehled

Dnešní zaměstnavatelé hledají dobře zaokrouhlené zaměstnance, kteří mohou hovořit o současném jazyce podnikání. Chtějí zaměstnance, kteří chápou, že veškeré podnikání je globální obchod. Potřebují zaměstnance, kteří chápou, že udržitelnost je nedílnou součástí podnikání dneška i zítra. Hledají zaměstnance, kteří chápou, že vedení není něco, co je vyhrazeno pro ty, kteří sedí v zasedací místnosti, ale místo toho je něco, co musí nastat na všech úrovních podnikání.

Hlavní body programuVýhodná poloha v ekonomicky a kulturně pulzující oblasti San Francisco Bay v Kalifornii. Areál se nachází pouhých 18 km severně od mostu Golden Gate Bridge.Program 40 jednotek.Možnosti na plný úvazek (jeden rok) nebo na částečný úvazek (dva roky).Denní a / nebo víkendové kurzy ve všedních dnech nabízejí flexibilitu pro pracující studenty.Nedávno aktualizované kurikulum se zabývá současnou ekonomickou situací a obchodními potřebami a postupy.Silný důraz na osobní a profesní rozvoj.Rozsáhlá globální síť absolventů, firemních, vzdělávacích, vládních a nevládních kontaktů.Na podzim a na jaře byly přijaty žádosti.... [-]
Spojené státy americké San Rafael
Září 2020
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Dominican University of California

Naše MBA se soustředěním v programu Healthcare Leadership připravuje vás s kompetencemi, tržně řízenými dovednostmi a zkušenostním učením, které je nutné vést, inovovat a ... [+]

Přehled

Zdravotní péče prochází bezprecedentními změnami a průmysl požaduje více než těch, kteří jsou na vedoucích pozicích. Schopnost přizpůsobit se změnám v tomto dynamickém prostředí je nedílnou součástí nemocnic a systémů zdravotní péče. Zaměstnavatelé požadují vedoucí pracovníky, kteří rozumějí zdravotní politice, zákonům a péči o pacienty, a zároveň udržují obchodní dokonalost, aby pochopili ekonomiku, organizační dynamiku, strategické plánování, marketing a technologii nezbytnou pro provoz zdravotnických systémů.

Tato spolupráce mezi Dominikánskou Barowsky Business School a School of Health

MBA se soustředěním v oblasti zdravotnického vedení Vás připraví na to, abyste byli lídrem, který pracuje napříč organizačními hranicemi, vytváří a řídí systémy péče o zdraví obyvatel, kterým pracujete. Program vyvrcholí globální poradenskou praxí, která zahrnuje mezinárodní cestu zaměřenou na projektové učení s klienty zdravotní péče.... [-]

Spojené státy americké San Rafael
Září 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Dominican University of California
Website
Telefonní číslo
(415) 457-4440