Cornell Tech

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cornell Tech je revoluční model pro postgraduální vzdělávání, které spojuje technologii s podniky a kreativní myšlení. Cornell Tech sdružuje stejně smýšlející fakulty, vedoucí podniku, tech podnikatele a studenty v katalytického prostředí produkovat vizionářské myšlenky zakotvené ve významných potřeb, které budou objevovat způsob, jakým žijeme.

Joan & Irwin Jacobs Technion-Cornell ústav ztělesňuje akademické partnerství mezi Cornell University a Technion - Israel Institute of Technology na Cornell Tech.

Cornell Tech dočasná kampus byl v provozu v budově společnosti Google Chelsea v New Yorku od roku 2012, s rostoucím world-class fakulty, magisterských a doktorských studentů, a doktorandů, kteří pracují s technicky orientovaných organizací a společností a na jejich vlastních startech.

Stavba je v plném proudu na trvale udržitelný areálu 12-akr Cornell Tech na Rooseveltův ostrov, s první fází, která se otevřít v roce 2017. Po úplném dokončení bude kampus celkem 2 milionů čtverečních stop state-of-the-art budov, více než 2 akrů otevřeného prostoru, a bude domovem pro více než 2.000 postgraduální studenty a téměř 280 fakulty a zaměstnance.

Naše poslání

Cornell Tech se zaměřuje na vytváření průkopnické vůdce a technologií pro digitální věk, prostřednictvím výzkumu, technologického komercializaci a absolventa-úrovni vzdělávání na odborných mistrů, doktorské a postgraduální úrovni.

Náš předpoklad je, že rychlé tempo inovací v digitálním věku vyžaduje nové přístupy ke komercializaci univerzitní technologie, nové úrovně strategické spolupráce mezi firmami a univerzitami a nové osnovy pro postgraduální vzdělávání. Jsme vytváření nových akademických programů, jež spojují technické hloubky, obchodní know-how, návrhářské schopnosti a "stavitel" myšlení.

Náš domov areály

Síť Cornell Tech expanduje mimo New Yorku do dalších institucí, které nám pomáhají prosazovat naše poslání každý den.

Cornell je soukromá, Ivy League univerzita a země-udělit univerzitu pro státě New York. Posláním Cornell je zjistit, uchovat a šířit znalosti; tvůrčí práci; a podporovat kulturu širokou vyšetřování v celé a mimo obec Cornell. Cornell Tech nabízí tituly ve spojení s těmito školami:

  • Cornell College of Engineering
  • Johnson Graduate School of Management
  • Cornell Law School

Když Cornell byl přípravu nabídky pro aplikované vědy soutěži v New Yorku se Technion - Israel Institute of Technology byl logickou volbou pro akademického partnera. S Izraele reputaci jako "StartupNation" a Technionu historii výroby vedoucích tech podnikatelů v zemi, Cornell věděl, že společná vize:

  • Izrael je domovem největší koncentrace high-tech začínajících společností mimo Silicon Valley.
  • Absolventi Technion tvoří většinu izraelských vzdělaných vědců a inženýrů, což představuje více než 70% zakladatelů a manažerů high-tech průmyslu v zemi.

Místa

New York

Adresa, 1. řádek
2 W Loop Rd, New York, NY
10044 New York, New York, Spojené státy americké