Dallas Baptist University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O DBU

Společnost DBU, založená v roce 1898, má jedno poslání - přeměnit životy studentů, kteří promění svět, to vše pro slávu Boží.

Nabízíme celou řadu vzdělávacích příležitostí pro jednotlivce všech věkových a akademických oborů - včetně studijních programů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni, jakož i programů dalšího vzdělávání a certifikátů.

Prostřednictvím toho všeho se snažíme integrovat víru a učení a rozvíjet jednotlivce, jejichž touhou je sloužit světu.

Zveme vás k objevování DBU a připojte se k nám v našem poslání.

Rychlé fakty

  • Vysokoškolské programy: 85
  • Magisterské programy: 44
  • Doktorské programy: 2
  • Průměrná velikost třídy: 13

Prezident je vítán

„ Dallas Baptist University je celostátní, komplexní, globální univerzita zaměřená na Krista, jejímž posláním je vyrábět vedoucí vůdců prostřednictvím integrace víry a učení. Jsme nadšeni, že jsme vzdělávacím domovem pro více než 4 700 studentů, kteří zastupují více než 60 zemí po celém světě.

Věříme, že náš svět zoufale potřebuje přemýšlivé křesťanské vůdce se schopností kreativně řešit složité problémy a zároveň jedinečně zapojovat kulturu prostřednictvím biblické pravdy. Naši absolventi slouží téměř ve všech profesních souvislostech. Ať už se jedná o křesťanské doktory, právníky, pedagogy, vědce, politiky nebo řadu dalších oborů, chápeme, že naši studenti jsou různorodí ve svých povoláních, přesto jsou účelně sjednoceni.

Využijte této příležitosti a seznamte se s námi prostřednictvím tohoto webu nebo návštěvy v areálu. Objevíte komunitu vedoucích služebníků, jejichž srdcem je učit a starat se o druhé, a zároveň vytvářet výzkum v nesčetných akademických disciplínách. Přijímáme předpoklad, že veškerá pravda je Boží pravda, a společně hledáme znalosti kvůli odvážnému dopadu na svět jako transformátory kultury.

Připojte se k nám, když sloužíme světu pro slávu Boží! “

Dr. Adam C. Wright

Předseda DBU

Historie DBU

Předchůdce DBU, Decatur Baptist College, byl založen v roce 1898 jako první juniorská vysoká škola v Texasu. Po celá léta škola volala malé město Decatur domů a produkovala vynikající mladé muže a ženy, kteří plnili církve, učebny, nemocnice a podniky po celé zemi.

V roce 1965 se škola přestěhovala do malebného podhůří jihozápadního Dallasu, stala se čtyřletou institucí a nakonec byla přejmenována na Dallas Baptist University když začala nabízet vysokoškolské vzdělání.

Dnes má DBU řadu stupňů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. Do našeho druhého století DBU pokračuje v naší misi, aby vytvořila vedoucí představitele, kteří promění svět.

124192_54e5d044495baa14f6da8c7dda7930791c3bd8e2554c704c722d72d4974fc651_1280.jpgStockSnap / Pixabay

Prohlášení o poslání

Posláním Dallas Baptist University je poskytovat kvalitní vysokoškolské vzdělání v oblasti umění, věd a profesionálního studia na bakalářské i magisterské úrovni pro tradiční věk i pro dospělé studenty, aby vytvořili vedoucí služebníky, kteří mají schopnost integrovat víru a učení se prostřednictvím jejich příslušných výzev.

Prohlášení o víře

Budování velké křesťanské univerzity, která se líbí Bohu, tím, že produkuje služebné vůdce zaměřené na Krista, kteří mění svět.

Akreditace

Dallas Baptist University je akreditována Jižní asociací vysokých škol a škol Komise pro vysoké školy udělovat přidružené, bakalářské, magisterské a doktorské tituly.

Campus

Ať už se rozhodnete žít na kampusu nebo dojíždět do tříd, je 368 akrový areál Dallas Baptist University nádherným místem pro strávení univerzitních let. Nachází se v kopcích jihozápadního Dallasu s výhledem na jezero Mountain Creek, hlavní areál DBU poskytuje bezpečnou a odloučenou komunitu v areálu s více než 6 miliony lidí.

Areál se nachází pouhých 13 kilometrů od centra města Dallas, 19 km od centra města Fort Worth a je centrálně umístěný poblíž mezinárodního letiště Dallas / Fort Worth a pole Love Field.

Místa

Dallas

Adresa, 1. řádek
3000 Mountain Creek Pkwy,
Dallas, Texas, Spojené státy americké