Read the Official Description

Campbellsville univerzitní mise

Campbellsville University je komplexní křesťanská instituce, která nabízí předprofesní, vysokoškolské a postgraduální programy. Univerzita se věnuje akademické dokonalosti pevně zakotvené v liberálním umění, které podporuje osobní růst, integritu a profesionální přípravu v pečlivém prostředí. Univerzita připravuje studenty jako křesťanské služební lídry pro celoživotní učení, pokračující stipendium a aktivní účast v rozmanité, globální společnosti.

Základní hodnoty

  • Podporovat akademickou excelenci pomocí předprofesních certifikátů, spolupracovníků, maturitních a postgraduálních programů prostřednictvím tradičních, technických a on-line systémů.
  • Poskytnout prostředí, které napomáhá úspěchu studenta.
  • Hodnotit různorodé perspektivy v komunitě zaměřené na Krista.
  • Modelovat vedení služebnictva a efektivní správcovství.

Akreditace

Campbellsville University je akreditována jižním sdružením vysokých škol a vysokých škol (SACSCOC), které uděluje certifikáty, spolupracovníky, bakaláře a magisterské tituly.

Hudební program Campbellsville je akreditován Národním svazem hudebních škol (NASM). Program přípravy učitelů schvaluje Rada pro profesní standardy vzdělávání (EPSB) pro vzdělávání a certifikaci učitelů a je akreditována Národní radou pro akreditaci pro vzdělávání učitelů (NCATE). Interstate smlouva NASDTEC poskytuje příležitost absolventům získat výukové osvědčení v jiných státech, i když mohou existovat příslušné podmínky. Programy sociální maturity a magisterské sociální práce jsou akreditovány Radou pro vzdělávání v sociální práci (CSWE). Masters of Marriage and Family Therapy je akreditována Komisí pro akademiky pro vzdělávání v oblasti manželství a rodinné terapie (COAMFTE). RN na BSN ošetřovatelský program je akreditován Akreditační komisí pro vzdělávání v ošetřovatelství (ACEN).

Žebříčky a cvičení

Kromě toho, že se řadí k jednomu z nejlepších amerických křesťanských vysokých škol a vrcholu Kentucky a jižní instituce v akreditovaných národních i světových žebříčcích, jako je US News

Studovat v zahraničí

Centrum pro mezinárodní vzdělávání na Campbellsville University nabízí širokou škálu výměn a programů pro studenty. Máme úzké vazby se školami na Ukrajině, Belize, Brazílii, Číně, Japonsku, Tchaj-wanu, Jižní Koreji a ve Španělsku. CIE nabízí také programy v 49 různých zemích po celém světě. Mohli byste studovat arabštinu v Ammánu, Jordánsku, mít stáž v Austrálii nebo se účastnit výuky služeb v Ho Či Minově městě ve Vietnamu. Svět je u nás a příležitosti jsou nekonečné!

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Campbellsville University

MBA - Master of Business Administration s důrazem na HR, ekonomika, marketing, vedení, IT management, účetnictví, mezinárodní obchodní a zdravotní péče. ... [+]

MBA - Master of Business Administration s důrazem na HR, ekonomika, marketing, vedení, IT management, účetnictví, mezinárodní obchodní a zdravotní péče.

Program Business Administration je multidisciplinární studijní program, který učí základy účetnictví, marketingu, lidských zdrojů a další. Jedná se o přizpůsobitelný program se základním vzděláním v administrativě podniku a přizpůsobením jeho aplikace téměř jakémukoli odvětví nebo podnikání, které si student přeje s konkrétními specializovanými oblastmi. Program MBA programu Campbellsville University je akreditován Mezinárodním shromážděním pro kolektivní obchodní vzdělávání (IACBE) a je 36 kreditní program.... [-]

Spojené státy americké Campbellsville Louisville
January 2020
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Welcome to CU