Přečtěte si oficiální popis

O

Norris-Vincent College of Business nabízí studentům vysokoškolské i magisterské studijní programy v oddělení účetnictví, ekonomiky a financí nebo v oddělení řízení a marketingu. Kolegium navíc nabízí příležitost pro studenty ASU s jakoukoli významnou účastí v oceněném programu ROTC amerického letectva prostřednictvím oddělení leteckých studií.

Nabídka akademických programů

Vysoká škola nabízí řadu vysokoškolských studijních programů vedoucích k bakalářské zkoušce obchodní správy (BBA):

  • Účetnictví
  • Finance (včetně možnosti finančního plánování)
  • Řízení
  • Marketing
  • Mezinárodní obchod
  • Manažerské informační systémy

Magisterské tituly nabízené vysokou školou zahrnují:

  • Master of Professional účetnictví (MPAc)
  • Master of Business Administration (MBA)

Centrum rozvoje malých podniků společnosti ASU

Středisko rozvoje malých podniků ASU (SBDC) hraje zásadní roli při podpoře růstu a úspěchu malých podniků v regionu 10 obcí kolem San Angelo, který zahrnuje jeho oblast služeb. SBDC také poskytuje příležitost pro studenty podnikání ASU dosáhnout skutečných zkušeností z praxe, kteří pracují s klienty SBDC, aby mohli zahájit nebo vylepšit svůj malý podnik.

Centrum úspěšnosti studenta

Vysoká škola podnikání vytvořila Centrum pro studentský úspěch jako součást celoevropské iniciativy na podporu úspěšnosti studentů tím, že poskytuje našim studentům lepší služby. Pracovní poradci CSS jsou více než jen akademičtí poradci; poskytují také cenné rady o všech školních službách a zdrojích, které jsou k dispozici studentům vysokých škol.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Angelo State University College of Business

Master of Business Administration (MBA) studijní program poskytuje vzdělávací důraz na vedení, nabízí širokou perspektivu podnikání, a je navržen tak, aby rozvíjet a zlep ... [+]

O

Master of Business Administration (MBA) studijní program poskytuje vzdělávací důraz na vedení, nabízí širokou perspektivu podnikání, a je navržen tak, aby rozvíjet a zlepšovat obchodní dovednosti a znalosti, které jsou cenné pro manažery, manažery a správci. V rámci interdisciplinárního programu jsou zahrnuty kurzy v oblasti účetnictví, marketingu, managementu, financí, ekonomiky, právního a sociálního prostředí podniků, analytiky dat a systémů řízení informací. V rámci programu jsou integrovány mezinárodní obchodní a obchodní etika.

Požadavky na přijetíBakalářský titul z akreditované univerzity2,5 nebo lepší GPA nebo posledních 60 hodin430 nebo lepší GMAT skóre (GMAT se vzdal s 3,0 nebo lepší GPA nebo 3 roky smysluplné obchodní zkušenosti)Profesionální pokračováníPředpoklady... [-]
Spojené státy americké San Angelo
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
Kombinované
12 - 24 měsíce
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Angelo State University College of Business

MBA může být také doplněna specializací ve zdravotnictví. Tato specializace je zaměřena na rozvoj a posílení obchodních znalostí a dovedností, které jsou vhodné pro vedou ... [+]

MBA se specializací ve zdravotnictví

MBA může být také doplněna specializací ve zdravotnictví. Tato specializace je navržena tak, aby rozvíjela a zlepšovala obchodní znalosti a dovednosti, které jsou vhodné pro vedoucí pracovníky ve zdravotnictví, administrátory a manažery ve veřejných nebo soukromých zdravotnických organizacích. Kromě obchodních znalostí a dovedností, na které se vztahuje standardní program MBA, nabízí tato specializace další vzdělávání v následujících oblastech:

Právní a etické aspekty zdravotní péčeFinanční řízení zdravotnictvíZdravotnické operaceKomunikace zdravotní péče na různorodém pracovišti.

Tento program je celkem 36 kreditních hodin a může být dokončen za pouhých 14 měsíců. Kurzy zdravotnické specializace (12 kreditních hodin) jsou nabízeny ve formátu face-to-face / hybrid na podzim / na jaře (16 týdnů). Studenti sledující tuto specializaci musí být schopni navštěvovat třídu na Norris-Vincent College of Business. Počínaje jarem 2020 bude tato specializace nabízet i možnost 100% online. Všechny ostatní požadované kurzy jsou nabízeny v on-line (8 týdnů) nebo tváří v tvář / hybridní formát (16 týdnů).... [-]

Spojené státy americké San Angelo
Září 2019
Angličtina
Denní studium
14 měsíce
Kampus
Online forma
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině
Norris-Vincent College of Business
Website
Telefonní číslo
1-800-946-8627