California Institute of Advanced Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás.

California Institute of Advanced Management ( CIAM ) je nezisková univerzita, která se věnuje tomu, aby se příležitosti k celoživotnímu učení staly přístupnými, náročnými a relevantními pro různorodou studentskou populaci. Jeho cílem je usnadnit vzdělávací přístup a vynikající akademickou úroveň prostřednictvím výjimečného řízení univerzitních operací a zdrojů, inovativních systémů doručování a studentských služeb a příslušných programů zaměřených na vzdělávání, orientovaných na úspěch a reagujících na technologii.

CIAM" src="https://www.CIAM.edu/documents/CIAM-faulty-grads-2016.jpg" alt="CIAM" />

Zaměstnanci, fakulty a absolventi CIAM 2015

Založeno na filozofii společnosti Drucker.

S využitím moudrosti Petera F. Druckera pro vedení managementu CIAM vybavuje vedoucí a manažery s nástroji a disciplínami pro přijímání sociálně odpovědných rozhodnutí, které jsou smysluplné pro měnící se podnikatelské prostředí tím, že zahrnují zkušenostní učení v on-line i v učebně. Pět principů řízení významných pro Petera Druckera bylo:

  • Stanovení měření výkonnosti
  • Motivace a komunikace
  • Stanovení cílů
  • Organizování
  • Rozvíjení lidí

Naše mise:

Budování z moudrosti Petera F. Druckera, produkujeme vůdce, kteří mají hluboké pochopení svých manažerských povinností k dosažení osobního a společenského úspěchu. Děláme to tím, že poskytujeme zkušenostní učení jak v tradičních učebnách, tak v virtuálním prostředí.

Naše vize:

CIAM produkuje vůdce, kteří jsou zodpovědní, globálně orientovaní a ponořeni do praxe.

Naše hodnoty:

CIAM hodnotí a prosazuje kulturu, která respektuje etiku, integritu a plnění povinnosti našim voličům, zaměstnancům a společnosti. Tyto hodnoty plynou přímo z moudrosti Petera Druckera.

Zpráva předsedy:

" California Institute of Advanced Management ( CIAM ) má jeden cíl: dát vám příležitost vytvořit si vlastní budoucnost v nastavení, které si vyberete. Abychom toho dosáhli, vybudovali jsme naše kurzy a náš program kolem toho, co manažery a podnikatelé potřebují vědět aby vedly k dnešnímu náročnému a konkurenčnímu prostředí. Vedoucí představitelé a budoucí zaměstnavatelé dnes chápou, že dnešní zásadní zaměstnanci, kterým se Peter F. Drucker, Otec moderního managementu nazývá "znalostní pracovníci", nelze řídit, ale musí být vedeni. Kromě toho mohou tuto vedoucí úlohu vykonávat pouze manažeři, kteří mají nejen MBA, ale mají také perspektivu zakotvenou v zkušenostech a v širokém spektru oborů. Co jste se již naučili v životě a na vysoké škole bez ohledu na to, co je vaše hlavní a co jste získali v interakci s ostatními v minulosti, jsou dveřmi příležitosti CIAM MBA vám dává klíč k otevření těchto dveří budováním na vašem osobním světě. "

- Jennie Ta, MBA, prezident CIAM

Přidejte se k nám na CIAM !

Jsme extrémní, že máte zájem o to, abyste své vzdělání přijali na další úroveň. Náš úžasný tým Admissions je zde, aby vám pomohl prozkoumat, jaké zkušenosti MBA nabízíme.

Tak pojď a řekni hello! Náš přátelský Admissions Team je připraven vám pomoci s Vaším rozhodnutím o MBA a ukáže vám hodnotu zkušenosti CIAM .

Místa

El Monte

CIAM (California Institute of Advanced Management)

Adresa, 1. řádek
1000 S. Fremont Ave,
Alhambra, CA 91803

CA 91803 El Monte, Kalifornie, Spojené státy americké
Telefonní číslo
+1 626-350-1500

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium