Adolfo Ibañez School of Management

Úvod

Read the Official Description

předvoj

Společnost byla založena v Valparaiso, Chile, v roce 1953, univerzita Adolfo Ibáñez je první obchodní škola v Latinské Americe se silnou tradicí v oblasti vzdělávání vrcholového vedení. Jeho zkušenosti a prestiž v oblasti správy a vědy podnikání jsou schváleny každý rok, aby se důsledně objevují v horní části žebříčku obchodních škol (America Economia) a mezi významné latinskoamerické školy hodnosti Business Executive Education (Financial Times).

Adolfo Ibáñez School of Management, která byla založena v Miami v roce 2005, je první latinskoamerickou vysoká škola nabídnout akademické postgraduální vzdělání v oboru podnikání ve Spojených státech. Adolfo Ibáñez School of Management je přispět k výcviku lídrů v oblasti obchodu s rušivým programy určené výhradně pro potřeby nejvyššího vedení. Zda vedoucí pracovníci nebo podnikatelé, aby se růst jejich podnikání nebo které pro Ameriku a svět.

59371_rsz_screen_shot_2017-10-29_at_170922.png

Miami, soutok mezi Latinskou Amerikou a brána do Evropy

Miami je nyní obchodní kapitál v Latinské Americe, a to nejen silnou přítomností Latinské Ameriky, ale protože to je místo, kde budou přijata klíčová rozhodnutí mnoha firem působících v tomto regionu. To je ústředním bodem, kde se napojuje světové infrastruktury vyvinutý s jedinečnými schopnostmi vedoucích latinskoamerických firem, těch, kterým se podařilo pracovat z plošiny nerovnováhy v jejich místních trzích a vložených pevně na světovém trhu.

Adolfo Ibáñez univerzita Absolventi

Více než 6000 absolventů ve svých MBA programy nyní hrají i veřejného sektoru a soukromého sektoru ve 23 zemích světa a více než 17.000 manažerů, chilských a zahraniční, vybrali absolventy, seminářů a dalších vzdělávacích programů kontinuální obchodní škola.

Prostřednictvím svých absolventů, univerzita Adolfo Ibáñez hraje významnou roli v každé jeden z procesů transformace Chile, země, která je lídrem ve vývoji a hospodářského růstu v celé Latinské Americe.

Partnerství s ESADE Business School

2 Školy vedoucích pracovníků spojit své síly a nabídnout ty nejlepší programy pro vrcholové vedení v Latinské Americe.

Adolfo Ibáñez School of Management, je první latinskoamerickou vysoká škola nabídnout akademické postgraduální vzdělání v oboru podnikání ve Spojených státech. To se zhmotnil s otvorem v Miami na Floridě, v Adolfo Ibáñez School of Management, kdo se zaměřil výhradně na vrcholové vedení pro manažery a podnikatele podnikajících z nebo pro Ameriku a svět školy.

59372_rsz_ranking-partnership.png

o ESADE

ESADE je mezinárodní akademické instituce s více než padesátiletou historií. Hlavní devizou tohoto obchodní školy jsou lidé: učitelé a odborníci, kteří vytvářejí myšlení, řeč, projekty a iniciativy, které slouží vynikající trénink, příslušný výzkum a významně přispívá k veřejné diskusi a společenské transformace.

Hlavním posláním ESADE je vzdělávání lidí s vysokou úrovní odborné způsobilosti a plně vědoma své společenské odpovědnosti. Jsme podporovat výuku a výzkum prostřednictvím svého Právnické fakulty a Business School prostřednictvím závazku k přísnosti RME intelektuální, kritického myšlení a akademické kvality.

Po průchodu třídách ESADE, naši absolventi se stanou součástí ESADE absolventů rozsáhlý absolventů komunity s více než 48,500 lidí cvičí ve 114 zemích na 5 kontinentech, a má pobočky ve více než 20 země a televizní stanice sama o sobě, kde můžete sledovat přednášky a debaty mezi mnoho jiných věcí.

mezinárodní akreditace

Jak School of Business na Universidad Adolfo Ibáñez a ESADE Business School má individuálně tří prestižních mezinárodních akreditací známých v akademickém světě jako „Triple Crown“, které patří do 1% obchodních škol na světě, kteří sdílejí tyto ceny ,

AACSB International (Sdružení pro Advance Collegiate školy podnikání), představuje nejvyšší na světě, pokud jde o akademické kvality certifikací pro programy řízení podniku úspěch.

EQUIS (European Quality Improvement System). Certifikuje obchodní školy jako celku, tedy hodnotí rovnováhu mezi akademickou kvalitou, profesionální dokonalost, interakce s podnikatelským světem a internacionalizace.

AMBA (Asociace MBA). Pověří MBA programy a v současné době představuje celosvětový standard pro všechny programy MBA na světě.

This school offers programs in:
  • španělština

Vidět Kombinované MBA » Vidět Kurzy » Vidět Magistr »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Kombinované MBA

Mnohonárodní MBA

Campus forma Kombinované 15 měsíců November 2018 Spojené státy americké Miami

Mnohonárodní MBA je organizována tak, aby vybudovat základní dovednosti manažerů jít tímto směrem. Program je dodáván přes celou šířku celé severní polokouli maximalizaci ústředí ESADE a Adolfo Ibáñez School of Management mají ve Španělsku a Miami. Moduly v Silicon Valley a Číně nám dávají možnost navštívit dvě nejvíce dynamické ekonomiky v severní polokouli, pochopit příležitosti, které představují pro latinskoamerické společnosti a analyzovat nejúspěšnější paradigmat managementu ve vysokém změny. [+]

01 / Proč

V posledním desetiletí jsme svědky restrukturalizaci hegemonie v různých průmyslových odvětvích. Během druhé poloviny dvacátého století přišli protagonisté v různých průmyslových odvětvích ze 3 hlavních hospodářských bloků: Evropa, USA a Japonsku.

Tento scénář radikálně změnil. Severojižní toky rostly rychleji než sever-jih způsobem.

Latinské Ameriky, s dynamikou, která soupeří asijský trh - méně než polovina obyvatel Číny, produkuje podstatně víc než to - nabízí možnost za velmi atraktivní spotřebě a rychlý růst domácí spotřeby.

Podnikat v tomto novém Latinské Americe nový směr manažerů, je zapotřebí nových hráčů, které mění hru stanovený jinými aktéry.... [-]