California Institute of Advanced Management

Úvod

Read the Official Description

CIAM se věnuje tomu, aby se příležitosti k celoživotnímu učení staly přístupnými, náročnými a relevantními pro různorodou studentskou populaci. Jeho cílem je usnadnit vzdělávací přístup a vynikající akademickou úroveň prostřednictvím výjimečného řízení univerzitních operací a zdrojů, inovativních systémů doručování a studentských služeb a příslušných programů zaměřených na vzdělávání, orientovaných na úspěch a reagujících na technologii.

ciam

Použití moudrosti Peter F. Drucker pro praxi řízení, CIAM vybaví vůdce a manažery nástroje a disciplíny, aby činily společensky zodpovědná rozhodnutí, která jsou smysluplná pro měnící se podnikatelské prostředí, a to začleněním zkušenostního učení jak do online, tak do třídního prostředí.

Pět principů řízení významných pro Petera Druckera bylo:

  • Stanovení měření výkonnosti
  • Motivace a komunikace
  • stanovení cílů
  • organizování
  • Rozvíjení lidí

Mise

Poskytovat flexibilní, cenově dostupné a vysoce kvalitní vzdělávání založený na principech a hodnotách Petera F. Druckera, "otec moderního managementu", umožnit studentům okamžitě uplatnit své znalosti a schopnosti s integritou a úspěchem.

Hodnoty

CIAM hodnotí a prosazuje kulturu, která respektuje etiku, integritu a plnění povinnosti našim občanům, zaměstnancům a společnosti. Tyto hodnoty plynou přímo z moudrosti Petera Druckera.

Vidění

CIAM bude uznáván mezi našimi vrstevníky a komunitou pro produkci vůdců, kteří se snaží rozvíjet lidi morálně a intelektuálně. Naši absolventi disponují znalostmi a dovednostmi potřebnými k tomu, aby dokázali vyniknout ve vyvíjejícím se podnikatelském prostředí a vytvářet krajinu pro budoucí generace. CIAM to dosáhne tím, že bude průkopníkem zkušenostního učení v postgraduálním vzdělávání; rozvíjení vzdělání a posílení vedoucích pracovníků tím, že jim poskytne zkušenosti potřebné k rozvoji sociálně odpovědných řešení v globálních komunitách, ve kterých působí.

ciam

FOTBALOVÁ BRANKA

Kalifornský institut pro pokročilé řízení (CIAM) má jeden cíl: dát vám příležitost vytvořit si vlastní budoucnost v nastavení podle vašeho výběru. Abychom toho dosáhli, vybudovali jsme naše kurzy a náš program o tom, co manažeři a podnikatelé potřebují znát, aby uspěli v dnešním náročném a konkurenčním prostředí. Vedoucí představitelé a budoucí zaměstnavatelé dnes chápou, že dnešní zásadní zaměstnanci - který Peter F. Drucker, Otec moderního managementu nazvaný "znalostní pracovníci" - nelze řídit, ale musí být vedeni. Kromě toho mohou tuto vedoucí úlohu vykonávat pouze manažeři, kteří mají nejen MBA, ale mají také perspektivu zakotvenou v zkušenostech a v širokém spektru oborů. To, co jste se už naučili v životě a ve škole, bez ohledu na to, jaké jsou vaše hlavní, a to, co jste získali v interakci s ostatními v minulosti, jsou dveře do příležitost. CIAM MBA vám dává klíče pro otevření těchto dveří tím, že budujete na svém osobním světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MBA

Mba Ve Výkonném Managementu A Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 22 měsíců Přihlašování započato Spojené státy americké El Monte + 1 více

Kalifornský institut pokročilého managementu (CIAM) je nezisková univerzita, která se zabývá poskytováním praktického, praktického a použitelného programu MBA založeného na zkušenostech z reálného světa. Konečné lhůty pro přijetí, s finanční pomocí pro ty, kteří se kvalifikují. POUŽÍVEJTE DNES! [+]

CIAM MBA: Je to nejlepší rozhodnutí, které uděláte.

---

K dispozici jak online, tak i on-campus.

K dispozici je jak on-line, tak i on-campus, program CIAM Executive Management & Entrepreneurship MBA je jediný svého druhu v národě. Tento program s 36 kreditními hodinami je navržen tak, aby vyhovoval potřebám pracujících profesionálů v celé řadě obchodních oblastí. Vícenásobné možnosti trati, víkendové / noční kurzy, nízké školné a specializovaná odborná fakulta činí z CIAM nejlepší volbu pro vaše MBA.

Žádné další testy nebo zkoušky. Žádný GMAT nebo GRE nevyžaduje.

Místo testů založí CIAM známky na příspěvcích, zprávách a prezentacích. Studenti provedou praktický výzkum formou poradenských projektů. CIAM nevyžaduje GMAT nebo GRE jako vstupní požadavky.... [-]


Videos

Introduction to CIAM

Student Testimonials

Contact

CIAM (California Institute of Advanced Management)

Adresa, 1. řádek 9550 Flair Drive, Suite 201
CA 91731 El Monte, Kalifornie, CA, Spojené státy americké
Website http://www.ciam.edu/
Telefonní číslo +1 626-350-1500