Cal Poly Pomona College of Business Administration

Úvod

Read the Official Description

College of Business Administration na Cal Poly Pomona je AACSB-International akreditované instituce zavazuje poskytnout studentům znalosti, dovednosti a zkušenosti, aby se stala globální vůdci.

CBA nabízí bakalářské a magisterské programy, které byly ohlašovala US News and World Report a Princeton Review, resp. Náš bakalářský titul v oboru obchodní administrativa zahrnuje koncentrace osm, které sahají od účetnictví k řízení provozu na trh spolu s několika kariérou tratě pro ty, kteří se zajímají o vysoce specializované oboru. CBA integruje obchodní vzdělání s smysluplné hands-on příležitosti k učení, která zahrnuje stáže, veřejně prospěšné práce a obchodní soutěže, stejně jako naše jedinečné programy, které nazýváme Podpisové zkušenosti.

Profesionálové, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru můžete sledovat jeden ze dvou programů absolventa večera ČBA - Master of Business Administration a Master of Science v oboru Business Administration, více technický stupeň pro ty, kteří chtějí postoupit v oblasti zabezpečování informací.

Nachází se v jižní Kalifornii, CBA podává velmi různorodý studentský sbor, který odráží globální trh. Jsme hrdí na to říkáme hispánský-podávat instituce a řadíme sedmé celonárodně na počtu vysokoškoláka obchodních stupňů udělovaných menšinovým studentům.

Mise

College of Business Administration na Cal Poly Pomona je různorodá komunita studentů, učitelů učenců, a zaměstnanců, které se zavázaly k aktivnímu učení prostřednictvím aplikace teorie v praxi. Vysoká škola spolupracuje s jejími zúčastněnými stranami s cílem rozvinout jednotlivců s dovednostmi a znalostmi, aby byli úspěšní, a přispět v dynamickém globálním podnikatelském prostředí.

Vidění

Vysoká škola obchodní správy bude škola volbou pro vysoce dosažení studenty, kteří hledají náročné polytechnické prostředí a pro lídry, kteří hledají talentované zaměstnance. Vysoká škola bude uznána pro jeho břitu, učit se za pochodu akademické programy vyústily v kariéře zaměřil, inovativní řešit problémy s efektivní komunikační dovednosti. Absolvent a vysokoškolák vzdělávací programy se budou zabývat rychle se měnící potřeby globální obchodní komunity a zároveň podporovat etické přístupy k podnikatelské výzvy. Za učebně učení, bude akademických a odborných center excelence slouží jako obývací laboratoře pro naše rozmanité studenty a fakulty a budou cenné zdroje pro naše komunity partnerů a představitelé průmyslu.

Učení cíle

Prostřednictvím účasti na učebních a spolupráce vzdělávacích vzdělávacích příležitostí, budou absolventi College of Business Administration rozvíjet následující kompetence:

Učení Cíl # 1

Studenti, kteří absolvují program BSBA bude schopen efektivně komunikovat v obchodním prostředí.

Odpovídající Cíle:

Studenti budou demonstrovat ústní komunikační dovednosti při skupinové prezentace. Studenti budou demonstrovat napsal komunikační dovednosti tím, že produkuje kvalitní obchodní dokumenty.

Učení Goal # 2

Studenti, kteří absolvují program BSBA budou moci používat kritické myšlení, aby se obchodní rozhodnutí.

Odpovídající Cíle:

Studenti budou demonstrovat schopnost identifikovat klíčové problémy. Studenti budou demonstrovat schopnost najít, číst a vyhodnocovat informace zdroje. Studenti budou demonstrovat schopnost používat technologii, aby shromažďovat a analyzovat data. Studenti budou demonstrovat schopnost řešit problémy za použití vhodných kvantitativních a kvalitativních dovednosti. Studenti budou uznávat a zváží navzájem stanoviska při účasti v rozhodnutích skupiny.

Učení Goal # 3

Studenti, kteří absolvují program BSBA bude pochopit dopad globalizace a rozmanitosti na podnikatelské prostředí.

Odpovídající Cíle:

Studenti budou demonstrovat pochopení důsledků současných globálních problémech. Studenti budou demonstrovat porozumění kulturních a rozmanitosti otázek. Studenti se budou zabývat globálními problémy při řešení obchodních problémů.

Učení Goal # 4

Studenti, kteří absolvují program BSBA bude schopen prokázat znalost základních principů ve všech obchodních oborů a řešit obchodní problémy z integrativní perspektivy.

Odpovídající Cíle:

Studenti budou demonstrovat chápání pojmů a základní terminologii ze všech oborů podnikání. Studenti pochopí, jak jeden funkční dopady v oblasti druhého a uplatňovat interdisciplinární přístup při řešení obchodních problémů.

Učení Goal # 5

Studenti, kteří absolvují program BSBA budou schopni prokázat povědomí o etických a právních aspektech podnikatelského prostředí.

Odpovídající Cíle:

Studenti budou demonstrovat schopnost rozpoznat klíčové aspekty etické otázky. Studenti budou demonstrovat schopnost rozlišovat mezi právních a etických otázek. Studenti budou demonstrovat porozumění etické odpovědnosti v obou akademické a podnikatelské prostředí.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Master of Business Administration (MBA)

Campus forma Denní studium Kombinované September 2019 Spojené státy americké Pomona

Na-školní areál večer Master of Business Administration (MBA), program je určen pro profesionály, kteří chtějí rozšířit své dosavadní znalosti a zvýšit jejich kariérní možnosti a zároveň pokračovat v jejich denní zaměstnání. [+]

On-kampusu večer Master of Business Administration (MBA) program je určen pro profesionály, kteří chtějí rozšířit své dosavadní znalosti a zvýšit jejich kariérní možnosti a zároveň pokračovat v jejich denní zaměstnání.

Během kohortě, budou studenti trvat na plný úvazek kurzu zatížení dvou kurzů za čtvrtletí na kompletní program do šesti čtvrtletí.

Vlastnosti MBA Večerní kurzy splňovat jednu noc v týdnu, nebo občas v sobotu. Absolvent fakulty jsou publikovány učence a / nebo profesionály, kteří jsou vysoce kvalifikovaní ve svých oborech. Učebny jsou vybaveny bezdrátovým přístupem a vysokorychlostních sítí. Několik kariéra důrazy jsou k dispozici, aby lépe odpovídaly vaši míru vašim individuálním potřebám. Naše vynikající poradenství personál je k dispozici večery, které vám pomohou. Pohodlí ... [-]

Videos

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: An Overview

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Student Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA Programs: Professor Perspectives

Cal Poly Pomona MBA and MSBA: Alumni Perspective

Contact

Cal Poly Pomona College of Business Administration

Adresa, 1. řádek Cal Poly Pomona College of Business Administration 3801 West Temple Avenue Pomona, California 91768
Pomona, California, Spojené státy americké
Website http://www.cpp.edu/~cba/
Telefonní číslo +1 (909) 869-4894