Přečtěte si oficiální popis

AACSB Accredited

Vítejte na College of Business

Připravíme studenty k práci-ready.

Naše schopnost, osazenstva, akademické programy a mimoškolní aktivity přispívají k rozvojovým studentů mají dovednosti, znalosti a dispozice k úspěchu.

Nabízíme celou řadu vynikajících programů, studentské organizace, a schopnost a osazenstvo. Dáváme studentům příležitost naučit se dovednosti a znalosti, které jim pomohou být práce-ready a být pozitivní přispěvatelům do své komunity.

Zde se dozvíte znalosti, dovednosti, vytrvalost a odolnost, které jsou potřebné k získání skvělou kariéru. Nabízíme vynikající podporu; přístupní fakulty, vzájemná instruktorů a lektorů a ochotný personál. Takže připojit se k nám a přinést vaši zvědavost, energii a záměr dát to váš nejlepší. Těšíme se na spolupráci s vámi.

Co Studenti zde naleznete

Vynikající program Business

Jeden ze sedmi vysokých škol a domovem největšího major v areálu Chico State College of Business je jedním z pouhých 15 procent všech obchodních škol po celém světě, které splňují vysoké akreditační normy stanovené Asociací pro Advance Collegiate školy Business (AACSB International ). Jsme uznána jako lídr v oblasti výuky excelence, praktického výzkumu a studentské zaměstnání pohotovosti.

Neuvěřitelné Podpis Programy

Naše podpis programy odlišit od konkurence a jsou široce považovány za jedny z nejlepších. Nabízejí studentům možnost rozvíjet své skillsets osobně a profesionálně, přičemž je napadeno prostřednictvím místních, regionálních a celostátních soutěžích, práce na komunitních projektů, stáže, výzkumné projekty s profesory a další.

Zúčastněné a Vyhrazené absolventů

Naši studenti rádi College of Business, a jako absolventi jejich věnování prosvítá akcích, jako manažery na akademické půdě, tím, že slouží na naši činnost poradní sbor, a stát se členy Tower Society nás podpořit a dát zpět.

Bezpečné a podpůrné Learning Environment

Osobní pozornost od fakulty, osobní akademické poradenství a aktivní studentské kluby zajistit osobní kontakt mezi studenty a fakulty. Zahraniční studenti jsou podporovány pečujícího personálu, který je věnován k tomu, aby jejich Chico zážitek ten, který budou milovat po celý život.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

California State University, Chico - College of Business

Program CSU, Chico MBA vítá žádosti od domácích i zahraničních studentů, kteří jsou motivováni se učit dovednosti a znalosti, které potřebují, aby se stala úspěšnou manaž ... [+]

College of Business na California State University, Chico nabízí magisterské úrovni firemní kurzy pro začínající a pracovní obchodní profesionály. Studenti citují školní silnou regionální pověst, důraz na rozvoj týmových dovedností a vzdělávací program, který se zaměřuje na rozvoj praktických dovedností jsou jejich důvody pro volbu pokračovat v absolvent obchodní stupeň z Chico státu.

Program CSU, Chico MBA vítá žádosti od domácích i zahraničních studentů, kteří jsou motivováni se učit dovednosti a znalosti, které potřebují, aby se stala úspěšnou manažery. Ačkoli někteří obchodní zkušenosti je naznačeno, že není nutné, a studenti nepotřebují bakalářský titul podnikání. Studenti, kteří nemají bakalářský titul podnikání bude muset přijmout řadu kurzů pro přípravu na jejich absolvent obchodní program.... [-]

Spojené státy americké Chico
Září 2019
Denní studium
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MBA Program International Student Testimonial