Přečtěte si oficiální popis

Anna Maria College Nabízí vysoce personalizované učení

Anna Maria College je soukromá, koedukační instituce založená v roce 1946 sestrami Saint Anne. S roční zápisu 1500 studentů, vysoká škola je hrdá na poskytování hodnoty založené na služby zaměřená svobodných umění vzdělání a. AMC rozrostla nabídnout celou řadu majorů, stejně jako mnoho postgraduálních a certifikačních programů, a to jak na zemi, a on-line. Malý poměr student-fakulta umožňuje vysoce individuální vzdělávací zkušenost, zatímco skromný třídy a školní areál velikost umožňuje optimální zapojení studentů. Vysoká škola nabízí 13 divize III NCAA sportovní programy pro muže a ženy. AMC areál se nachází jen několik minut od Worcesteru, MA na 192 akrech v Paxton.

Studenti Anna Maria College obdrží profesionálně zaměřené, svobodných umění vzdělání v souladu s akademie katolické identity a hodnot.

AMC se vyznačuje svou kariéru orientované svobodných umění vzdělání, přístupné a musí odpovídat fakulty, malé žáků ve třídě, a různých spolupráce vzdělávacích aktivit, včetně Division atletiku III. Populární obory patří trestní justice, požární vědy, muzikoterapie, ošetřovatelství, sociální práce a sportovní management.

AMC nabízí Honors Program, stejně jako četné a jedinečné příležitosti studovat v zahraničí. Anna Maria College je také členem o vysokých školách konsorcia Central Massachusetts, skupina 12 škol, které umožňuje studentům přejít registru bez dodatečných nákladů.

Anna Maria College: Naše poslání

Anna Maria College, Katolická instituce vyššího vzdělání, uznává svou povinnost sloužit jeho okamžité komunitu, Massachusetts, národa a ve světě prostřednictvím poskytování vzdělávání, zachování učení, a sponzorství výzkumu.

Zakořeněné v římskokatolické tradici vysokoškolského vzdělávání, Anna Maria College je udržováno a provozováno v souladu s hodnotami v židovsko-křesťanské tradici a v souladu s ideály jejích zakladatelek, sester Saint Anne. Tyto ideály, které odrážejí vývoj celkové lidské bytosti, také zahrnovat rostoucí přístup ke kvalitnímu vzdělání, vzdělávací inovace a respektu k praktické dovednosti.

Konkrétně, Anna Maria College vidí své poslání být to podpora ve svých studentů intelektuální zapojení, příprava profesního, sociálního povědomí, oddanost spravedlnosti a míru, náboženské a mravní citlivosti a životní styl dokáže udržet nich v rovnováze.

Navíc, vysoká škola se zasazuje o rozvoj rozvoj pocitu úcty k sobě samému i pro ostatní, stejně jako smysl pro odpovědnost vůči společnosti a ve světě.

K uskutečnění tohoto poslání, vysoká škola nabízí svým vysokoškolských studentů programu integrační liberální vzdělání umění a silnou přípravu kariéry. Chcete-li své postgraduální studenty, vysoká škola nabízí vzdělání bude podpořen vysokou úroveň osobního rozvoje a profesního úspěchu, stejně jako zralé smysl pro odpovědnost.

Při plnění své úlohy jako instituce vyššího vzdělávání, Anna Maria College nediskriminuje na základě jakýchkoli zákonem chráněné kategorie v administraci svých vzdělávacích politik, přijímací politiky, stipendia, úvěrových programů a dalších College podávaných programy.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MBA

Anna Maria College

Master of Business Administration (MBA) Program je navržen tak, aby připravit jednotlivce pro profesionální kariéru v oblasti řízení a zajistit vzdělávací obohacení pro z ... [+]

Master of Business Administration (MBA) Program je navržen tak, aby připravit jednotlivce pro profesionální kariéru v oblasti řízení a zajistit vzdělávací obohacení pro zkušené profesionály, kteří hledají širší perspektivu pro správu. Advanced Certificate in Business (ACB), je také k dispozici, stejně jako certifikát Grant psaní. Na fakultě se skládá převážně z odborných lékařů, jejichž akademické pověření jsou dále umocněn úrovní svých osobních úspěchů. Jejich zkušenosti poskytuje studentovi cennou rovnováhu mezi teorií a aplikací.

MBA studenti mohou vybrat koncentrace v oblasti etiky, a vedení, finanční, zdravotnické informatiky, marketingu, řízení veřejného sektoru, řízení bezpečnosti nebo řídících sport. Studenti hledají širší obchodní program mohou rovněž zvolit obecné podnikatelské nebo samostatně navržený koncentraci, výběrem kurzy z různých oblastí. V zájmu dokončení koncentrace, student musí vybrat čtyři volitelné předměty z nastavit koncentraci je volitelných.... [-]

Spojené státy americké Worcester
Denní studium
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Many Paths, One Goal - Excellence at Anna Maria College

The Anna Maria College Advantage