Carlson School of Management, University of Minnesota

Úvod

Read the Official Description

O nás

Jsme na Carlson School of Management sdílejí závazek k představivosti, angažovanost, a ambicí. Se sídlem v partnerských měst Minneapolis a St. Paul, který sídlí v University of Minnesota, Carlson škola je lídrem v oblasti podnikového vzdělávání a výzkumu. Náš přístup spojuje studenty, aby jedinečné zážitkové příležitostí k učení, dynamických vzdělávacích programů mezinárodních a pulzující sítě podniků v celém státě a mimo ni.

Carlson škola uděluje stupňů pro plnou bakalářského programu (BSB), Master of Business Administration (MBA), Master of účetnictví (MACC), Master of Science in Business Analytics (MSBA), Master of Business Daně (MBT) , Master of Finance (MS-Finance), mistr lidské zdroje a pracovní vztahy (MA-HRIR), Master of Supply Chain management (MS-SCM) a doktorské studium, jakož i poskytování řadu úrovni výkonné možnosti dalšího vzdělávání.

Naše Účel

Inspirující a umožňují jednotlivcům i organizacím vytvářet lepší budoucnost.

Náš slib

Budeme vytvářet transformační vzdělávací zkušenost pro každého studenta. Budeme rozvíjet vlivné poznatky, které ovlivní budoucnost organizací. Budeme pěstovat podnikatelské vůdce s fantazií, integrity a globálního myšlení potřebné pro řešení velkých výzev, kterým čelí podniky a společnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Full-time MBA

Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Spojené státy americké Minneapolis

Program Carlson School Full-time MBA je přísný, hands-on, a globální. Jako jeden z prvních obchodních škol nabídnout zkušenostní učení jako standardní součást svého vzdělávacího programu je Carlson School je založena lídrem v přípravě studentů čelit složité úkoly dnešním globálním trhu. [+]

Akademický Zkušenosti

Program Carlson School Full-time MBA je přísný, hands-on, a globální. Jako jeden z prvních obchodních škol nabídnout zkušenostní učení jako standardní součást svého vzdělávacího programu je Carlson School je založena lídrem v přípravě studentů čelit složité úkoly dnešním globálním trhu.

Kurzy

Plně přizpůsobitelné, intenzivní učební plán sestává z 65 kreditů přes dva akademické roky.

Oběd: Připravte se uspět v přísném prvním pololetí tím, že účetnictví, finance a ekonomie kurzy on-line v letním období před rokem jedna.

Jádro: Začínáme s základních kurzů, které ležely pevný základ znalostí v klíčových oborů podnikání.... [-]


Videos

UMN Carlson School of Management Video Tour