Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Poslání Vysoká škola obchodní a veřejné správy na California State University San Bernardino je vytvořit studijní komunity studenta-střed, která připravuje studenty, aby se stal produktivní členy v oblasti obchodu, vlády a globální společnosti. Zajišťujeme kvalitní bakalářské a magisterské programy, které pozitivně ovlivňují rozvoj studentů jako profesionálové. Klademe důraz na excelenci ve výuce, která byla posílena závazkem fakulty do dalšího profesního rozvoje, intelektuální příspěvky a servis.

intelektuální příspěvky fakulty bude spočívat zejména v kombinaci aplikovaného výzkumu nebo příspěvky do praxe a učení nebo pedagogického výzkumu. My sloužit kulturně a globálně různorodý studentský sbor tím, že připravuje studenty vyrovnat se s měnícím se a rozmanitém prostředí. Prostřednictvím veřejně prospěšných prací, partnerství a iniciativ, vysoká škola slouží jako prostředník pro výměnu znalostí a odborných znalostí mezi univerzitou, regionální společenství, a většího světa.

Zapojení veřejnosti s našimi programy týkající se San Bernardino a Palm Desert areály Výsledky v stáže a mnoho příležitostí služba učení pro naše studenty. Na druhé straně, může se spolehnout na naše absolventy, aby se vaši zaměstnanci, a nakonec svůj manažerský tým. Chceme spolupracovat s vámi v rozvoji pracovních sil a ekonomice, která umožňuje náš region pro přilákání a udržení kvalitních pracovních míst. Možná jste přemýšlel, co můžete udělat. Zde je deset věcí, které můžete udělat hned na podporu našeho poslání jako učící se komunity studenta-střed:

  • Přispět k College fondu Excellence
  • Hostit událost CbpA Absolventi sítě ve vaší domácnosti nebo firmy
  • Přidejte se k obchodní aliance pro probíhající vazby na vysoké školy, jejích studentů a fakulty
  • Přijďte na akademické půdě mluvit s malou skupinou studentů v týdenním kariéry radil zasedání
  • Přispět k stipendijního fondu Student
  • Dobrovolník se podělit o své znalosti tím, že mluví ve třídě jako "Prof for a Day"
  • Mentor studenta v 10-týdenní stáž ve vaší organizaci, která se skládá z 150-200 hodin po dobu 4 jednotek akademický úvěr
  • Jmenovat zaslouží "Arrowhead Distinguished Executive" nebo "podnikatelského ducha" uchazeče
  • Dotaz na fakulty, aby ve studentském klubu na školní projekt řešit praktické výzvy, kterým čelíte
  • Podávejte na poradní orgán ve škole, nebo pomoci poradit a rádce studentská organizace ve svém oboru

Pro zájemce o studium

Vysoká škola podnikání a veřejné správy na Cal State San Bernardino vyrobila více než 16.000 absolventů, z nichž více než 65% žije ve vnitrozemské Říši, pěstování této vzkvétající ekonomiku jižní Kalifornii. Populace se rychle zvyšuje, čímž našich absolventů dostatek příležitostí uplatnit své podnikatelského ducha v oblastech, jako malý podnik, distribuce, nadnárodních společností a veřejné služby. WE absolvent komunitních vůdců!

V posledním průzkumu obchodních a veřejné správy absolventy, více než 95% odpovědělo "Ano!" že by nám doporučil přítele nebo příbuzného s ohledem na program nabídl v CSUSB. Každá organizace by byl pyšný tak vysoké hodnocení na schválení. Pro zájemce o studium, Zvu vás k návštěvě našeho areálu. Je to krásné! Trvat nějaký čas dozvědět se o své příležitosti úzce spolupracovat s fakultou a leštit své vůdčí schopnosti přes mnoho aktivních organizací studentů. Vaše cíle a naše vize může být také stejný zápas, že je to pro naše stávající 2700 vysokoškoláka a 500 postgraduálních studentů.

Kvalita je slovo popisovat naše 17 různých vysokoškoláka koncentrace, MBA a MPA, což dokládá i duální akreditací: AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) a NASPAA (Národní asociace škol pro veřejné záležitosti a správa).

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

California State University, San Bernardino - Jack H. Brown College of Business and Public Administration- MBA Program

Naše AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) akreditovaný program MBA na Vysoké škole obchodní a veřejné správy (CbpA) na Kalifornské státní univerzitě Sa ... [+]

Naše AACSB (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání) akreditovaný program MBA na Vysoké škole obchodní a veřejné správy (CbpA) na Kalifornské státní univerzitě San Bernardino (CSUSB) nabízí vysoce kvalitní fakulty, relevantní učební plán, pohodlné časy třídy a je nejdostupnější akreditovaný program v jižní Kalifornii.

Věděli jste, že naše škola je jedním z nejlepších v podnikání? S národní i celosvětové uznání, včetně:

US News & World Report uvedeny CSUSB mezi "Best Grad školy, Business" v roce 2014, 2015 a 2016. Princeton Review zařadil CSUSB jako jeden z "The Best 295 Obchodní školy" za sebou v roce 2013, 2014 a 2015. CEO Magazine i nadále řadí CSUSB mezi "Top 20 programů MBA" (2013, 2014, 2015 a 2016), včetně nového řádu jednoho ocenění za rok 2016. Military Times uvedeny náš program MBA jako "Nejlepší veterináři" již třetí rok po sobě (2013, 2014 a 2015). ... [-]
Spojené státy americké San Bernardino
September 2019
Denní studium
Kombinované
4 - 18 měsíců
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině