Carlson School of Management, University of Minnesota

Úvod

Read the Official Description

O nás

Jsme na Carlson School of Management sdílejí závazek k představivosti, angažovanost, a ambicí. Se sídlem v partnerských měst Minneapolis a St. Paul, který sídlí v University of Minnesota, Carlson škola je lídrem v oblasti podnikového vzdělávání a výzkumu. Náš přístup spojuje studenty, aby jedinečné zážitkové příležitostí k učení, dynamických vzdělávacích programů mezinárodních a pulzující sítě podniků v celém státě a mimo ni.

Carlson škola uděluje stupňů pro plnou bakalářského programu (BSB), Master of Business Administration (MBA), Master of účetnictví (MACC), Master of Science in Business Analytics (MSBA), Master of Business Daně (MBT) , Master of Finance (MS-Finance), mistr lidské zdroje a pracovní vztahy (MA-HRIR), Master of Supply Chain management (MS-SCM) a doktorské studium, jakož i poskytování řadu úrovni výkonné možnosti dalšího vzdělávání.

Naše Účel

Inspirující a umožňují jednotlivcům i organizacím vytvářet lepší budoucnost.

Náš slib

Budeme vytvářet transformační vzdělávací zkušenost pro každého studenta. Budeme rozvíjet vlivné poznatky, které ovlivní budoucnost organizací. Budeme pěstovat podnikatelské vůdce s fantazií, integrity a globálního myšlení potřebné pro řešení velkých výzev, kterým čelí podniky a společnosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Videos

UMN Carlson School of Management Video Tour

Contact

Carlson School of Management

Adresa, 1. řádek Carlson School of Management University of Minnesota 321 Nineteenth Avenue South Suite 4-300 Minneapolis, MN 55455-9940
55455-9940 Minneapolis, Minnesota, Spojené státy americké
Website http://www.csom.umn.edu/
Telefonní číslo +1 612-625-0027