College of Mount Saint Vincent

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vyberte Mount

Vysoká škola Mount svatý Vincent je národní uznávaná nezávislá vysoká škola liberálních umění. Odhodláno na katolickou tradici a ekumenizmus, Mount nabízí více než 40 vysokoškolských programů, včetně celé řady velkých a nezletilých a profesionální přípravy v oblasti účetnictví, obchodu, komunikace, vzdělávání a ošetřovatelství.

Naším učitelem jsou učitelé jako první. Znáni pro své vynikající akademické pověření a oceněný výzkum, zajímají studenty prostřednictvím přísných základních učebních osnov, osobní pozornost věnovanou studentskému poměru 13: 1, malým třídám (průměr 20), seminářům pro studenty, neobvykle bohatým příležitostem pro studenty / Výzkum fakulty, mimořádné volby pro mezinárodní studium, stáže New Yorku a náš jedinečný vzdělávací program Oxley Career Education.

Díky tomuto výjimečnému akademickému programu připravuje hora studenty na kariéru, ne jen na práci. Všechny studijní obory zdůrazňují analytické dovednosti, kritické myšlení, etickou odpovědnost a jasnou přesvědčivou komunikaci. To jsou základy úspěchu v každé profesi a nejdélejší způsob, jak investovat do vaší budoucnosti. To je důvod, proč naši studenti a fakulty mají takovou hrdost, že společně pracují.

Hora je velmi osobní místo ve velkém městě. Naše zalesněné, 70 akrů nábřeží campus je jen 12 mil od středního Manhattanu. Naše umístění poskytuje jedinečný přístup ke vzdělávacím, kulturním a profesním zdrojům New Yorku a jeho regionu. Pro nás je město třídou. Přijďte a prozkoumejte College of Mount Saint Vincent!

Místa

Bronx

College of Mount Saint Vincent

Adresa, 1. řádek
Riverdale Avenue,6301
10471 Bronx, New York, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 718-405-3322

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium